james bond
22.06.09,05:31
Nazdar poradaci

chcem sa Vas opytat ci ma niekto skusenosti s vypinanymi stropmi.

Kvalita,konecne prevedenie,spokojnost a tak dalej.Za vsetky rady vopred dakujem.

Prikladam aj firmu ktoru to robieva.



:)
jaruj
22.06.09,13:19
Nazdar poradaci

chcem sa Vas opytat ci ma niekto skusenosti s vypinanymi stropmi.

Kvalita,konecne prevedenie,spokojnost a tak dalej.Za vsetky rady vopred dakujem.

Prikladam aj firmu ktoru to robieva.



:)
co myslis pod vypinanymi stropmi?
predpäte panely, cize prefabrikovane stropy?
220870
22.06.09,13:43
To som ešte nepočul.Vypinnay strop.
aviator
22.06.09,13:55
Bond asi myslí napnutý strop z fólie s nejakou povrchovou úpravou. Tiež by ma zaujímalo, či s tým má niekto skúsenosti.
chandler
22.06.09,14:36
Bond asi myslí napnutý strop z fólie s nejakou povrchovou úpravou. Tiež by ma zaujímalo, či s tým má niekto skúsenosti.

doteraz som myslel ze tusim co tym myslel, ale teraz uz fakt neviem :)
james bond
22.06.09,15:34
TAkze,

pozrite si stranku ww.lepka.cz

Pri praci sa pouziva nejake folia alebo nieco podobne,ukotvi sa to po stranach,niecim sa to nahreje a je to krasny rovny povrch.Robia v lesklych aj matnych odtienoch a asi 150 farieb.
Miloš Mičega - CIMOM TN
22.06.09,15:48
TAkze,

pozrite si stranku ww.lepka.cz

Pri praci sa pouziva nejake folia alebo nieco podobne,ukotvi sa to po stranach,niecim sa to nahreje a je to krasny rovny povrch.Robia v lesklych aj matnych odtienoch a asi 150 farieb.


používa sa aj výraz napínané stropy
osobne s tým nemám skúsenosť, ale viem si ich predstaviť do reprezentačných priestorov, alebo vo veľkom bytovom dome (rodinnom) v repre miestnostiach (hala, a pod.)


CIMOM
Milan.Žiška
22.06.09,17:22
Tento typ konštrukcie som mal možnosť použiť do priestorov s vlhkostne náročnou prevádzkou - vodný svet, parná sauna - vestibul, strop nad bazénom... Ochrána štandardného stropu bola viac ako viditeľná.
Variabilita a konštrukčné prevedenia boli rôznorodé ( aj architekt sa vybúril a koniec koncov aj to dobre vyzeralo. :):)
Fajn sa to dalo nasvietiť a o údržbe ani nehovorím. Výrobok fungoval tuším pod názvom ROCKFON alebo tak nejako. Výrobcov fólií je zrejme viac ide skôr o skúsenosti s montéžou.:):):)