Mirkaska
27.07.05,07:26
Zadala som otázku 2-krát v dvoch Poradách, jednu potrebujem vymazať? Je to možné?
Ak nemôžem ja, tak Vás prosím Richard o vymazanie témy zo Sekcie Daň z príjmu - príspevok na prípojku elektr. energie pre SSE.

Vďaka.
janka37
27.07.05,07:03
Ak tam ešte nie je viac príspevkov, skús kliknúť pri svojom príspevku na "upraviť" a tam by mala byť možnosť "zmazať príspevok". Možno to bude fungovať na celú tému.
vladan
27.07.05,09:15
Zadala som otázku 2-krát v dvoch Poradách, jednu potrebujem vymazať? Je to možné?
Ak nemôžem ja, tak Vás prosím Richard o vymazanie témy zo Sekcie Daň z príjmu - príspevok na prípojku elektr. energie pre SSE.

Vďaka.
pod príspevkom na ľavej strane máš tlačidlo NAHLÁS, stačí kliknúť a napísať adminovi (Richardovi), že chybička se vloudila a on tému vymaže ;)
liba2
27.07.05,09:47
pod príspevkom na ľavej strane máš tlačidlo NAHLÁS, stačí kliknúť a napísať adminovi (Richardovi), že chybička se vloudila a on tému vymaže ;)Ja som doteraz nevedela načo je tam to tlačidlo, čo mám nahlásiť?
Richard
27.07.05,09:58
Tlačidlo nahlásiť slúži na nahlásenie:
- nesprávneho príspevku (obsahom, zaradením)
- žiadosti o vymazanie témy (takto to lepšie lokalizujem ako keď mi napíšete do správy, že chcem vymazať taký a taký príspevok/tému bez uvedenia linku)
bea
27.07.05,10:46
pod príspevkom na ľavej strane máš tlačidlo NAHLÁS, stačí kliknúť a napísať adminovi (Richardovi), že chybička se vloudila a on tému vymaže ;)Ale to tlačítko je len pri cudzích príspevkoch, takže, keď niekto chce, aby bola odstránená jeho téma - príspevok, má to urobiť u niektorého cudzieho príspevku?
Ja som si to teraz odskúšala a ostala som tam s blbou témou visieť.
Richard
27.07.05,11:17
Tak to je pravda bea :-))))))))))))
na to som aj ja pozabudol.

takže môžeš využiť príspevok iného, alebo poslať link na ňu mne a napísať, že chceš vymazať...
Mirkaska
28.07.05,07:06
http://www.porada.sk/showthread.php?t=11401

toto je link na vymazanie príspevku. Tlačitko nahlás som nikde nenašla.
Ďakujem.
Mirka
lenkak
28.07.05,09:00
Ikonu Nahlás máš pri každom mene, len nie pri svojom.
Richard
28.07.05,14:20
http://www.porada.sk/showthread.php?t=11401

toto je link na vymazanie príspevku. Tlačitko nahlás som nikde nenašla.
Ďakujem.
Mirka
link je najlepsie poslat priamo mne cez kontaktny formular alebo do SS.

Temu som zmazal
Richard
Mirkaska
29.07.05,04:54
Ďakujem veľmi pekne.