bv_alexandra
18.06.09,14:02
Prosím Vás nerada by som niečo urobila nesprávne, a hlavne ma to zaujíma aj do budúcnosti. Môžte mi ozrejmiť pár vecí?

§ 76
Odstupné a odchodné
(5) Odstupné vypláca zamestnávateľ po skončení pracovného pomeru v najbližšom výplatnom termíne určenom u zamestnávateľa na výplatu mzdy, ak sa zamestnávateľ nedohodne s uvoľňovaným zamestnancom na výplate odstupného inak.
Konkrétny môj prípad. ZC dal okamžité skončenie PP ku dňu 16.06.09. Na firme je výplatný termín 30teho nasledujúceho mesiaca.
Moja otázka znie: V ktorom výplatnom termíne som povinná mu toto odstupné vyplatiť, keď májové mzdy budú vyplácané 30.06, a júnové 30.07.?

Ďalej by ma zaujímalo stanovisko k tomuto odstavcu ZP



§ 75
Pracovný posudok a potvrdenie o zamestnaní
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-1-2009-a.html#hore)


(2) Pri skončení pracovného pomeru je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi potvrdenie o zamestnaní a uviesť v ňom najmä

a) dobu trvania pracovného pomeru,
b) druh vykonávaných prác,
c) či sa zo mzdy zamestnanca vykonávajú zrážky, v čí prospech, v akej výške a v akom poradí je pohľadávka, pre ktorú sa majú zrážky ďalej vykonávať,
d) údaje o poskytnutej mzde za vykonanú prácu, o poskytnutej náhrade mzdy a náhrade za čas pracovnej pohotovosti, o zrazených preddavkoch na daň z príjmov a o ďalších skutočnostiach rozhodujúcich pre ročné zúčtovanie preddavkov na daň zo závislej činnosti a z funkčných požitkov a pre výpočet podpory v nezamestnanosti,
e) údaj o dohode o zotrvaní v pracovnom pomere u zamestnávateľa po určitú dobu, po vykonaní záverečnej skúšky alebo maturitnej skúšky, alebo po skončení štúdia, alebo prípravy na povolanie vrátane údaja o tom, kedy sa táto doba skončí (§ 53 ods. 2).
f) údaj o poskytnutí odchodného podľa § 76 ods. 6.

Tomu sa rozumie tak, že ak mi ZC donesie okamžité skončenie k 16.06. tak ja som povinná ho usadiť a povedať počkajte ešte V8m musím dať výstupné papiere? :rolleyes:
Totižto riešim to kvôli tomu, že mi ZC povedal, že som povinná mu ich dať hneď pri skončení pracovného pomeru.
Ale ja si zas myslím, že tam musí byť predsa nejaká stanovená lehota.
Šak nemôžem odstaviť celú robotu a jemu na počkanie vystaviť tieto doklady. Jedná sa hlavne o zápočtový list. Lenže aby som ho vyplnila správne a úplne musím najskôr urobiť dve mzdy tj 05/2008, 06/2008, vypočítať odstupné a ešte pri tomto konkrétnom prípade sa pobavkať aj s výpočtom ex zrážky ktorá na daného ZC prišla 15.06.09.

A ešte mám jednu otázku.
Ex. titul a príkaz na začatie ex prišiel 15.06.09. ZC skončil k 16.06.2009. Na ktorú mdzu mu musím siahnúť?
Na májovú, aj júnovu a odstupné.
Alebo len na júnovú.
Ďakujem všetkým krásne za rady a postrehy. :):):)
mzdarka renca
18.06.09,12:08
Prosím Vás nerada by som niečo urobila nesprávne, a hlavne ma to zaujíma aj do budúcnosti. Môžte mi ozrejmiť pár vecí?

Konkrétny môj prípad. ZC dal okamžité skončenie PP ku dňu 16.06.09. Na firme je výplatný termín 30teho nasledujúceho mesiaca.
Moja otázka znie: V ktorom výplatnom termíne som povinná mu toto odstupné vyplatiť, keď májové mzdy budú vyplácané 30.06, a júnové 30.07.? Ak končí PP dňa 16.6.2009, tak odchodné za výpovednú dobu počítaš v mzde za 06/2009, t.z. vyplatené bude 30.7.09

Ďalej by ma zaujímalo stanovisko k tomuto odstavcu ZP


Tomu sa rozumie tak, že ak mi ZC donesie okamžité skončenie k 16.06. tak ja som povinná ho usadiť a povedať počkajte ešte V8m musím dať výstupné papiere? :rolleyes: áno Nika
Totižto riešim to kvôli tomu, že mi ZC povedal, že som povinná mu ich dať hneď pri skončení pracovného pomeru. Zápočet mu dáš hneď, aby ho mohol odovzdať novému zamestnávateľovi
Ale ja si zas myslím, že tam musí byť predsa nejaká stanovená lehota.
Šak nemôžem odstaviť celú robotu a jemu na počkanie vystaviť tieto doklady. nič sa nedá robiť, musíš mu vystaviť ZL Jedná sa hlavne o zápočtový list. Lenže aby som ho vyplnila správne a úplne musím najskôr urobiť dve mzdy tj 05/2008, 06/2008, vypočítať odstupné a ešte pri tomto konkrétnom prípade sa pobavkať aj s výpočtom ex zrážky ktorá na daného ZC prišla 15.06.09. Výšku zrážky za exekúciu neuvádzaš, nakoľko v druhom zamestnaní si výšku zrážky vypočíta ich mzdárka podľa výšky príjmu, len uvedieš, že má exekúciu a napíš tam č. ex

A ešte mám jednu otázku.
Ex. titul a príkaz na začatie ex prišiel 15.06.09. ZC skončil k 16.06.2009. Na ktorú mdzu mu musím siahnúť?
Na májovú, aj júnovu a odstupné.
Alebo len na júnovú.
Ďakujem všetkým krásne za rady a postrehy. :):):)
Prvú zrážku z exekúcie zrazíš už zo mzdy za 5/2006.
bv_alexandra
18.06.09,12:51
Renča ďakujem ale ešte k odstupnému.
Ak mu záp. list vystavím, je tam kolónka že ZC bolo vyplatené odstupné vo výške.
Takže tak či tak musím dopredu urobiť tie mzdy?!:rolleyes:
A v podstate ku dňu vystavenia záp. listu odstupné ešte vypl nie je, tak tam dopíšem že bude vyplatené vo výpl. termíne 06/2009?
veronikasad
18.06.09,12:56
Renča ďakujem ale ešte k odstupnému.
Ak mu záp. list vystavím, je tam kolónka že ZC bolo vyplatené odstupné vo výške.
Takže tak či tak musím dopredu urobiť tie mzdy?!:rolleyes:
A v podstate ku dňu vystavenia záp. listu odstupné ešte vypl nie je, tak tam dopíšem že bude vyplatené vo výpl. termíne 06/2009?
výšku odstupného v zápočtovom liste nemusíš uvádzať - to máš tlačivo z mzdového SW ?
mzdarka renca
18.06.09,13:00
Renča ďakujem ale ešte k odstupnému.
Ak mu záp. list vystavím, je tam kolónka že ZC bolo vyplatené odstupné vo výške.
Takže tak či tak musím dopredu urobiť tie mzdy?!:rolleyes:
A v podstate ku dňu vystavenia záp. listu odstupné ešte vypl nie je, tak tam dopíšem že bude vyplatené vo výpl. termíne 06/2009?

Nika, to nie je odstupné, ale odchodné za výpovednú dobu, nakoľko ide o okamžité skončenie PP v zmysle § 69 ZP odst. 1 písm. b).
Do tej kolónky napíš, že odchodné bude vyplatené v mzde za 06/2009 vo výške (vypočítaj si ho) v riadnom výplatnom termíne zamestnávateľa, čo je 30.7.2009, ale nemusíš tam písať nič.
bv_alexandra
18.06.09,13:00
výšku odstupného v zápočtovom liste nemusíš uvádzať - to máš tlačivo z mzdového SW ?
Áno tlačivo je so SW Pohoda;)
bv_alexandra
18.06.09,13:07
Baby Ďakujem Vám. :)
mimotemy
prečo som si nemohla vybrať radšej prácu upratovačky:D Chcela by som dostať do rúk toho kto ma osvietil, keď som sa rozhodovala akou cestou budem kráčať. :---:Dmimotemy
mzdarka renca
18.06.09,13:08
Baby Ďakujem Vám. :)

mimotemy
prečo som si nemohla vybrať radšej prácu upratovačky:D Chcela by som dostať do rúk toho kto ma osvietil, keď som sa rozhodovala akou cestou budem kráčať
. :---:Dmimotemy

mimotemy Nika, prečo si myslíš, že by si ju nemohla začať robiť?:D:D:D Ešte nie je neskoro:D:D:D
bv_alexandra
18.06.09,13:15
mimotemy Nika, prečo si myslíš, že by si ju nemohla začať robiť?:D:D:D Ešte nie je neskoro:D:D:D
Máte tam u vás voľné miesto:rolleyes::D
mzdarka renca
18.06.09,13:17
Máte tam u vás voľné miesto:rolleyes::D

Bohužial, je nátresk :D:D:D
mlisa
18.06.09,13:22
Nika, to nie je odstupné, ale odchodné za výpovednú dobu, nakoľko ide o okamžité skončenie PP v zmysle § 69 ZP odst. 1 písm. b).
Do tej kolónky napíš, že odchodné bude vyplatené v mzde za 06/2009 vo výške (vypočítaj si ho) v riadnom výplatnom termíne zamestnávateľa, čo je 30.7.2009, ale nemusíš tam písať nič.

Odchodné definuje ZP ako nico uplne ine (§ 76 ods. 6)

"Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70%, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení"
mzdarka renca
18.06.09,13:24
Odchodné definuje ZP ako nico uplne ine (§ 76 ods. 6)

"Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70%, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení"
Iste, je to nárok na 2 priemerné mesačné platy za výpovednú dobu. Zle som sa vyjadrila. Opravujem, nie je to ani odchodné, ani odstupné. Je to plnenie v zmysle § 69 odst. 4 ZP.

4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
mlisa
18.06.09,13:26
Iste, je to nárok na 2 priemerné mesačné platy za výpovednú dobu. Zle som sa vyjadrila. Opravujem, nie je to ani odchodné, ani odstupné. Je to plnenie v zmysle § 69 odst. 4 ZP.

4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

ja len ze pozor na pojmy aby neskor nevznikol problem :rolleyes:
mzdarka renca
18.06.09,13:28
ja len ze pozor na pojmy aby neskor nevznikol problem :rolleyes:

áno, rozumiem;)
bv_alexandra
23.06.09,07:21
Keďže to nie je ani odstupné a ani odchodné, tak mám otázku
Z toho nároku na 2 priemerné mesačné platy - vypočítam teda aj odvody, aj daň? ;)
Tweety
23.06.09,07:29
Keďže to nie je ani odstupné a ani odchodné, tak mám otázku
Z toho nároku na 2 priemerné mesačné platy - vypočítam teda aj odvody, aj daň? ;)
Áno, tak.
bv_alexandra
24.06.09,06:27
Áno, tak.
A ešte mám otázočku. ZC bol zamestnaný od 24.11.2008 do 16.06.2009.
MOja otázka:
Napočítam všetky hrubé mzdy a vydelím koľkými mesiacmi? Osmimi?
Alebo mám napočítať len celé mesiace? Ďakujem;):)
ivka70
24.06.09,06:46
A ešte mám otázočku. ZC bol zamestnaný od 24.11.2008 do 16.06.2009.
MOja otázka:
Napočítam všetky hrubé mzdy a vydelím koľkými mesiacmi? Osmimi?
Alebo mám napočítať len celé mesiace? Ďakujem;):)

Kvoli comu?
Ak kvoli vypoctu odstupneho, tak to sa pocita z priemernej mzdy za posledny stvrtrok, teda ak to bude vyplacane v juni, tak za I.stvrtrok 2009.
bv_alexandra
24.06.09,06:53
Kvoli comu?
Ak kvoli vypoctu odstupneho, tak to sa pocita z priemernej mzdy za posledny stvrtrok, teda ak to bude vyplacane v juni, tak za I.stvrtrok 2009.
nie kvôli odstupnému, kvôli tomuto:

Keďže to nie je ani odstupné a ani odchodné, tak mám otázku
Z toho nároku na 2 priemerné mesačné platy - vypočítam teda aj odvody, aj daň? ;)
ivka70
24.06.09,06:57
nie kvôli odstupnému, kvôli tomuto:

Aj tak to pocitas z priemerneho platu a ten je v zakone definovany ako priemer za posledny stvrtrok.
Tak sa toho drz.
To vies aj zdovodnit zo zakona vypocet.
Tweety
24.06.09,07:02
nie kvôli odstupnému, kvôli tomuto:
Nika, ide o toto?
(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

Postupuješ rovnako ako pri odstupnom priemerkou podľa §134 ZP Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
mzdarka renca
25.06.09,00:25
Nika, vypočítaš to takto, praktický príklad:

priemerná hod.mzda x 8 x 21,74 x 2 mesiace = suma plnenia

odvádzaš z tohoto plnenia poistné. Pozor na to, že zamestnanec ukončil PP v strede mesiaca a jeho max. VZ nebude plná suma ako za celý mesiac, ale alikvotna časť, len ÚP bude vypočítané z celej sumy.
Iveta Matlovičová
25.06.09,11:12
odvádzaš z tohoto plnenia poistné. Pozor na to, že zamestnanec ukončil PP v strede mesiaca a jeho max. VZ nebude plná suma ako za celý mesiac, ale alikvotna časť, len ÚP bude vypočítané z celej sumy.

ahojte baby,
zamiešam sa do debaty, i mňa to trocha zaujíma, podľa mňa sa z toho poistné na SP neplatí - podľa § 138 ods. 1 je vymeriavacím základom
a) príjem zamestnanca za vykonanú prácu, ktorý podlieha dani z príjmov fyzických osôb
b) príjem zamestnanca, ktorý nepodlieha dani z príjmu fyzických osôb preto, že tak ustanovujú predpisy o zamedzení dvojitého zdanenia, a podiel na zisku vyplatený obchodnou spoločnosťou alebo družstvom zamestnancovi bez účasti na základnom imaní tejto spoločnosti alebo družstva
c) náhrada mzdy za dovolenku na zotavenie, náhrada mzdy za sviatok, náhrada mzdy pri prekážkach v práci podľa osobitného predpisu, ktorým je napríklad § 136 až 144 Zákonníka práce


Táto náhrada mzdy nie je náhradou citovanou v písm.c), ale tiež nie je ani medzi výnimkami, z ktorých sa SP neplatí. Pri jednej z informácii, za SP vyjadrila, že odmena pri odchode do dôchodku bola z výnimiek vylúčená, pretože to nie je príjem za prácu a preto nemôže byť ani VZ na SP .... ani náhrada mzdy podľa § 69 ods. 4 nie je príjmom za prácu .. čo si o tom myslíte ?:o
http://www.socpoist.sk/aktuality-informacia-pre-poistencov--platitelov-a-odvadzatelov-poistneho-na-socialne-poistenie-v-suvislosti-s-legislativnymi-zmenami-ucinnymi-od-1-januara-2009/1755s21581c?
bv_alexandra
25.06.09,11:21
ahojte baby,
zamiešam sa do debaty, i mňa to trocha zaujíma, podľa mňa sa z toho poistné na SP neplatí - podľa § 138 ods. 1 je vymeriavacím základom
a) príjem zamestnanca za vykonanú prácu, ktorý podlieha dani z príjmov fyzických osôb
b) príjem zamestnanca, ktorý nepodlieha dani z príjmu fyzických osôb preto, že tak ustanovujú predpisy o zamedzení dvojitého zdanenia, a podiel na zisku vyplatený obchodnou spoločnosťou alebo družstvom zamestnancovi bez účasti na základnom imaní tejto spoločnosti alebo družstva
c) náhrada mzdy za dovolenku na zotavenie, náhrada mzdy za sviatok, náhrada mzdy pri prekážkach v práci podľa osobitného predpisu, ktorým je napríklad § 136 až 144 Zákonníka práce


Táto náhrada mzdy nie je náhradou citovanou v písm.c), ale tiež nie je ani medzi výnimkami, z ktorých sa SP neplatí. Pri jednej z informácii, za SP vyjadrila, že odmena pri odchode do dôchodku bola z výnimiek vylúčená, pretože to nie je príjem za prácu a preto nemôže byť ani VZ na SP .... ani náhrada mzdy podľa § 69 ods. 4 nie je príjmom za prácu .. čo si o tom myslíte ?:o
http://www.socpoist.sk/aktuality-informacia-pre-poistencov--platitelov-a-odvadzatelov-poistneho-na-socialne-poistenie-v-suvislosti-s-legislativnymi-zmenami-ucinnymi-od-1-januara-2009/1755s21581c?

Ja som včera volalal aj do socialnej aj do zdravotnej.
Z tohto sa platí aj SP aj ZP.
Pani na sociálke to musela kuknúť do metodického pokynu, a volala mi naspäť že odvody z toho plynú.
Ale ked som sa jej opýtala na to že čo ak sa on v tom mesiaci ešte aj zametnaná, tak zaplatí dva krát odvody? Tak na toto mi už nevedela dať odpoveď a dala mi číslo na ich vedúcu, ktorej som sa žiaľ nedovolala.
Ale keďže mi Renča vyššie napísala že vymeriavací základ musím krátiť počtom dní, tak on vlastne nezaplatí dvakrát odvody.
A v ZP mi tiež povedali že odvody z toho idú.
bv_alexandra
25.06.09,11:25
Ja mám ešte otázku ku problému.
Musím poslať ZC aj oznámenie o výške náhrady mzdy? alebo nie? Ďakujem krásne.
mzdarka renca
25.06.09,12:02
Ja mám ešte otázku ku problému.
Musím poslať ZC aj oznámenie o výške náhrady mzdy? alebo nie? Ďakujem krásne.

Nie Nika, stačí, ak mu zašleš výplatnú pásku, tam to bude mať čierne na bielom.
Iveta Matlovičová
26.06.09,12:21
Ja som včera volalal aj do socialnej aj do zdravotnej.
Z tohto sa platí aj SP aj ZP.
Pani na sociálke to musela kuknúť do metodického pokynu, a volala mi naspäť že odvody z toho plynú.
Ale ked som sa jej opýtala na to že čo ak sa on v tom mesiaci ešte aj zametnaná, tak zaplatí dva krát odvody? Tak na toto mi už nevedela dať odpoveď a dala mi číslo na ich vedúcu, ktorej som sa žiaľ nedovolala.
Ale keďže mi Renča vyššie napísala že vymeriavací základ musím krátiť počtom dní, tak on vlastne nezaplatí dvakrát odvody.
A v ZP mi tiež povedali že odvody z toho idú.

poslala som dožiadanie na SP a uvidíme, potom vám dám vedieť:-)
bv_alexandra
26.06.09,12:38
poslala som dožiadanie na SP a uvidíme, potom vám dám vedieť:-)
Radšej nie lebo ak to bude inak tak sa odstrelím:D:---
mzdarka renca
26.06.09,14:36
Radšej nie lebo ak to bude inak tak sa odstrelím:D:---

máš sa aj čím?:D ....... stačí povedať Nikuška a tvoje prianie je mi rozkazom:D:---
Iveta Matlovičová
27.06.09,11:25
vy ste podarené baby:-)))))))
Iveta Matlovičová
27.06.09,11:26
vy ste teda podarené baby:-)))
mzdarka renca
27.06.09,23:27
vy ste podarené baby:-)))))))

:DNo, môžeme si dovoliť za tebou zaostávať:D:D:D:D
Iveta Matlovičová
28.06.09,12:01
:DNo, môžeme si dovoliť za tebou zaostávať:D:D:D:D

Fakt ??
Iveta Matlovičová
29.07.09,08:03
Pôvodca textu príspevku: bv_alexandra http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t114103-p3-povinnosti-zamestnavatela-mzdovej-uctovnicky-pri-okamzitom-skonceni-pp.html#post1083835)
Ja som včera volalal aj do socialnej aj do zdravotnej.
Z tohto sa platí aj SP aj ZP.
Pani na sociálke to musela kuknúť do metodického pokynu, a volala mi naspäť že odvody z toho plynú.
Ale ked som sa jej opýtala na to že čo ak sa on v tom mesiaci ešte aj zametnaná, tak zaplatí dva krát odvody? Tak na toto mi už nevedela dať odpoveď a dala mi číslo na ich vedúcu, ktorej som sa žiaľ nedovolala.
Ale keďže mi Renča vyššie napísala že vymeriavací základ musím krátiť počtom dní, tak on vlastne nezaplatí dvakrát odvody.
A v ZP mi tiež povedali že odvody z toho idú.


poslala som dožiadanie na SP a uvidíme, potom vám dám vedieť:-)

no baby došlo my vyjadrenie zo SP, a asi vás :nepoteším, sociálne poistenie sa z takto vyplatenej náhrady neplatí, citujem:"Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má podľa § 69 ods. 4 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov. Uvedená náhrada mzdy nie je peňažným plnením za vykonanú prácu, je kompenzačným opatrením pre dotknutého zamestnanca a má charakter odstupného. Vzhľadom na to, že uvedená náhrada mzdy nie je príjmom za vykonanú prácu dosiahnutým v zamestnaní, akceptujúc jej charakter odstupného, nepatrí táto náhrada mzdy do okruhu príjmov na určenie vymeriavacieho základu zamestnanca."
bv_alexandra
29.07.09,08:37
Pôvodca textu príspevku: bv_alexandra http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t114103-p3-povinnosti-zamestnavatela-mzdovej-uctovnicky-pri-okamzitom-skonceni-pp.html#post1083835)
Ja som včera volalal aj do socialnej aj do zdravotnej.
Z tohto sa platí aj SP aj ZP.
Pani na sociálke to musela kuknúť do metodického pokynu, a volala mi naspäť že odvody z toho plynú.
Ale ked som sa jej opýtala na to že čo ak sa on v tom mesiaci ešte aj zametnaná, tak zaplatí dva krát odvody? Tak na toto mi už nevedela dať odpoveď a dala mi číslo na ich vedúcu, ktorej som sa žiaľ nedovolala.
Ale keďže mi Renča vyššie napísala že vymeriavací základ musím krátiť počtom dní, tak on vlastne nezaplatí dvakrát odvody.
A v ZP mi tiež povedali že odvody z toho idú.



no baby došlo my vyjadrenie zo SP, a asi vás :nepoteším, sociálne poistenie sa z takto vyplatenej náhrady neplatí, citujem:"Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má podľa § 69 ods. 4 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov. Uvedená náhrada mzdy nie je peňažným plnením za vykonanú prácu, je kompenzačným opatrením pre dotknutého zamestnanca a má charakter odstupného. Vzhľadom na to, že uvedená náhrada mzdy nie je príjmom za vykonanú prácu dosiahnutým v zamestnaní, akceptujúc jej charakter odstupného, nepatrí táto náhrada mzdy do okruhu príjmov na určenie vymeriavacieho základu zamestnanca."
mimotemyFronco len neviem či ťa za túto správu pochváliť abo vyhrešiť:D:D:D
Renčáááááá dones pušku :D :D
mzdarka renca
29.07.09,08:45
mimotemyFronco len neviem či ťa za túto správu pochváliť abo vyhrešiť:D:D:D
Renčáááááá dones pušku :D :D

mimotemyNa koho, na teba?:D:D:D
Iveta Matlovičová
29.07.09,08:53
mimotemyNa koho, na teba?:D:D:D
mimotemykludne aj na mna, aspon sa mi ulavi, lebo v poslednej dobe je to akosi na dve veci, neviem, ci je to tým teplom, vekom, alebo čím :D:D
bv_alexandra
29.07.09,08:53
mimotemyNa koho, na teba?:D:D:D
Tak to si ešte premyslím:D:rolleyes:
mzdarka renca
29.07.09,08:59
mimotemykludne aj na mna, aspon sa mi ulavi, lebo v poslednej dobe je to akosi na dve veci, neviem, ci je to tým teplom, vekom, alebo čím :D:D

mimotemyOk, tak ideme všetky tri na strelnicu:D:D:D

PS: ono to bude prepracovanosťou.......na dovolenke už si bola?
Iveta Matlovičová
29.07.09,10:17
mimotemyOk, tak ideme všetky tri na strelnicu:D:D:D

PS: ono to bude prepracovanosťou.......na dovolenke už si bola?

mimotemynie nebola, trafila si do čierneho, ale pôjdem - nadýchať sa vysokohorského vzduchu, dúfam, že to pomôže, a už tíško - lebo nás tu niekto spucuje, že robíme v téme mrník :D:D
mzdarka renca
29.07.09,10:20
mimotemynie nebola, trafila si do čierneho, ale pôjdem - nadýchať sa vysokohorského vzduchu, dúfam, že to pomôže, a už tíško - lebo nás tu niekto spucuje, že robíme v téme mrník :D:D

mimotemytak pekne si bežkaj oddýchnuť;):).

PS: nech ma spucujú, ja znesiem všetko:D:D:D:D, to by bolo to najmenej, čo sa mi môže v živote stať:D:D:D