renáta23368
13.06.09,10:50
Dobrý deň, prosí Vás poraďte mi, čo robiť? Uvoľnený kus plechu z auta vinníka dopr. nehody mi spôsobil škodu na VW Polo r. v. 1996 na prednej náprave, chladiči, kapote, zadných dverách a blatníku... Vinník nahlásil poisťovni všetko ako treba , likvidátor auto obhliadol, zdokumentoval a vyzval ma,ak chcem dať opraviť auto neautorizovanému opravárovi teda rozpočtom, mám mu oznámiť cenu opravy a on sa rozhodne, čo ďalej. s dotyčným likvidátorom mám nedobré skúsenosti, má okruh známych opravárov, s ktorými robia kšefty . Obavám sa, či na to nedoplatím, ak si vyberiem niekoho iného, keďže peniaze na opravu nemám. Poradťe ako postupovať ďalej. Ďakujem
preboha
22.01.15,18:11
môžete si vybrať opravu u hociktorého servisu, nedoporučujem nechať si vyplatiť škodu bez účtov ( rozpočtom). Nemáte povinnosť oznamovať mu cenu opravy, ani nič iné, a nemá žiadne právo o čomkkoľvek rozhodovať.
avalik
22.01.15,18:14
peboha, odpovedas na otazku z roku 2009 ;)
misoft
22.01.15,20:25
...a auto je už možno dávno v šrote.....:D
preboha
26.01.15,12:31
ale ako vidím čítajú to aj v r 2015...
bubkoch
27.01.15,19:20
kde to vidis ?
lebo ked tak sudis na zaklade NASLEDNYCH komentarov na tvoj prispevok, tak vedz, ze po novom prispevku sa tema z bohom zabudnuteho a 5 rocnou pavucinou prerasteneho kuta dostane na samy vrchol najnovsich tem na titulnej stranke porady ... :-)))