František1981
17.06.09,15:05
Po výmene tonera / originál / mi stále po zapnutí tlačiarne začne tlačiť skúšobnú stranu. Ak nevložím papier hlási error. Ináč zariadenie funguje bez problémov.
pistik71
17.06.09,13:09
Typ tlaciarne? Atrament alebo Laser? Moze byt neoriginal toner, tlaciaren si mysli ze ma stale novy toner.
A.Zurek
19.06.09,08:31
Typ tlaciarne? Atrament alebo Laser? Moze byt neoriginal toner, tlaciaren si mysli ze ma stale novy toner.


Stava sa to, napr. u niektorých atramentových tlač. po výmene náplní, tlačiareň vyžaduje zarovnanie tlače a vtedy vyhodi testovaciu stránku. Ak sa tlač nenastaví užívateľom tak pri každom zapnutí vybehne testovacia stráka až kým užívateľ nenastaví parametre tlače podľa testovacej stránky. Snáď to niekomu pomôže.

Ťažko sa radí keď chýba more dôležitých informácií.
31Jankal
09.07.09,08:58
Dobrý den, mi sme tiež teraz vymenili nápln do tlačiarne vlastne sme dali naplniť len tú starú a stále mi vyhadzuje že nemá papier aj ked papier má stále bliká oranžové svetielko, už som ju aj vypla z elektriky znova zapla a nič nepomáha. Vie mi niekto pomôcť?
Dakujem za odpovede
bobino38
09.07.09,10:10
bud je zle nastavená citlivosť snímača naplnenia zásobníka alebo nekompatibilný papier:-)...skus tlačiareň odinštalovať a zas nainštalovať.
pistik71
09.07.09,12:40
bud je zle nastavená citlivosť snímača naplnenia zásobníka alebo nekompatibilný papier:-)...skus tlačiareň odinštalovať a zas nainštalovať.

Ale to vyzera ze robi samotna tlaciaren aj bez PC. Treba vyskusat s original tonerom, ak to nepojde tak by som reklamoval. Tie "strihnute" chipy v neoriginaloch sa obcas spravaju svojsky a tlaciaren je z toho zblbnuta.
denne73
12.12.11,10:26
Ahoj mám windovs 7 a mam nainštalovanu tlačiaren HP laser jet 1020. Z ničoho nič mi prestala tačiaren fungovať . Vypisuje že je nečinná.ja som do toho teda poiem vám totálny laik no skušala som znova pridať spominnu tlačiaren a vypisujemy chybu 0x00000002. No ja už fakt neviem čo s tým a potrebujem tlačiť prace do školy.