Agripina
18.06.09,16:13
Milý poraďáci, mám koncesnú listinu na CK a dlhší čas mám pozastavené podnikanie. Prosím o zváženie, ako by som mohla tieto papiere buď niekomu za nejaký jednorázový alebo mesačný poplatok požičať /predať/ ? Neviem... Ale na druhej strane sa bojím, že keď fy zruším, papiere už na túto činnosť nedostanem. Je to už prísnejšie. Nájdem solídneho a seriózneho obch. partnera? Alebo navrhnite ďalšie obch. možnosti. Ďakujem... alebo ich hodím do Váhu...:mad:
Agripina
18.06.09,14:39
Ospravedlňujem sa za slovko "milý":) má byť samozr. milí.
Lianka
18.06.09,14:54
Ak chces prevadzkovat CK, musis splnat podmienky tykajuce sa vzdelania a poctu rokov praxe, vid. Zivnostensky zakon. Obavam sa, ze z tohto dovodu nie je co predat, postupit, spenazit a pod.
Aankaa
29.06.09,13:55
Ak chces prevadzkovat CK, musis splnat podmienky tykajuce sa vzdelania a poctu rokov praxe, vid. Zivnostensky zakon. Obavam sa, ze z tohto dovodu nie je co predat, postupit, spenazit a pod.
... to je skôr myslené asi takto, že ak niekto chce prevádzkovať CK a nemá oprávnenie a ani nemá vo výhľade získať koncesnú listinu na túto živnosť, že ponúka seba ako zástupcu .
Hm, možno sa niekto nájde, ja mám na cestovnú agentúru, a možno niekedy by sa dalo spolupracovať.... ale - akú maš prax ?Máš len papiere, alebo si kanceláriu skutočne viedla?
justafa
08.07.09,20:33
co musim splnat teda, aby som si mohla zalozit CK?