jurco286
20.06.09,21:08
prosím vás ako sa volá program na búranie sa do pokecu
Pidgey
20.06.09,20:44
no, moc ti nerozumiem pod pojmom "buranie sa do pokecu", ale mam taky pocit ze dana otazka patri skor na war fora....
misoft
21.06.09,11:53
S takouto otázkou by som do fóra Porady ani neliezol, zaváňa to čiernotou a porušovaním ľudských práv a zákona na ochranu osobných údajov!!!
Smoodik
21.06.09,19:13
Asi myslíš heslá na pokec? Tak to skús cez google
jurco286
22.06.09,10:08
ale ja to surne potrebujem a tie blbosti si nechajte pre seba pls
mpca
22.06.09,10:13
ale ja to surne potrebujem a tie blbosti si nechajte pre seba pls
ee,, takto sa na porade nerozprava.....:cool:
elpka
22.06.09,10:30
ale ja to surne potrebujem a tie blbosti si nechajte pre seba pls

trošku pridrzý na to, že chceš od niekoho poradiť....:eek:
jurco286
22.06.09,10:43
a co mam dat do googlu???????????
arizona
22.06.09,10:58
a co mam dat do googlu???????????
chceš sa nelegálne nabúravať do pokecu a nevieš ani čo máš hľadať?:---:D:cool:
bobino38
22.06.09,11:33
ja by som dal do google "hladaj heslo na sexicu123 čo je na pokeci" :-)))
buchač
22.06.09,12:05
a co mam dat do googlu???????????

Žeby trochu rozumu ....či ?....:rolleyes:
mpca
22.06.09,12:15
kergulaan
22.06.09,14:16
ja by som dal do google "hladaj heslo na sexicu123 čo je na pokeci" :-)))

najprv som len suhlasil, ale po dorehotani sa musim vyjadrit, ze mas skvely zmysel pre humor.
:>)D
MMCH, celkom by si sa asi cudoval co vsetko sa da zistit aj z tvojho zadania..
;>)D
Fero11
22.06.09,15:39
prosím vás ako sa volá program na búranie sa do pokecu
1.Najprv by som sa asi opytal, ci taky program existuje
2.Neexistuje
3.Myslim, ze hesla nevie ani admin na pokeci, lebo su zakodovane min. v md5
Smoodik
22.06.09,20:36
Treba zbúrať asi celý pokec:D
kergulaan
23.06.09,02:32
1.Najprv by som sa asi opytal, ci taky program existuje
2.Neexistuje
3.Myslim, ze hesla nevie ani admin na pokeci, lebo su zakodovane min. v md5

neviem o co zadavatelovi temy islo, ale schvalne si daj do vyhladavaca "pokec, hesla". a mozno sa budes cudovat
Fero11
23.06.09,04:10
No neviem o co tam ide, vsetky hesla co su na prvom mieste (google) funguju a su tam same perverzne foto, ale myslim si, ze sused chce vidiet asi svoju susedu v akcii. Taketo fotky mozem stahnut kdekovek na nete, vytvorim si na pokeci konto a zverejnim heslo a ostatny ******* sa tesia ze vidia *******
I ked si myslim, ze o takych par rokov bude bezne ked 13-14 rocne deti budu v akcii odfotene a este budu na seba hrdy a to nebude na heslo, ale verejny dostupny album
kepinko
23.06.09,11:25
súhlas s Ferom.. ale myslím,že to ani nebude o pár rokov,ale už tento. Stačí si namatkovo vybrať album 13-15 ročných slečien a z desiatich asi jeden nebude obsahovať jej fotky v spodnom prádle. Myslím,že by to niekto mohol aj kontrolovať..Človek má až nechuť priviesť na svet dieťa :-D

Ale k téme.. všetky internetové návody a "zaručené" informácie od ľudí čo tvrdia že sa im to podarilo sú podvrh..

Heslá k albumom sú od ľudí s interných zdrojov..Viem ako to v azete funguje,že na viacerých pozíciach dozerajúcich sú rovnakí puberťáci ako sú tí doma pred monitorom. A síce i keď nemajú ku všetkému prístup,stačí sa skamarátiť s niekým kto ten prístup má.. Naposledy ma jeden zo správcov odbyl tým,že či si myslím,že v azete majú čas sledovať všetky fotoalbumy, kontrolovať ich a vyburovať sa na tom.. Zaujímavé,že ked si na pokeci dám do fotoalbumov namiesto fotky reklamu na to, čo moja firma poskytuje, tak bud fotku,alebo celý album mi zmažu do dvoch dní.. To potom sledujú len mna? :-D

a oznam pre zadavatela temy: v polovnickych potrebách majú výpredaj dalekohladov a v lekárni je lacný rohypnol,ak by si chcel bližší kontakt so susedou :-D :-D
Kvietocek
23.06.09,11:38
súhlas s Ferom.. ale myslím,že to ani nebude o pár rokov,ale už tento. Stačí si namatkovo vybrať album 13-15 ročných slečien a z desiatich asi jeden nebude obsahovať jej fotky v spodnom prádle. Myslím,že by to niekto mohol aj kontrolovať..Človek má až nechuť priviesť na svet dieťa :-D

Ale k téme.. všetky internetové návody a "zaručené" informácie od ľudí čo tvrdia že sa im to podarilo sú podvrh..

Heslá k albumom sú od ľudí s interných zdrojov..Viem ako to v azete funguje,že na viacerých pozíciach dozerajúcich sú rovnakí puberťáci ako sú tí doma pred monitorom. A síce i keď nemajú ku všetkému prístup,stačí sa skamarátiť s niekým kto ten prístup má.. Naposledy ma jeden zo správcov odbyl tým,že či si myslím,že v azete majú čas sledovať všetky fotoalbumy, kontrolovať ich a vyburovať sa na tom.. Zaujímavé,že ked si na pokeci dám do fotoalbumov namiesto fotky reklamu na to, čo moja firma poskytuje, tak bud fotku,alebo celý album mi zmažu do dvoch dní.. To potom sledujú len mna? :-D

a oznam pre zadavatela temy: v polovnickych potrebách majú výpredaj dalekohladov a v lekárni je lacný rohypnol,ak by si chcel bližší kontakt so susedou :-D :-D


velky brat ta sleduje :D
mekelek
23.06.09,11:43
prosím vás ako sa volá program na búranie sa do pokecu

Nebúraj sa! Môžeš sa prihlásiť a keď si už tam...
mekelek
23.06.09,11:45
ja by som dal do google "hladaj heslo na sexicu123 čo je na pokeci" :-)))

...zoznámte sa! Veď o tom je POKEC, či nie!?
Keď jej budeš sympatický, možno ti dá aj heslo... aj...
misoft
23.06.09,21:58
.... si možno dá rohypnol (kepinkom spomínaný - asi má informácie od veľkých dodávkach :D) a potom ti už určite dá.....:cool:
mpca
24.06.09,04:21
len pozor pred použitím rohypnolu treba vynechať dávku gutalaxu :D
2009
24.06.09,06:20
1.Najprv by som sa asi opytal, ci taky program existuje
2.Neexistuje
3.Myslim, ze hesla nevie ani admin na pokeci, lebo su zakodovane min. v md5
Bohužiaľ pokec sa dá nabúrať ak si naivný. Je na to vytvorená jedna stránka čo vyzerá ako pokec a ak sa tam prihlásiš odkryješ dotyčnému všetko o sebe. 3.2.2009 som na tú stránku upozornila admina. Z pochopiteľných dôvodu ju sem nedám. Iba malé upozornenie. Nedajte sa presvedčiť na žiadny link čo sľubuje lepší pokec. Evika
2009
24.06.09,06:49
Oprava. Nenabúraš celý pokec iba toho dotyčného čo sa dá presvedčiť na ten link