rado66
15.06.09,14:23
poznáte niekto túto spoločnosť alebo máte s ňou skúsenosti ? bol som dnes na jednom stretnutí a neviem, či sa na to mám dať.
Lianka
15.06.09,15:27
A co robia? Skusila som si nazov firmy vygooglit, ale nic konkretne mi to mi to nevyhodilo - len nejake linky v oblasti cestovneho ruchu.
danoha
22.06.09,10:02
Vstoupil jsem do toho a mám tento názor:
letadlo postavené na bináru, což je poněkud sofistikovanější systém a dávám mu relativně dlouhou životnost. Nabídka poměrně pestře rozložených produktů s relativními úsporami (největší úspora je ta, když si vůbec nic nekoupím), činí z tohoto letadla serioznější projekt, než byly všechny před ním. ETN má tendenci produktovou řadu rozšiřovat, nevíme, s čím ještě přijdou - hlásí se stále více lidí. Jsou téměř na začátku, velká šance se zapojit právě teď. Vydělat se dá na doporučeních - více výdělkových zdrojů: přímá provize, nepřímá aktivační provize, body z bináru, body z nákupu zboží, slevy na benzínu, telefonech, dovolených!! Banerový web zdarma. Je tam toho dost na to, abych si vybral a peníze dostal zpět. Vklad 20 tis. czk jsem dostal zpět za čtrnáct dnů, asi jsem měl štěstí. Zajímavá je grand karta pro toho, kdo se tomu chce věnovat. Společnosti je nutné věřit, což není těžké, přeji každému, aby se nezklamal. Co je ale na tomhle světě jednoduché a věčné - myslím tím byznys, abych nevyvolával klamný dojem, že mi jde o filozofickou otázku.
Lianka
22.06.09,10:06
Hmm, pripada mi to ako pyramida alebo ako l.y.o.n.e.s.s. - o tom je tu samostatna tema http://www.porada.sk/t79367-l-y-o-n-e-s-s.html.
spravedlnostprolidi
07.12.09,18:02
Ahoj přátelé,

jsem klientem ETN. Díky lžím jejich obchodních zástupců jsem přišel o 39 900 Kč.
Nikomu to nedoporučuji, avšak pokud do toho půjdete, pečlivě si čtěte smlouvu!

Více informací najdete na mém blogu spravedlnostprolidi.blog.cz

Mějte se