svecova
22.06.09,08:09
poradte ako sa dostat autom v ba na stadion interu, vstup je z trnavskej cesty, idem od bb..nepoznam ba, tak prosim poradte
ivka70
22.06.09,06:20
Z dialnice zides smerom na Zlate piesky a ides stale po hlavnej povedla Tesca /VLAVO/ po takej dvojprudovke Roznavska stale po hlavnej, nikde neodbocis az prides na Trnavsku cestu.
Ak poznas sportovu halu na Pasienkoch, tak ta je na krizovatke, kde uz bude daleko :) /ale nie velmi/

Ak ides na koncert, asi bude problem s parkovanim, skus Kaufland alebo parkoviska pred a okolo sportovej haly.

Mozno najidealnejsie by bolo zaparkovat auto na okraji BA a prist mestskou :).
Napr. 53 od Soravie na Sabinovsku je to asi 10 min. A Soravia, to je Tesco na Zlatych Pieskoch.

Smer Nové Mesto - Trnavské mýto
Vajnory - konečná, Vajnory, Hospodárska, MiÚ Vajnory, Uhliská, Pri starom letisku, Vajnory - nadjazd, Kon-Rad, Zlaté piesky, Shopping Park Soravia, Bojnická, Vozovňa Trnávka, Slovinská, Trnavská, Sabinovská, Bajkalská, Zimný štadión, Trnavské mýto
svecova
22.06.09,07:27
ist peso od tesca by bolo velmi daleko?
evina
22.06.09,07:29
ist peso od tesca by bolo velmi daleko?

pešo áno. Ak si pozrieš mapu, kde je športová hala, tak dá sa zaparkovať v uličkách oproti na druhej strane Vajnorskej ul.
ivka70
22.06.09,07:36
pešo áno. Ak si pozrieš mapu, kde je športová hala, tak dá sa zaparkovať v uličkách oproti na druhej strane Vajnorskej ul.

A zavisi aj od toho, kedy pridete, ak pol hodinu pred koncertom, bude to horsie ako 2 hodiny pred nim ....
evina
22.06.09,07:37
A zavisi aj od toho, kedy pridete, ak pol hodinu pred koncertom, bude to horsie ako 2 hodiny pred nim ....

Súhlasím, ale stačí aj hodinka, mám to odskúšané.
duves
22.06.09,10:18
Chobot
22.06.09,11:14
poradte ako sa dostat autom v ba na stadion interu, vstup je z trnavskej cesty, idem od bb..nepoznam ba, tak prosim poradte

... ale počasie vám veľmi nepraje...:mee: Snáď do večera prestane pršať.

Inak ak prídete skôr, môžete to odparkovať aj v Poluse, prvé 3 hodiny sú zadarmo, každá ďalšia stojí 3,32€. Alebo sa dá parkovať aj pri jazere Kuchajda, oproti Slovenskej sporiteľni je dosť veľké parkovisko, večer by malo byť voľné. A na štadión sa dá dostať aj takou úzkou cestičkou oproti SLSP pri jazere Kuchajda.
ivka70
22.06.09,11:24
... ale počasie vám veľmi nepraje...:mee: Snáď do večera prestane pršať.

Inak ak prídete skôr, môžete to odparkovať aj v Poluse, prvé 3 hodiny sú zadarmo, každá ďalšia stojí 3,32€. Alebo sa dá parkovať aj pri jazere Kuchajda, oproti Slovenskej sporiteľni je dosť veľké parkovisko, večer by malo byť voľné. A na štadión sa dá dostať aj takou úzkou cestičkou oproti SLSP pri jazere Kuchajda.

Ten Polus nie, do noci sa nedoplatia.
Ale da sa na otvorenych parkoviskach v okoli Polusu.
duves
22.06.09,12:00
Ja som bol nedavno na alexandrovcov v tej hale. Parkoval som pred štadionom Interu. Lenže...je tam velka priehlbina. Vždy, ked prší, je to plné vody. Dnes tam bude potopa a nebude sa dať kde parkovať.