Iska
18.06.09,18:27
Chcem si kupit kvalitny odstavovac hlavne na zeleninu, bylinky, salat, ci travy, pupavu, zihlavu a podobne.
Mate s tym niekto skusenosti.
Bola som v obchodoch aj v NaY, ale ponuknute boli odstavovace kde sa reze zelenina, teda sa zohrieva stava a nicia sa vitaminy ci enzym. Chcem to hlavne kvoli zdravotnym problemom odskusat tie zelene - zeleninove stavy so zachovanim co najviac vitaminov a enzymov. Posledna podobna tema tu bola pred dvoma rokmi tak ma niekto novsie skusenosti_?
Dakujem.
vitekr
29.01.10,13:27
neviem ci je toto este aktualne, ale z rovnakych dovodov som sa rozhodol zakupit si tento odstavovac http://www.pelia.sk/tov-tlakovy-odstavovac---healthyjuicer/ sice funguje uplne super, akurat sa nikomu nechce cistit po odstavovani vsetky veci, takze nakoniec tak ako som ho kupil, teraz lezi odlozeny v krabici.

Ale inak je vyborny aj na odstavenie spenatovych listov a ostatnych veci, ktore sa nedaju odstavit na beznom odstavovaci.
Iska
07.04.10,18:49
dik za odpoved, ale v auguste som si kupila odstavovac tiez tlakovy OMEGA som celkom spokojna stal vyse 390 Eur aj cistenie ma lahke, ale niektore druhy zeleniny nevystavi uplne, drt je este nie uplne sucha.
bettylou
01.06.12,10:49
Angel Juicer