ferkot
17.06.09,14:17
Dobry den, prave som skoncil bakalarske studium na VS. Pocas skoly som pracoval na zaklade zmluvy o brigadnicnej prace studenta. Zamestanavatel ma na trvaly pracovny pomer vziat nechce a ponukol mi zmluvu na dohodu. Preto sa pytam aky typ zmluvy je pre mna najvyhodnejsi a kolko maximalne mozem zarobit aby som nemusel platit zdravotne a socialne poistenie, ale aby to za mna ako nezamestnanemu platil stat. Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne
veronikasad
17.06.09,12:23
Dobry den, prave som skoncil bakalarske studium na VS. Pocas skoly som pracoval na zaklade zmluvy o brigadnicnej prace studenta. Zamestanavatel ma na trvaly pracovny pomer vziat nechce a ponukol mi zmluvu na dohodu. Preto sa pytam aky typ zmluvy je pre mna najvyhodnejsi a kolko maximalne mozem zarobit aby som nemusel platit zdravotne a socialne poistenie, ale aby to za mna ako nezamestnanemu platil stat. Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne
Si evidovaný na úrade práce ? Uveď prosím svoj vek
Lianka
17.06.09,12:30
Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne

Urcite nebudes moct pracovat na Dohodu o brigadnickej praci studenta, nakolko nebudes splnat statut studenta - musel by si studovat v dennej forme studia.
Tweety
17.06.09,12:32
Dobry den, prave som skoncil bakalarske studium na VS. Pocas skoly som pracoval na zaklade zmluvy o brigadnicnej prace studenta. Zamestanavatel ma na trvaly pracovny pomer vziat nechce a ponukol mi zmluvu na dohodu. Preto sa pytam aky typ zmluvy je pre mna najvyhodnejsi a kolko maximalne mozem zarobit aby som nemusel platit zdravotne a socialne poistenie, ale aby to za mna ako nezamestnanemu platil stat. Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne
Ak si nezamestnaný, evidovaný ako uchádzač o zamestnanie, môžeš zarobiť maximálne mesačne 131,65 € bez toho, aby Ťa vyradili z evidencie.
Dohoda o BPŠ už nebude možná, kedže už nebudeš mať štatút študenta.
ferkot
17.06.09,21:14
vek 24, zajtra sa chystam zaevidovat na urad prace. Je mi jasne ze ako student uz nebudem moct pracovat, skor som potreboval vediet tu ciastku 131,65€ a este tusim ze existuje viacero typov zmluv ohladom prace na dohodu. Ktora je najvyhodnejsia? (ak sa to da porovnat) dakujem
eby
18.06.09,06:56
dohoda o vykonaní práce - max. 350 hodín v kalendárnom roku, dohoda o pracovnej činnosti - najviac 10 hodín týždenne
VERONIKA6
18.06.09,07:01
dohoda o vykonaní práce - max. 350 hodín v kalendárnom roku, dohoda o pracovnej činnosti - najviac 10 hodín týždenne

Pokiaľ bude evidovaný na úrade práce, treba si prečítať príspevok č.4.