janette784
16.06.09,12:49
Ahojte,

chcela by som Vás ešte raz poprosit o radu.

Ak zamestnanec mal OČR koncom februára a nejako sme to zabudli nahlásit na ZP v Oznámení zemstnávatela..... ( na SP bolo nahlásená ) možem tak urobit dodatočne teraz....neviem, je to nejako sankciované?

Dakujem a ochotu poradit
bv_alexandra
16.06.09,10:58
Treba toto oznámenie zaslať dodatočne. My sme zatial pokutu za to nezlízli, ale nič nie je nemožné. Určite to odošlite, aj keď je neskoro. Oni by vám to mohli vytknúť pri kontrole napr. ;)
31Jankal
16.06.09,11:08
aj ked je OCR len 10 dní treba to nahlásiť do ZP?
Dakujem
Tamila
16.06.09,11:11
aj ked je OCR len 10 dní treba to nahlásiť do ZP?
Dakujem
Áno, OČR sa oznamuje na ZP od prvého dňa - začiatok aj koniec.
suklova
09.02.12,16:06
A ak je očr dlhšia ako 10 dní nahlasujem to do SP ako prerušenie ale nahlasujem to aj na ZP? Ja nahlasujem iba začiatok Očr IO Z a ukončenie IO K. V ZP nenahlasujem prerušenie, či je to inak? Ďakujem.
Tweety
09.02.12,16:10
V príspevku pred tvojím je už zodpovedané. Treba len čítať, nie hneď písať otázky, alebo hľadať v príspevkoch.
suklova
09.02.12,16:13
V príspevku pred tvojím je už zodpovedané. Treba len čítať, nie hneď písať otázky, alebo hľadať v príspevkoch.

ja čítam. Ja sa pýtam na niečo iné. Pýtam sa na očr dlhšiu ako 10 dní. Do sociálky sa nahlasuje prerušenie. Ja som sa pýtala, že či sa prerušuje aj očr nad 10 dní v ZP. /začiatok a koniec PN alebo očr samozrejme viem že sa nahlasuje/.