jezko7
14.06.09,19:21
Caute,chcem sa vas spytat ake mate skusenosti zo stropom PREMAC,chcem ho pouzit na bungalov,zaujima ma ci treba robit aj zalievku 4 cm + siet,alebo staci iba zaliat medzeri medzi vlozkami + vence,zda sa mi zbytocne robit zalievku lebo to budem zateplovat polystyrenom a zalievku chcem dat az nan aby sa dalo po nom chodit.podkrovie bude neobyvane.
DAKUJEM za Vase nazory.:)
Miloš Mičega - CIMOM TN
15.06.09,05:18
Caute,chcem sa vas spytat ake mate skusenosti zo stropom PREMAC,chcem ho pouzit na bungalov,zaujima ma ci treba robit aj zalievku 4 cm + siet,alebo staci iba zaliat medzeri medzi vlozkami + vence,zda sa mi zbytocne robit zalievku lebo to budem zateplovat polystyrenom a zalievku chcem dat az nan aby sa dalo po nom chodit.podkrovie bude neobyvane.
DAKUJEM za Vase nazory.:)


mimotemy :

Cez internet sa dá zohnať kontakt na Premac.
Na základe PD (pôdorysu) vypočítajú skladbu stropu aj s armatúrou aj s technologickým postupom. Jednoducho spravia statiku.
Takže určite poradia aj v uvedenej otázke.
Táto info je pre ostatných.


CIMOM
chandler
15.06.09,07:29
mimotemy :

Cez internet sa dá zohnať kontakt na Premac.
Na základe PD (pôdorysu) vypočítajú skladbu stropu aj s armatúrou aj s technologickým postupom. Jednoducho spravia statiku.
Takže určite poradia aj v uvedenej otázke.
Táto info je pre ostatných.


CIMOM

Pozor, upozornujem, ze Premac ani iny dodavatel montovanych stropov, neriesi statiku budovy, spravia si statiku stropu a maju to osetrene tak ze nezodpovedaju za nic (snad len za to ze ten strop unesie to co ma) ale problemy vzniknute pri vencoch prievlakoch a rozny inych detailov vobec neriesia a nechavaju zodpovednost na investorovi.
Miloš Mičega - CIMOM TN
15.06.09,07:58
Pozor, upozornujem, ze Premac ani iny dodavatel montovanych stropov, neriesi statiku budovy, spravia si statiku stropu a maju to osetrene tak ze nezodpovedaju za nic (snad len za to ze ten strop unesie to co ma) ale problemy vzniknute pri vencoch prievlakoch a rozny inych detailov vobec neriesia a nechavaju zodpovednost na investorovi.

Dík za doplnenie.
Samozrejme, že neriešia statiku domu ako takého.


CIMOM
220870
15.06.09,17:00
Pozor, upozornujem, ze Premac ani iny dodavatel montovanych stropov, neriesi statiku budovy, spravia si statiku stropu a maju to osetrene tak ze nezodpovedaju za nic (snad len za to ze ten strop unesie to co ma) ale problemy vzniknute pri vencoch prievlakoch a rozny inych detailov vobec neriesia a nechavaju zodpovednost na investorovi.
Ak ich o to požiadate tak vám tú statiku urobia.
jezko7
16.07.09,19:17
CINOM ty si inak mudry,to vie sned kazdy ze sa na nich da zohnat kontakt,pytam sa na osobne skusenosti z takymto prevedenim.
Miloš Mičega - CIMOM TN
16.07.09,19:28
CINOM ty si inak mudry,to vie sned kazdy ze sa na nich da zohnat kontakt,pytam sa na osobne skusenosti z takymto prevedenim.

Nerozumiem.

CIMOM
220870
16.07.09,19:47
CINOM ty si inak mudry,to vie sned kazdy ze sa na nich da zohnat kontakt,pytam sa na osobne skusenosti z takymto prevedenim.

Nieje to dobré len zaliať.Musí tam byť aj to železo( kari sieť)
tom_NR
16.08.10,15:19
Aby som zbytočne nezakladal novú tému, kam by ste na tento strop odporúčali zavesiť konštrukciu SDK podhľadu (priame závesy) - do nosníkov alebo do vložiek, súbežne s nosníkmi alebo naprieč?
220870
16.08.10,16:13
Musia ísť do nosníkov.