branko882005
17.06.09,14:31
Ahojte. Sestra pracuje ako externy pracovnik pre T-com. Preto ak chcete znizit naklady na telefonovanie, alebo internetu, ozvite sa mi na moj e-mail: branko882005@atlas.sk. Uvedte nazov firmy, ico, a tel. cislo... My si Vas vyhladame v systeme a zistime co ako... Najlepsie je plus zoscenovat posledne 3 faktury. Aby sme vedeli vybrat co najlepsi program a atd... Vypisali by sme zmluvu a poslali Vam na podpis... Nemusite zabit dlhe chvile v T-come. Staci podpisat a poslat obratom spat. To plati aj pre fyzicke osoby... Oka? Pekny den prajem... :-)
bolacka
17.06.09,14:50
nebolo lepsie toto zaradit do kategorie odporucam sluzby a produkty?..
..mala som vzdy pocit ze kategoria podnikanie sluzi na rady ohladom podnikania..ponuky sluzieb asi by mali byt niekde inde..ale inak nic v zlom:)
branko882005
17.06.09,15:51
prepac, nejako som si tu kategoriu nevsimol. Hadam mi to ostatni prepacia... :-)
arizona
17.06.09,18:03
Ak je to oficiálne prečo to nezverejníš?
bolacka
17.06.09,18:05
a co na tom ma zverejnovat?vsak napisal vsetko okolo toho..predpokladam ze tych programov a ponuk je mnoho a on sa snazil naznacit ze najskor potrebuje o firme nejake udaje, psoledne tri faktury aby vedel na mieru usit pre zakaznika program ktory by mi jednak setril peniaze a bol by to najlepsie mozne co momentalne dostat..aspon ppredpokladam..takto postupuju vsetci predajcovia ktori maju zaujem zakaznikovi pomoct..mimo ineho (vlastneho zisku :) )
alla66
17.06.09,18:28
a co na tom ma zverejnovat?vsak napisal vsetko okolo toho..predpokladam ze tych programov a ponuk je mnoho a on sa snazil naznacit ze najskor potrebuje o firme nejake udaje, psoledne tri faktury aby vedel na mieru usit pre zakaznika program ktory by mi jednak setril peniaze a bol by to najlepsie mozne co momentalne dostat..aspon ppredpokladam..takto postupuju vsetci predajcovia ktori maju zaujem zakaznikovi pomoct..mimo ineho (vlastneho zisku :) )
napr......Najlacnejšííííí, najrýýýýchlejší, proste najvýýýýýhodnejší internet:D:)
branko882005
18.06.09,07:01
dakujem bolacka... :-) pochopila si spravne....a co sa tyka alla66 tak ano, najlacnejsi a narchychlejsi ak tam su opticke kable, alebo ak nie, tak je to rychlejsie ako wifi (microvlnka) ale to nejdem rozoberat... dal som ponuku, tak hadam kto ma zaujem sa ozve...