murko680
14.06.09,10:51
Prosím Vás, nevie niekto kde predávajú kučeravé parochne? Mamina dostáva chemoterapiu, všetky vlasy jej vypadali a nešťastná je hlavne z tých vlasov. Zatiaľ sme nikde neobjavili predajňu s kučeravými vlasmi. Ak niekto vie, prosím poraďťe !!!!!!
alla66
14.06.09,09:00
Želám mamičke skoré uzdravenie, ak si dáš do google hľadať parochne, určite si vyberiete.
Náhodne som našla tento link : http://www.parochna.sk/list.php?id=91
babijanka
24.06.09,11:28
Prosím Vás, nevie niekto kde predávajú kučeravé parochne? Mamina dostáva chemoterapiu, všetky vlasy jej vypadali a nešťastná je hlavne z tých vlasov. Zatiaľ sme nikde neobjavili predajňu s kučeravými vlasmi. Ak niekto vie, prosím poraďťe !!!!!!

Sú na to špecializované predajne, ale skús pozrieť v niektorom z obchodných reťazcov, zvyknú tam byť takého oddelenia kde predávajú parochne. Približná cena parochní sa pohybuje v rozmedzí od tých 5 tis. Sk a vyššie, samozrejme ak sa pristúpi k takémuto riešeniu, musíte počítať aj so špeciálnymi prípravkami, t.j. šampón, balzám a kondicionér , čo stojí dokopy okolo tých 800-900.-Sk.
Mamke želám čo možno skoré vyzdravenie:):):)
pasuliatko
24.06.09,18:32
viem,že v Ba na Krížnej ulici je obchod s parochňami a celkom peknými. a inak asi treba len hľadať na nete
m.hladka
24.06.09,18:43
Možno pomôže moja rada:
Moja mamka dávno nosievala parochňu a pamätám sa, že jej ju upravovala kaderníčka, ktorá ju vždy vyprala šampónom, natočila, usušila a učesala do pekného účesu.