fatinka
17.06.09,01:04
Ahojte poradaci,chcem sa naucit resp.zopakovat uctovnictvo a chcem sa opytat ake knihy mi odporucate.Ked som sa ja ucila,to bolo este na strednej,takze to je stara skola.Chcela by som si kupit,len je ich take mnozstvo a ked ich nepoznam je to horsie vybrat si.Chcem sa tomu zacat venovat naplno.Zatial si opakujem ucto so svokrinou kuchynou:)
dakujem za rady
veronikasad
17.06.09,06:39
Ahojte poradaci,chcem sa naucit resp.zopakovat uctovnictvo a chcem sa opytat ake knihy mi odporucate.Ked som sa ja ucila,to bolo este na strednej,takze to je stara skola.Chcela by som si kupit,len je ich take mnozstvo a ked ich nepoznam je to horsie vybrat si.Chcem sa tomu zacat venovat naplno.Zatial si opakujem ucto so svokrinou kuchynou:)
dakujem za rady
Podvojné účtovníctvo od Ing. Anna Cenigová
Lenka1979
17.06.09,06:42
Na teóriu je dobrá Ing.Cenigová ako píše Veronika, na prax - je najlepšie učiť sa na "vlastných chybách" v kombinácii s našou super PORADOU, kde nájdeš úplne všetko a hlavne veľa dobrých a ochotných ľudí pomôcť. Určite to zvládneš. :);)
fatinka
17.06.09,09:56
Dakujem vam aj som si to myslela ze Cenigova.A co sa tyka praxe no to bude tazsie ale ako som si pozerala su tu tak ochotni ludia,ze niekedy sa az cudujem ze pomahaju,lebo mam pocit ze pomocou vas si robia uctovnictvo a ze vy ho robite za nich.Videla som tu jedneho experta.Nepoviem ked ma problem s niecim konkretnym,ale pisat rovno za sebou dalsie a dalsie polozky.Ale nebudem kritizovat,len dufam,ze ja nebudem taka ista.Som rada,ze ste aj tato super porada:D