wynk11
21.06.09,17:46
Cavte poradaci.
Prosim poradte mi. Mam zaujem o zakupenie skylink karty na digi tv. Ponukaju ju za niejakych 2700sk... Len neviem, ze ked si ju zakupim, ci budem este mesacne platit nejake poplatky alebo to je na obdobie napr rok...A este tam je aj nejaky balik multi tak neviem ci sa neco priplaca k tomu ci ako to vlastne cele funguje...dakujem za radu mozte aj priamo na mail.. wynk11@gmail.com
Prijemny den prajem aj ked u nas je pekne uprsany
najag
21.06.09,15:55
Po zakupeni karty sa uz neplatia ziadne mesacne poplatky za zakladny balik.Mimo programov Multi balika, za ktory sa plati.
wynk11
21.06.09,16:11
Dikka najag....a nevies kolko sa plati mesacne alebo rocne za tento balik Multi?. a ci dostanem vsetky programy co su v baliku ci len urcite a od toho sa odvija celkova cena?..a ten zakladny balik uz mam tzv. do konca zivota zaplatene? :-))
ROBIN111
21.06.09,17:23
Dikka najag....a nevies kolko sa plati mesacne alebo rocne za tento balik Multi?. a ci dostanem vsetky programy co su v baliku ci len urcite a od toho sa odvija celkova cena?..a ten zakladny balik uz mam tzv. do konca zivota zaplatene? :-))
http://www.skylink.sk/web/structure/13.html
Smoodik
21.06.09,19:02
Skylink odporúčam. Sú tam neplatené slovenské a české programy. Ak si obstaráte satelitnú anténu s dvoma konvertormi, alebo tzv. monoblok, budete môct prijímať televízne programy z dvoch satelitov Astra 23,5° a Astra 19,2°. Získate tým bezplatne stovky zahraničných nekódovaných programov.
To všetko je základný balík.
Potom sa tam dá predplatiť balík multi alebobalík programov v HD kvalite. Balík multi má hlavne programy v češtine a stojí to 9 Eur mesačne. My máme základný balík, ktorý nám úplne postačuje.
Kartu sme kúpili aj lacnejšie a bol tam balík multi na 2 mesiace zadarmo.
Chodí nám aj Skylink magazín, majú rôzne akcie aj teraz sme mali balík multi na týžden zadara.
Troška sme mali problém s naladením satelitu ale odborníci to majú za 5 minut.
Kvalita obrazu je super aj na starších TV.
wynk11
21.06.09,19:09
Skylink odporúčam. Sú tam neplatené slovenské a české programy. Ak si obstaráte satelitnú anténu s dvoma konvertormi, alebo tzv. monoblok, budete môct prijímať televízne programy z dvoch satelitov Astra 23,5° a Astra 19,2°. Získate tým bezplatne stovky zahraničných nekódovaných programov.
To všetko je základný balík.
Potom sa tam dá predplatiť balík multi alebobalík programov v HD kvalite. Balík multi má hlavne programy v češtine a stojí to 9 Eur mesačne. My máme základný balík, ktorý nám úplne postačuje.
Kartu sme kúpili aj lacnejšie a bol tam balík multi na 2 mesiace zadarmo.
Chodí nám aj Skylink magazín, majú rôzne akcie aj teraz sme mali balík multi na týžden zadara.
Troška sme mali problém s naladením satelitu ale odborníci to majú za 5 minut.
Kvalita obrazu je super aj na starších TV.
noo Smoodik diki moc za radu ...satelitny primac mam uz aj namontovany mam Openbox...ale zatial nemam kartu a uz ma nebavi stale ked to koduju kazdy druhy treti den prestavovat kody...presne taku radu som potreboval...lebo som nechapal ako to funguje co sa plati a co nie....cize ty ked mas zakladny balik tak neplatis nic mesacne ok? sory ze som tykal
Smoodik
21.06.09,19:22
No možeš ja som ešte neni taká stará:D
No neplatíš nič ked máš ten základný balík. Máš tam vlastne 16 slovenských a 10 českých staníc a ešte aby som nezabudla tak tam máš aj rozhlasové stanice. Mne to stačí a hlavne kvalita je super. Teraz začínajú aj s Internetom cez tu kartu ale to som ešte nejak nezisťovala bo net mam cez mikrovlnku.
wynk11
21.06.09,19:32
jasne chapemm... uz úresne ako to je a ten net je asi dost drahy kolo 700sk na mesiac najnizsia rychlost...ale aj tak diky za rady ...a som nevedel ze si neznejsie pohlavie...no este raz diky
Taserda
24.06.09,10:42
No možeš ja som ešte neni taká stará:D
No neplatíš nič ked máš ten základný balík. Máš tam vlastne 16 slovenských a 10 českých staníc a ešte aby som nezabudla tak tam máš aj rozhlasové stanice. Mne to stačí a hlavne kvalita je super. Teraz začínajú aj s Internetom cez tu kartu ale to som ešte nejak nezisťovala bo net mam cez mikrovlnku.
16 slovenských ?Preklep?
Anja111
31.07.09,07:59
A ako to je, keby som chcela napojiť dva televízne príjmače tak, aby sa mohol sledovať na každom iný program? Potrebujem dve karty? Nemáte s tým skúsenosť?
mpca
31.07.09,08:27
A ako to je, keby som chcela napojiť dva televízne príjmače tak, aby sa mohol sledovať na každom iný program? Potrebujem dve karty? Nemáte s tým skúsenosť?
Dve karty, dva prímače a dve paraboly....
Anja111
31.07.09,08:39
Dve karty, dva prímače a dve paraboly....
Ďakujem veľmi pekne za info. Presne toho som sa obávala...
dad111
31.07.09,10:54
Ďakujem veľmi pekne za info. Presne toho som sa obávala...
Nevešaj hlavu. Dve paraboly istotne netreba. Konvertory (a teda aj paraboly) sú aj pre viac prímačov, jednu kartu by tuším tiež dokázali zdieľať dva prímače. Teda pýtaj sa ďalej.
Anja111
31.07.09,11:49
Nevešaj hlavu. Dve paraboly istotne netreba. Konvertory (a teda aj paraboly) sú aj pre viac prímačov, jednu kartu by tuším tiež dokázali zdieľať dva prímače. Teda pýtaj sa ďalej.
Ďakujem za reakciu. Spýtala som sa v ich zákazníckom centre a dostala som túto odpoveď:
"Obecne plati, co TV prijimac, to satelitny prijimac s dekodovacou kartou. Parabolicka antena a konvertor (LNB) staci jeden.
Doporucujem Vam obratit sa s touto otazkou na niektoreho z nasich predajcov satelitnej techniky, ktory Vam ochotne poradi a odporuci Vam najvhodnejsie riesenie, pripadne zabezpeci aj odbornu montaz."
mpca
31.07.09,11:59
Nevešaj hlavu. Dve paraboly istotne netreba. Konvertory (a teda aj paraboly) sú aj pre viac prímačov, jednu kartu by tuším tiež dokázali zdieľať dva prímače. Teda pýtaj sa ďalej.
Len upozorním že Card Sharing je nelegálny... ("Legálny" je zatial pri DigiTv)
Čo sa týka paraboly tak áno je možné použiť jednu ale z tzv. Twin LNBcka takze by stacila jedna parabola,, ale ostávajú dva prímače a dve karty......
Taserda
31.07.09,13:16
Digo uzákonilo že na sledovanie ich vysielania na dvoch TV je možné používať jednu kartu?
Kúp si Opticum multiroom,dáš doň jednu kartu a budeš sledovať vysielanie nezávislé na dvoch TV.
Citát "Digitálny satelitný prijímač s UCAS čítačkou kariet pre Cryptoworks, Conax, Viaces... pre dva nezávislé TV prijímače so zdielaním karty napr. Skylink, Gital, T/T, UPC ... t.j. stačí použiť jednu kartu na dva nezávilé pracujúce TV prijímače."

Cena ZA PRIJíMAč niečo pod 100 E.
Taserda
31.07.09,13:29
Cavte poradaci.
Prosim poradte mi. Mam zaujem o zakupenie skylink karty na digi tv. Ponukaju ju za niejakych 2700sk... Len neviem, ze ked si ju zakupim, ci budem este mesacne platit nejake poplatky alebo to je na obdobie napr rok...A este tam je aj nejaky balik multi tak neviem ci sa neco priplaca k tomu ci ako to vlastne cele funguje...dakujem za radu mozte aj priamo na mail.. wynk11@gmail.com
Prijemny den prajem aj ked u nas je pekne uprsany

S kartou SkyLink sa Digi tv nedá pozerať,dá sa pozerať iba vysielanie ktorá táto karta podporuje http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/23e5/
(v poslednom stlpci CRW ,tieto stanice karta otvorí záleží na občianstve).Je to tak zhruba povedané.
alltracboy
14.07.11,12:45
ako je to na skylink s tymi ceskymi programamy napriklad nova HD, brandov atd, kde maju dve hviezdicky s poznamkou ze tie stanice su urcene vyhradne pre CR obcanov? Naco to pootom uvadzaju na svojej stranke ked to slovak aj tak nemoze pozerat?
Dana1
14.07.11,12:50
nie, tie su v balíku KOMBI, nie? ale dajú sa pozerať aj tu, len si treba platiť ten balík. či?
Dana1
14.07.11,12:53
my máme multi a máme aj barrandov aj novu. novu HD nie
Stefan2005
14.07.11,13:06
ako je to na skylink s tymi ceskymi programamy napriklad nova HD, brandov atd, kde maju dve hviezdicky s poznamkou ze tie stanice su urcene vyhradne pre CR obcanov? Naco to pootom uvadzaju na svojej stranke ked to slovak aj tak nemoze pozerat?


my máme multi a máme aj barrandov aj novu. novu HD nie

Nova HD mi ide bez problémov na karte Skylink Výmena.... bez žiadneho predplateného balíčka

o preladení Nova HD, Barandov bližšie info: http://www.parabola.cz/clanky/4279/cs-link-preladeni-nova-hd-tv-barrandov-retro-music-tv/
alltracboy
14.07.11,13:52
budem konkretnejsi. na stranke maju udane

** Programy z ponuky Skylink určené výhradne pre územie ČR (Českej republiky).
STV Jednotka
STV Dvojka
STV Trojka (už nevysiela)
Markíza
Doma
TV JOJ
JOJ Plus
TA3
TV8
Fashion TV
ČT1
ČT2
ČT24
ČT4 Sport **
ČT HD
Nova **
Nova Cinema **
Nova HD **
Prima TV **
Prima COOL **
Prima LOVE**
TV Barrandov **
Óčko
Public TV (vysielanie ukončné)
Noe TV
lubko6394
14.07.11,14:13
ako je to na skylink s tymi ceskymi programamy napriklad nova HD, brandov atd, kde maju dve hviezdicky s poznamkou ze tie stanice su urcene vyhradne pre CR obcanov? Naco to pootom uvadzaju na svojej stranke ked to slovak aj tak nemoze pozerat?

Lebo je aký zákon. Ak nám to ide, tak vysielateľ tvrdí, že ide o test. Pred časom začala na to pindať Nova, ale akosi to utíchlo. Doporučujem neškrabať.
Stefan2005
14.07.11,14:20
budem konkretnejsi. na stranke maju udane...

nechápem podstatu problému... Nova HD, Prima bez problémov idú....
alltracboy
14.07.11,17:10
nechápem podstatu problému... Nova HD, Prima bez problémov idú....
no ale to ze idu vies ty :D ja satelit este nemam. Na stranke skylink je to co som sem skopiroval.. ze je to len pre obcanov CR tak sa informujem. CSlink totiz take obmedzenia pisane nema.
Stefan2005
14.07.11,17:51
no ale to ze idu vies ty :D ja satelit este nemam...

... tak to musíš predom povedať, že riešiš otázku v teoretickej rovine.