Badko
15.06.09,07:18
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť:
účtujem predajňu potravín a tam sa dá platíť aj stravnými poukážkami
a tu je ten problém s ktorým som sa ešte nestretla
v tržbe na konci dňa je napr. suma 200 EUR z toho poukážky hodnote 30 EUR
a takto do konca mesiaca. Po troch mesiacoch majiteľ pozbiera poukážky a zašle ich spoločnosti, ktorá mu vráti sumu poníženú o ich províziu ako to zaúčtujem v JU.
Tržba za deň 200,- a tak ďalej do konca mesiaca
po troch mesiacoch ponížim mínusom v peňažnom denníku tržbu a keď príde na účet tak dám sumu skutočnú alebo ako.
Poradíte ....
Badko
15.06.09,05:25
Nevie nikto
prosím .......
Paula
15.06.09,05:43
pozri témy: tržb* poukážk*
Badko
15.06.09,07:01
Ešte stále mi to nie je nejako jasné, nevie mi niekto vysvetliť lopaticky ako to zaúčtujem. V programe v ktorom účtujem nemám knihu cenín.
Pomôžte .... prosím
Ing. Pavol Zúber
15.06.09,07:55
tržbu účtujem celú do POZD a to čo mi príde na účet od spoločnosti už dávam ako PNZD.
Badko
15.06.09,08:11
Ďakujem za odpoveď
ja som ešte uvažovala či by to nemalo byť takto:
Príjem tržba - hotovosť 80
str. poukážky 20

Výdaj cez priebežné položky /str. poukážky - odovzdanie / 20

Dojde suma od spoločnosti do banky - prieb. položky 20 na celú sumu

ID - poplatok od spoločnosti - do réžie

Pozrie sa mi niekto či je to správne ....... díky
Badko
15.06.09,08:23
Nepozrie sa na to nikto
prosím ......
Ing. Pavol Zúber
15.06.09,09:10
môže to byť aj takto.
Leila2006
19.04.10,05:47
Začínam účtovať jedáleň a stretla som sa tam s nasledovným spôsobom vykazovania tržieb stravnými poukážkami, o ktorého správnosti mám vážne pochybnosti.
Podnikateľ účtujúci v JU v drvivej väčšine fakturuje tržbu za stravné lístky, fa má uhrádzané buď v hotovosti, alebo cez účet. Tu narážam na prvý problém: Podľa starého zákona o ERP je to ešte do konca roka 2010 O.K, pokiaľ nemá ERP a prijíma úhrady faktúr v hotovosti. Ale.. okrem toho vydáva obedy aj za gastrolístky, a to jednoducho z ruky do ruky, čiže zákazník dá gastráč a dostane obed, môj klient na konci mesiaca vystaví kvázi súhrnnú faktúru imaginárnemu odberateľomi v sume za prijaté tržby v gastráčoch za celý mesiac a odvedie tak aj DPH z príslušnej sumy. No mne sa tento spôsob nezdá. Môj názor je, že buď by mal tie tržby evidovať cez ERP, alebo fakturovať, ale takto? Aký máte názor? Dosiaľ to tak účtovníčka robila už pár rokov...
Ešte doplním, že gastrolístky neodovzdáva spoločnostiam na preplatenie, ale platí nimi za suroviny...
Leila2006
19.04.10,07:34
posúvam..