35Jano1
19.06.09,12:31
Ahojte! Potrebujem vašu pomoc! 4roky po nasťahovaní k manželke, ktorá býva do dnes u otca, sme sa rozviedli 30.marca tohto roku. S rozvodom som suhlasil ked to velmi chcela. 2mesiace pred sťahovaním som vybral uver, dalšie 2 už ako manželia. Urobil som velku chybu, kedže som ztoho robil pristavbu tj. u svokra a nemožem to ani dokázať, nemám to na papieri. Ex menželka sa priznala pri rozvode, že som to postavil ja z pôžičiek. Teraz ma chcu vyhodiť zdomu. Aj by som odišiel, ale nemám kde kedže pochádzam z východu, ja platím všetky pôžičky. Zarabam 16500sk ztoho pôžičky 8000sk, 3000 na vyživné a mám aj iné výdavky, takže nemám zčoho do dodnajmu. Teraz mi che aj zakázať aby som sa stretával s dcerkou ked sa odsťahujem, kedže nieje odomna. Mám to veľmi komplikované, na advokátov nemám žiadne financie a ani na test DNA. Ja mám 35 a ona 24. Dakujem
Mária27
19.06.09,12:14
Ak pri rozvode priznala, že si platil prístavbu z pôžičiek, je to v zápisoch súdu, dá sa to dokázať. Žiadaj zhodnotenie domu vyplatiť.
Dcéra je tvoja, máš to na papieri. Opak by musela dokazovať ona. Nemôže ti zakázať stretávať sa s dcérou, ak sa normálne chováš, to súd nedovolí.
hanelie
19.06.09,12:52
2mesiace pred sťahovaním som vybral uver, dalšie 2 už ako manželia. Urobil som velku chybu, kedže som ztoho robil pristavbu tj. u svokra a nemožem to ani dokázať, nemám to na papieri.

aký to bol úver - bez zadania účelu?
čím si ručil?

pokiaľ by to bol úver priamo určený na prestavbu a ručilo by sa tou nehnuteľnosťou - je to dostatočný dôkaz
Lianka
19.06.09,17:31
Mám to veľmi komplikované, na advokátov nemám žiadne financie a ani na test DNA. Ja mám 35 a ona 24. Dakujem

Ja to nechapem, pomaly kazda tema, kde pri rozvode sa zrazu spochybnuje otcovstvo!!! :confused::confused::confused: Tie deti mate z velkej lasky, ci z dobreho sexu???!! (nielen vy, ale vsetci, co tu placu nad rozliatym mliekom...)

Nedalo mi, zacinam mat pocit, ze tato stranka dost upada. Ja nie som sväta, ale aspon uvazujem skor, ako sa do niecoho pustim... Ale to akosi dnes nie je v kurze. Zbohom, zdravy rozum.
35Jano1
16.07.09,10:57
Prepáčte ale len teraz som sa dostal k internetu! Ona priznala že som to postavil stych pôžičiek, prva stavebna ale tie fakturi mam na cierno takže mam smolu. Pristavba stoji na pozemku jej otca. Otcovstvo preto chcem vediet lebo ona mala pripomienky ked bola naštvaná,že dieťa nieje moje. čo si mám ja myslieť? Už vtedy ma podvadzala priznala sa no neviem prečo, dozvedel som sa len po tych pôžičiek čo som zobral a ručitel je moj otec aj brat. takže niektoré ženy nech sa nečuduju!!
35Jano1
16.07.09,11:05
Jaj ešte niečo! Povedala že urobí všetko aby som sa k dieťaťu nedostal, že niečo vyšpekuluje, že využivam dieťa ako tak. Ked už ženy vidia že maju menej šance prečo to robia? klamu že dieťa využívam
willma
16.07.09,11:35
hmm využívaš alebo zneužívaš, ono totižto to druhé narieknutie a obvinenie je podstatne vážnejšie a než dokážeš opak tak to bude dlho trvať. Skôr sa domnievam že dieťa ako zbraň využíva tvoja bývalá.