Kennard
13.06.09,18:12
Mozno ma niekto s tymto skusenosti tak sa skusim spytat.

Mal som od T-Comu internet( s viazanostou na 18 mes.) + pevnu linku.
Potom som sa rozhodol ze zrusim pevnu linku a necham si iba internet od nich. Povedali mi ze najprv budem musiet zrusit obidve veci , aj internet aj pevnu linku, a potom nanovo zapojit iba samotny internet.Dostal som teda teraz od nich papiere -novu zmluvu s viazanostou na 18 mes.-ktore mam podpisat a poslat naspat.

Kedze momentalne podla mojho laickeho nazoru staru zmluvu zrusili a nova este nie je v platnosti, kedze som ju este nepodpisal a neposlal naspat, tak vlastne medzi mnou a T-Comom nie je v platnosti ziadna zmluva o pripojeni.

Ich internet je predrazeny a preto by som chcel od nich odist. V zmluve je napisane ak pocas viazanosti clovek chce odist musi zaplatit pokutu 3500Sk. Ja som vsak este tu zmluvu nepodpisal cize by sa to mna tykat nemalo.

Co si o tom myslite?
Logicky mi to vychadza ze by som nemal platit nic ale kedze uz mam s kocurkovom v tejto firme svoje skusenosti a uz by som nechcel mat nikdy s nimi nic spolocne rad by som sa poradil.
Dakujem.
arizona
13.06.09,16:39
1,Viazanosť na tú starú zmluvu Ti už tiež vypršala?

2, Ak nemáš zmluvu, nemáš čo rušiť. ;)
Kennard
14.06.09,05:24
Dik za reakciu Arizona,

1/Jedna zmluva kde som bol viazany 18 mes. vyprsala v marci. Potom som podpisal druhu (zase na 18 mes.) ale v maji som im povedal ze chcem zrusit pevnu linku (a nechat si len internet) a vtedy oni povedali ze zrusit pevnu linku samostatne nie je mozne. Musia mi zrusit vsetko , teda aj pevnu aj interet ,a potom uzatvorit novu zmluvu uz cisto iba na internet.
Tuto novu zmluvu mi poslali teraz na podpis a a ja rozmyslam ze by som z toho teraz vykluckoval a nepodpisoval nic pretoze pokuta 3500 za porusenie viazanosti sa mna vlastne netyka lebo som s nimi tuto novu zmluvu este neuzavrel a staru mi vlastne oni sami zrusili.

2/To je to co si myslim ze ked nie je podpisan a nova zmluva tak ma ani nemozu pokutovat ze so ju porusil.
marjankaj
14.06.09,06:19
Dik za reakciu Arizona,

1/Jedna zmluva kde som bol viazany 18 mes. vyprsala v marci. Potom som podpisal druhu (zase na 18 mes.) ale v maji som im povedal ze chcem zrusit pevnu linku (a nechat si len internet) a vtedy oni povedali ze zrusit pevnu linku samostatne nie je mozne. Musia mi zrusit vsetko , teda aj pevnu aj interet ,a potom uzatvorit novu zmluvu uz cisto iba na internet.
Tuto novu zmluvu mi poslali teraz na podpis a a ja rozmyslam ze by som z toho teraz vykluckoval a nepodpisoval nic pretoze pokuta 3500 za porusenie viazanosti sa mna vlastne netyka lebo som s nimi tuto novu zmluvu este neuzavrel a staru mi vlastne oni sami zrusili.

2/To je to co si myslim ze ked nie je podpisan a nova zmluva tak ma ani nemozu pokutovat ze so ju porusil.

A teraz čo vlastne platí?:confused: Podpísal si alebo nepodpísal? Alebo tu chýba rok v dátumoch?
arizona
14.06.09,06:38
Dik za reakciu Arizona,

1/Jedna zmluva kde som bol viazany 18 mes. vyprsala v marci. Potom som podpisal druhu (zase na 18 mes.) ale v maji som im povedal ze chcem zrusit pevnu linku (a nechat si len internet) a vtedy oni povedali ze zrusit pevnu linku samostatne nie je mozne. Musia mi zrusit vsetko , teda aj pevnu aj interet ,a potom uzatvorit novu zmluvu uz cisto iba na internet.
Tuto novu zmluvu mi poslali teraz na podpis a a ja rozmyslam ze by som z toho teraz vykluckoval a nepodpisoval nic pretoze pokuta 3500 za porusenie viazanosti sa mna vlastne netyka lebo som s nimi tuto novu zmluvu este neuzavrel a staru mi vlastne oni sami zrusili.

2/To je to co si myslim ze ked nie je podpisan a nova zmluva tak ma ani nemozu pokutovat ze so ju porusil.

Podpísal-nepodpísal? Trochu komplikované...:confused:
Ale myslím, že tcom by sa mohol domáhať "svojho práva", lebo oni Ti sami od seba zmluvu nezrušili.Zrušili ju na Tvoj podnet, s účelom zmeniť za inú (zmluvu) službu...
alla66
14.06.09,06:47
Dik za reakciu Arizona,

1/Jedna zmluva kde som bol viazany 18 mes. vyprsala v marci. Potom som podpisal druhu (zase na 18 mes.) ale v maji som im povedal ze chcem zrusit pevnu linku (a nechat si len internet) a vtedy oni povedali ze zrusit pevnu linku samostatne nie je mozne. Musia mi zrusit vsetko , teda aj pevnu aj interet ,a potom uzatvorit novu zmluvu uz cisto iba na internet.
Tuto novu zmluvu mi poslali teraz na podpis a a ja rozmyslam ze by som z toho teraz vykluckoval a nepodpisoval nic pretoze pokuta 3500 za porusenie viazanosti sa mna vlastne netyka lebo som s nimi tuto novu zmluvu este neuzavrel a staru mi vlastne oni sami zrusili.

2/To je to co si myslim ze ked nie je podpisan a nova zmluva tak ma ani nemozu pokutovat ze so ju porusil.

Chápem to, že si podpisoval druhú zmluvu marec - apríl tento rok na 18 mesiacov...ak chceš úplne odísť od T-Comu, bude Ti hroziť pokuta...
na tvojom mieste by som si overila platnosť druhého podpisu na zmluve v T-Come...ak raz niečo podpíšeš, máš smolu:)
Kennard
14.06.09,09:33
Tak ako napisal/a Alla,

Marec - jedna zmluva vyprsala.
April - podpisana druha.
Maj - kedze som zrusil pevnu linku zrusili mi predchadzajucu
zmluvu a povedali ze musim podpisat novu.
Jun - teraz mi ju poslali na podpis.

Kedze som ju este nepodpisal mne ako laikovi to vychadza tak ze kedze som ju este nepodpisal tak ked odidem nic neporusim.

Ale ako spravne Alla napisal/a najlepsie bude spytat sa priamo T-Comu.Samozrejme ze som to vedel aj predtym ze je najlepsie komuinikovat s nimi len som sa chcel predtym poradit ci nahodou nema niekto podobnu skusenost. Nemam s tou firmou najlepsie skusenosti co sa tyka ich pristupu ku mne ako ku zakaznikovi a preto hladasm sposob ako sa snimi rozlucit bez toho aby ma este osklbali nezmyselnou pokutou.
alla66
14.06.09,09:35
PS .: napísala...Alena:)
Kennard
14.06.09,09:53
Ok, Alenka ,tak dobuducna budem vediet ;)
marjankaj
14.06.09,10:10
Tak ako napisal/a Alla,

Marec - jedna zmluva vyprsala.
April - podpisana druha.
Maj - kedze som zrusil pevnu linku zrusili mi predchadzajucu
zmluvu a povedali ze musim podpisat novu.
Jun - teraz mi ju poslali na podpis.

Kedze som ju este nepodpisal mne ako laikovi to vychadza tak ze kedze som ju este nepodpisal tak ked odidem nic neporusim.

Ale ako spravne Alla napisal/a najlepsie bude spytat sa priamo T-Comu.Samozrejme ze som to vedel aj predtym ze je najlepsie komuinikovat s nimi len som sa chcel predtym poradit ci nahodou nema niekto podobnu skusenost. Nemam s tou firmou najlepsie skusenosti co sa tyka ich pristupu ku mne ako ku zakaznikovi a preto hladasm sposob ako sa snimi rozlucit bez toho aby ma este osklbali nezmyselnou pokutou.

Ak to zrušenie nemáš na papieri, neviem ako budeš dokazovať, že si neporušil zmluvu z apríla. Za to ti môžu dať pokutu. A pred dvoma mesiacmi si mal s tou firmou dobré skúsenosti?
Kennard
14.06.09,10:47
Mozno keby som byval v BA kde je kopa firiem poskytujucich internet tak by som odisiel omnoho skor.
alla66
14.06.09,10:59
Môžem sa spýtať, v čom je nevýhodný? Cenovo???
Kennard
14.06.09,11:32
Ano, aj cenovo ,ale hlavne mi je zle z ich pristupu.
Urobili chybu vo fakturacii pred casom, az po niekolkych reklamaciach si chybu priznali a zmohli sa iba na jednu vetu-ospravedlnujeme sa. Ze by dali nejaku zlavu ze som mal ja s tym financne vydavky to ich nenapadlo.
Ked ma teraz odpojili a mal som si zavolat na ich zakaznicky servis aby mi dali nove pristupove kody tak sa zacal kolotoc neochoty a absolutneho ignorovania. Najprv mi ich mohol dat iba clocek s ktorym som telefonoval predtym, potom bol na telefone s inym klientom, potom si zobrali moj telefon ze mi zavola ked bude mat cas, nezavolal ani po 3 hodinach atd,atd.Nakoniec som kody dostal ked som zavolal este raz a dala mi ich nejaka operatorka.
Asi som precitlively, a mozno ma "pokazil" niekolkorocny pobyt v krajine kde tiez nie je vsetko idealne ale k zakaznikovy sa spravaju tak ako maju-lebo z neho ziju.
A ta akoze "pokuta" co si pytaju je prosim vas zaco? Ze som sa rozhodol ist po ich pristupe ku inej firme?
kaco11
14.06.09,11:34
Ono je este mozne ze dostanes pokutu za predcasne ukoncenie viazanosti a podpises /mozno/ novu zmluvu. Su veci kde sa da sudne nad tcom alebo orange alebo podobne vyhrat ale toto nemyslim. Bud ta odpojili este v nejakej skusobnej lehote alebo ta este neodpojili. Ved si nepodpisoval odpojenie.
Kennard
14.06.09,11:39
...mozno este skusenosti inych ludi s touto firmou:

www.staznosti.sme.sk (dufam ze je dovolene davat tu linky)

a vpravo hore is dajte vyhladat "v tejto sekcii T-Com.

491 staznosti-"slusne" .
Ten pristup je na zaplakanie.
Kennard
14.06.09,11:43
Ved si nepodpisoval odpojenie.

Ano , to je pravda odpojenie som nepodpisoval ale ked ma odpajali od pevnej linky tak mi zrusili vsetko (net + pevna linka) a teraz ma idu zapojit nanovo.
alla66
14.06.09,14:12
Odpojili ťa na tvoju žiadosť, preto musíš pristúpiť na ďalšiu viazanosť..Ak nie, až potom ti hrozí pokuta...
Pred pripojením sa telefonicky informuj u T-Comu, vysvetli im tvoj problém a dostaneš 100% odpoveď ...držím palce:)
Kennard
14.06.09,18:59
...držím palce:)

Vdaka.:)
alla66
14.06.09,19:13
potom daj vedieť:)
branko882005
18.06.09,20:54
ozvem sa aj ja, kedze som z fachu... usudil som, ze si vse robil cez telefon..... to je ten problem... ked si ludia myslia, ze vse vyriesia cez telefon.... kazdy predajca, co ti spravi zmluvu ma tvoje pristupove udaje... cize nejdem ukecavat, ale keby si si zmluvu spravil napr cezo mna, stacilo sa ozvat a ja by som ti poslal pristupove udaje....Vraciam sa na telefonicke riesenie. Viete, to je tak, ze ked chcete nieco vyriesit, im je jedno co a ako potrebujete... lebo im nik nevynada... su tam stale ini ludia... Komu vynadaju, ked niesu spokojni? Nam, co pracujeme na kontaktnych miestach.... v predajnach, kanceriach.....Ked chcete nieco zriadit ,ochotne vybavia, ked chcete nieco zrusit, poslu vas ku nam na pobocku.... tot vse... nemohol som si odpustit komentar
alla66
18.06.09,21:29
ozvem sa aj ja, kedze som z fachu... usudil som, ze si vse robil cez telefon..... to je ten problem... ked si ludia myslia, ze vse vyriesia cez telefon.... kazdy predajca, co ti spravi zmluvu ma tvoje pristupove udaje... cize nejdem ukecavat, ale keby si si zmluvu spravil napr cezo mna, stacilo sa ozvat a ja by som ti poslal pristupove udaje....Vraciam sa na telefonicke riesenie. Viete, to je tak, ze ked chcete nieco vyriesit, im je jedno co a ako potrebujete... lebo im nik nevynada... su tam stale ini ludia... Komu vynadaju, ked niesu spokojni? Nam, co pracujeme na kontaktnych miestach.... v predajnach, kanceriach.....Ked chcete nieco zriadit ,ochotne vybavia, ked chcete nieco zrusit, poslu vas ku nam na pobocku.... tot vse... nemohol som si odpustit komentar
komentár OK....Nevieš Kennardovi poradiť?:)
branko882005
19.06.09,05:57
No viem.... ma smolu... lebo ak si mysli, ze sa mu podari odr.kat T-com je na omyle. Vypoved z jeho sluzieb bola podana koli zmene internetu, ak zmluvu nepodpise, porusil zmluvne podmienky ku ktorym sa zaviazal v predchadzajucej zmluve. Nakolko na tej povodnej zmluve neskoncila viazanost, a on sa rozhodne ze to nepodpise a odide z T-comu, tak mu hrozi na 99,9% zmluvna pokuta.... Ak mas doma este te zmluvy, zoscenuj ich a posli mi na e-mail... kuknem sa na to co v tom vlastne je.... samozrejme ak chces.... vtierat sa nebudem... :D
invest
19.06.09,06:48
Ja keď počujem T COM tak sa mi "otvára nožík vo vrecku". Preč odtiaľ, čím skôr tým lepšie. Mám s nimi zlé skúsenosti. Dala som sa nahovoriť dva krát a nikdy viac. Najskôr internet zadarmo / zaplatila som zaň za dva mesiace 12.000,-- Sk/, no a potom ma ešte nahovorili na študentský interner, na ktorom som tiež preplácala, práve kvôli tomu, že "tí" cez telefón nevysvetlia všetky úskalia, len vychvaľujú to čo je tam to naj...
Neviem aké máš možnosti, ale je veľa iných firiem a s lepšími podmienkami.
branko882005
19.06.09,07:12
internet zadarmo???????????? to ako to co bolo??? nepamatam na taku akciu.... a 12 000 za net? moja to si mala asi este ten dial-up rodinny internet a mala si ho obmedzeny od 16tej do rana... a ty si na nom bola non-stop. potom ti prisla taka palka ....ze sa nemylim? studensky internet.... tam nebolo co na nom preplacat, pokym si zase dodrziavala podmienky... Je mi luto, ze mas zle skusenosti s T-comom, ale to budes mat vsade, ked sa neinformujes co ako kedy... a atd...Lebo nik ti nepovie to na co sa nepytas....
Kennard
19.06.09,07:28
Nemal som este cas volat tam lebo sa mi prave vyskytol jedn akutny problem ktory bolo treba ratovat.

Branko, dik za info takpovediac od zdroja.Kedze robis v tom odbore tak to najskor bude tak ako pises. Zial robit to inym sposobom ako cez tel. je dost cas a peniaze zatazujuce lebo najblizsie t-centrum je asi 30 km. Clovek by ocakaval ze maju cloveku na tel. centre poradit a pomoct ale jedine co ich zaujima je cloveka co najviac zodriet s penazi.
Skusim teda vyuzit Tvoju ponuku, scannem to a poslem na mail.
branko882005
19.06.09,07:45
prave preto som tu Vam vsetkym ponukol, ze ak chcete riesit nieco s T-comom, tak sa mozte na mna obratit... samozrejme, ze Vam nebudem vsetkym rusit zmluvy. Lebo by sa dalo povedat ze je to mravcia praca za nic.... ale slubil som, ze sa na tento pripad kuknem, tak aj spravim....Ja sa zaoberam so sestrou setrenim telekomunikacych nakladov firiem a aj fyzickych osob co maju produkty od T-comu, alebo chcu si zriadit. Cize Vam usetrim peniaze, a ja dostanem na vyplate nejake te peniaze na vyse (za darmo ani kura nehrabe :) ) Vyhodu mate v tom, ze nemusite nikam chodit, len mi napisat e-mail a dohodneme sa co a ako... (ale to som uz pisal v inej teme) usetrite cas straveny cestou do t-comu, dobu stravenu v t-come, a ako Kennard napisal, aj napr. 30 km do T-comu ..... :)
invest
19.06.09,07:49
internet zadarmo???????????? to ako to co bolo??? nepamatam na taku akciu.... a 12 000 za net? moja to si mala asi este ten dial-up rodinny internet a mala si ho obmedzeny od 16tej do rana... a ty si na nom bola non-stop. potom ti prisla taka palka ....ze sa nemylim? studensky internet.... tam nebolo co na nom preplacat, pokym si zase dodrziavala podmienky... Je mi luto, ze mas zle skusenosti s T-comom, ale to budes mat vsade, ked sa neinformujes co ako kedy... a atd...Lebo nik ti nepovie to na co sa nepytas....
Prepáč, ale je ťažké pýtať sa, keď ani nevieš na čo sa máš pýtať??? Myslím, že tí, čo nás takpovediac uháňajú /volajú aj dvakrát za týždeň/ by mali vysvtliť všetko a nie iba čo je v ich prospech. Čo sa týka internetu zadarmo, bolo to úplne v začiatkoch a po mojej reklamácii mi povedali, že som si mala stiahnuť nejaký program, ktorý by ma nepustil na stránky, ktoré neboli povolené pre tento druh interneu. No poviem Ti boli to skoro všetky. No predtým ,mi nik nepovedal, že nejaké stránky nemôžeme navštevovať:confused:. No a tie všeobené podmienky, ktoré sa mimo chodom nedajú ani prečítať, lebo sú takými malými písmenami... tomu nerozumie asi nik čo nie je od fachu.
Prepáč, nie je to osobne nič proti TEBE, ale nespokojnosť s T com.:mee:
Kennard
20.06.09,10:40
Prebrali sme to teda s Brankom, ktoremu aj touto cestou dakujem za ochotu pomoct, a dosli sme na to ze sa zial s toho neda vycuvat pretoze nova zmluva bola vlastne pokracovanim zmluvy starej.

Takze budem musiet v tomto "sobasi" zotrvat az do konca

Dakujem aj dalsim za prispevky.
alla66
20.06.09,10:48
Prebrali sme to teda s Brankom, ktoremu aj touto cestou dakujem za ochotu pomoct, a dosli sme na to ze sa zial s toho neda vycuvat pretoze nova zmluva bola vlastne pokracovanim zmluvy starej.

Takze budem musiet v tomto "sobasi" zotrvat az do konca

Dakujem aj dalsim za prispevky.

Ja sa chcem zosobášiť :D..starý má hnevá:mee:...vieš o lepšom internete..hlavne lacnejšom... ako od T- Comu???:)
Kennard
20.06.09,11:55
No ja byvam na vidieku mimo vacsich miest kde je aj vacsi vyber takze tazko poradit nejaky konkretnu firmu. Napr. lokalny poskytovatelia tu kde byvam davaju tu istu rychlost co mam ja (2048) za 400 alebo (512) za 301.
Co sa tyka celoslovenskych tak napr. Slovanet ma rychlost 3000/512 za 358 ale viazanost 18 mes.( sluzby s viazanostou by mali byt trestne a ked uz tak max 6 mes viazanost)
Keby som byval tam kde je optika tak zoberiem Fibernet.

Alenka, neboj sa stary sa polepsi :)
alla66
20.06.09,12:00
Nepolepší:mee::D...mám mikrovlnku, pretože je lacný a neobmedzený...
v poslednej dobe sa rapídne zhoršil...vypadne, keď mám rozpísaný príspevok:mad:... Fibernet nechytím tiež:mee:
Kennard
20.06.09,12:16
Tazko poradit lebo to zalezi od lokality a teraz uz je aj vela miestnych poskytovatelov ktory maju dobre ceny. napr. sestra ma v Ruzomberku internet od rknet este rychlejsi ako ja a plati 250 za mesiac.
Ked som ja hladal tak som nasiel iba T-Com a Slovanet ktory prichadzali do uvahy a asi traja lokalny kde som musel cakat par tyzdnov na zapojenie. Kedze som potreboval internet surne tak som musel zobrat T-Com ale uviazal som si na krk gulu. Teraz lokalny zlepsili aj ceny aj sluzby ale nemozem ku nim ist. Samozrejme ak zaplatim 3500 tak mozem ale nemam chut platit pokutu.
branko882005
20.06.09,13:01
ahoj... opatovne reagujem na tuto temu co sa tyka viazanosti. Viazanost je preto, lebo vacsinou musia operatori dotiahnut k tebe kabel. Myslim tych co nepouzivaju mickrovlnku. Pri mickrovlnke je zase viazanost na to, ze ked si ju nekupis, aby si im ju prakticky splatil internetom.... O optike sa ani nejdem vyjadrovat. Vezmime to do roviny, ze Vy podnikate s internetom, ziskate zakaznika ktory chce net za 12 €. Tak vy koli nemu pritiahnete kable alebo optiku a on si po pol roku najde nieco lepsie... Cize te naklady co ste pouzili na privedenie kablu sa vam len vratia a pri optike ste dokonca stratovi.... tak preto riesia operatori viazanost. Tak isto je to pri mobil. operatoroch. Dostanete mobil za 1 € tak Vas musia zaviazat, aby sa im vratili naklady a este aj zarobili. V tom je zmysel podnikania .... zarobit.... :) tot moj nazor....:)
kepinko
23.06.09,05:18
Tiež som z tejto oblasti a trošku ma zaráža hned úvodný príspevok okolo ktorého sa to tu všetko točí..

Podobné veci bolo potrebné riešiť pred rokom alebo dvomi ale nie dnes.. Pokial má zákazník linku+internet (t.j. Turbo 2 napríklad) a chce linku zrušiť, tak sa deaktivuje len linka a program Turbo 2 sa premigruje na program Turbo 2 solo (čo je označenie internetu bez linky) .. Teda nie je potrebne nič rušiť celé..stačí urobiť zmenu v službách.. Tým pádom by sa neriešila nová zmluva..ale len nová viazanosť..

A takisto poviem narovinu človeku,čo sa pýta... Všetko je o slušnom správaní.. najprv to vyznelo,že naozaj si mal o službu záujem, tak predajca Ti s radosťou vysvetlil ako to funguje.. zadal to do systému, poslal Ti tlačivá..teda urobil si aj prácu aj náklady.. a ty hned vymýšlaš ako z toho vycúvať, ako T-Com odrbať.. Nie je jednoduchšie sa rovno opýtať,ako by sa dala ukončiť skôr viazanosť,že už o službu nemáš záujem?

Existujú spôsoby.. Keď niekto slušne za mnou príde a povie,že to nevládze platiť,alebo niečo.. ale povie to slušne.. tak poradím.. Dá sa internet prepísať na inú osobu napríklad..

Takže ja ako predajca viem,že zákazník chce internet, tak raz nezarobím,ale pomohol by som Ti.. Preložím Tvoj net k novému zákazníkovi,prepíšem na neho.. Ty si sa internetu zbavil a nový zákazník je rád,že ma kratšiu viazanosť..

Ale ked vidím,že človek je špekulant,tak mu just nepomôžem... toť môj názor..
alla66
03.08.09,14:15
branko882005
kepinko
majú absenciu na porade od júna:)...nie sú vzájomne prepojení?;)nemám sa koho spýtať:(

Starý internet neposlúcha....Uvažujem nad akciou neobmedzený Magio internet od T-comu , ak má niekto čerstvú skúsenosť, prosím o informácie typu - spokojnosť, rýchlosť,, ďalšie poplatky, registrácia cez web...
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=41585&stc=1&d=1249312315

invest spomínala -
Čo sa týka internetu zadarmo, bolo to úplne v začiatkoch a po mojej reklamácii mi povedali, že som si mala stiahnuť nejaký program, ktorý by ma nepustil na stránky, ktoré neboli povolené pre tento druh interneu. No poviem Ti boli to skoro všetky. No predtým ,mi nik nepovedal, že nejaké stránky nemôžeme navštevovať.....stretol sa niekto v súčastnosti s týmto problémom?
Stanislav 1975
03.08.09,14:26
Nechcem tu robiť reklamu, (aj tak sú len v petržalke),ale ja mám neobmedzený net od Isperu za 16 eur mesačne, neobmedzený, rýchlosť( reálna- cca. 5/2 Mega), vrátane P2P sietí a mal som ho ešte aj pol roka zadarmo, lebo malý vyhral nejakú suťaž, že poslal im na vianoce 3 najkrajšiu pohladnicu...
A ešte mám aj nejaké DC++,či čo-ale to neviem ani čo je...:D


Výsledky posledného testu 03.08.2009 17:26
IP (hostname): 77.247.224.24 (host-77-247-224-24.isper.sk)
Dátum a čas: 03.08.2009 17:26
Rýchlosť downloadu: 50 968,46 kbit/s (6 371,06 kB/s)
Rýchlosť uploadu: 17 808,69 kbit/s (2 226,09 kB/s)
Webová odozva: 7ms15.9ms39ms
alla66
18.08.09,12:50
branko882005
kepinko
majú absenciu na porade od júna:)...nie sú vzájomne prepojení?;)nemám sa koho spýtať:(

Starý internet neposlúcha....Uvažujem nad akciou neobmedzený Magio internet od T-comu , ak má niekto čerstvú skúsenosť, prosím o informácie typu - spokojnosť, rýchlosť,, ďalšie poplatky, registrácia cez web...
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=41585&stc=1&d=1249312315

invest spomínala - .....stretol sa niekto v súčastnosti s týmto problémom?
Posúvam....
neaktivoval si niekto v poslednej dobe
Neobmedzený Magio internet za 11,95 €?
kepinko
16.09.09,07:40
Ospravedlnujem sa, ale mal som zdravotné problémy, takže som mal na porade absenciu.. :-D Ono je jedno, či si človek aktivoval teraz niekedy Magio Internet. To sa môžeš opýtať aj všeobecne, pretože názov Magio Internet je len nový názov pre DSL internet. Jedná sa o pripojenie káblom, teda najstabilnejšie, podľa lokality buď metalickým, alebo optikou. Letáčik ktorý si dal ako screen je akciová ponuka. Záleží či využívaš pevnú linku,alebo nie, od toho sa odvíja cena a od lokality kde bývaš, resp. zriaduješ ..od toho sa odvíja moje odporúčané riešenie. Ozvi sa mi najlepšie na mail a rád Ti poradím.
Maximus
28.10.09,13:51
Dobry den, nahodou som nasiel toto forum a vyzera to tak ze by sa tu dali najst ludia co by mi vedeli pomoct. Nikde som to nenasiel tak by som sa chcel spytat, existuje pri Magio internete program Turbo 2 nejaka skusobna doba tesne po zriadeni, kedy sa moze zrusit zmluva bez pokuty??? prosim ak by mi vedel niekto poradit
kaco11
28.10.09,14:05
nie je tam žiadna skúšobná doba. Maximálne čo môžeš zrušiť zmluvu na základe reklamácie z nejakého dôvodu. Ak ti nedokážu dať to čo slubujú, alebo nemajú pokrytie tak to nenamontujú.
alla66
25.11.09,13:23
T-Com mi nedá spávať. konkrétne Turbo solo 2 Končí nám viazanosť a hľadáme lepšieho a hlavne rýchlejšieho providera.... Užívatelia ste spokojní so službami T-Comu, alebo ľutujete podpísanie zmluvy? Necítite spomalenie rýchlosti pri prekročení určitého množstva dát? vďaka:)