Inuska17
22.06.09,10:23
ak som nastúpila 1.5.2009, som v skúšobnej dobe 3 mesiace, môžem si už v júli čerpať dovolenku, (podľa zákonika práce po 60 dňoch)? Vo výplatnej páske mi vypočítali 12,5 dňa dovonky. Nemala by som mať nárok 16,6 dňa (mám 35 rokov, takže už mám nárok na 25 dní do roka). Pomerná časť je podľa mňa 25/12=2,08 dňa na mesiac * 8 mesiacov (lebo som nastúpila 1.5.2009-to je do konca roka)?
eby
22.06.09,08:31
Podľa mňa je nárok na 16,5 dňa, môžeš ju čerpať už aj v júli.
Tweety
22.06.09,08:33
ak som nastúpila 1.5.2009, som v skúšobnej dobe 3 mesiace, môžem si už v júli čerpať dovolenku, (podľa zákonika práce po 60 dňoch)? Vo výplatnej páske mi vypočítali 12,5 dňa dovonky. Nemala by som mať nárok 16,6 dňa (mám 35 rokov, takže už mám nárok na 25 dní do roka). Pomerná časť je podľa mňa 25/12=2,08 dňa na mesiac * 8 mesiacov (lebo som nastúpila 1.5.2009-to je do konca roka)?
AK nevznikne nárok na dovolenku za KR( nie je odpracovaných 60 dní), je nárok na dovolenku za odpracované dni, za každých 21, 1/12 z ročného nároku. Ale ak je predpoklad, že odpracuješ aspoň 60 dní, môžeš čerpať dovolenku, na ktorú zatiaľ nevznikol nárok. Ak odpracuješ 60 dní, vznikne nárok na dovolenku za KR, alebo v tvojom prípade na jej PČ. Tá je za každý celý odpracovaný mesiac. Do konca roka , samozrejme ak ten čas odpracuješ, budeš mať nárok na 25,alebo 2O/12x8. Pri posudzovaní nároku na dovolenku nie je podstatný vek, ale doba zamestnania od 18 roku veku. Ak je aspoň 15 rokov, vzniká nárok na 5 týždňov dovolenky.
mirrom
22.06.09,08:34
narok na dlhsiu vymeru ako je zakladna vymera dovolenky (4tyzdne) je zamestnanec povinny preukazat do konca prislusneho kalend. r., inak mu tento vyssi narok zanikne. takze si musis v mzdovej dolozit odpracovane roky, ak to uz priamo nevyplyva z pisomnosti, ktore si odovzdala pri nastupe.
ak je predpoklad, ze potrebny pocet dni odpracujes, je spravidla umoznene cerpad RD aj vopred, je to vzdy na dohode.
veronikasad
22.06.09,08:36
ak som nastúpila 1.5.2009, som v skúšobnej dobe 3 mesiace, môžem si už v júli čerpať dovolenku, (podľa zákonika práce po 60 dňoch)? Vo výplatnej páske mi vypočítali 12,5 dňa dovonky. Nemala by som mať nárok 16,6 dňa (mám 35 rokov, takže už mám nárok na 25 dní do roka). Pomerná časť je podľa mňa 25/12=2,08 dňa na mesiac * 8 mesiacov (lebo som nastúpila 1.5.2009-to je do konca roka)?
Podmienkou nároku 5 kal. týždňov dovolenky nie je dosiahnutie veku 33 rokov, ale predloženie potvrdenia o dobe trvania zamestania + náhradných dôb viac ako 15 rokov. Ak si zamestnávatelovi potrebné doklady nepredložila, eviduje ti základnú výmeru dovolenky.
mirrom
22.06.09,11:27
V praxi to uplatnenie vyzera tak, ze dolozis zamestnavatelovi vsetky doby po 18 roku veku, ak su nasledovneho charakteru :
a) trvalej starostlivosti o dieťa vo veku do troch rokov,
b) výkonu služby v ozbrojených silách, ozbrojených bezpečnostných zboroch a v Zbore väzenskej a justičnej stráže, výkonu civilnej služby alebo štátnej služby,
c) úspešne skončeného štúdia,
d) vedeckej (umeleckej) ašpirantúry,
e) doktorandského štúdia,
f) členstva v družstve, kde súčasťou členstva je tiež pracovný vzťah,
g) osobnej starostlivosti o blízku osobu, ktorá bola prevažne alebo úplne bezvládna a nebola umiestnená v zariadení sociálnych služieb alebo obdobnom zdravotníckom zariadení, osobnej starostlivosti o dlhodobo ťažko zdravotne postihnuté maloleté dieťa, ktoré si vyžadovalo mimoriadnu starostlivosť, ak nebolo umiestnené v ústave pre také deti,
h) prípravy na povolanie vykonávanej podľa osobitných predpisov,
i) po ktorý bol zamestnanec vedený v evidencii nezamestnaných ako evidovaný nezamestnaný alebo poberal invalidný dôchodok,
j) väzby alebo výkonu trestu odňatia slobody, ak bolo trestné stíhanie proti zamestnancovi zastavené alebo ak bol spod obžaloby oslobodený, hoci aj v neskoršom konaní, a trestu odňatia slobody vykonaného na podklade zrušeného rozsudku, ktorý presahuje výmeru miernejšieho trestu uloženého v neskoršom konaní,
k) činnosti samostatne zárobkovo činnej osoby.
(6) Čas trvania pracovného pomeru v cudzine, prípadne iné započítateľné obdobia strávené v cudzine sa započítavajú do času rozhodujúceho pre dĺžku dovolenky za rovnakých podmienok, ako keby zamestnanec pracoval na území Slovenskej republiky.
(7) Obdobia uvedené v odsekoch 1 až 6 sa nezapočítavajú, ak spadajú do času trvania pracovného pomeru; ak sa kryjú navzájom, započítavajú sa len raz.

Ich sucet musi dat dokopy 15 rokov, aj ked len ku koncu roka v ktorom si zvysenie vymery uplatnujes. Teda ak by ti k dnesnemu dnu nieco chybalo, staci ked sumu (15 rokov) naplnis az napr. v decembri a vymera dovolenky na vyplatnej paske sa ti upravi az vtedy a na vianoce s 5 dnami uz mozes pocitat :-)
Ak nemas na urcite obdobie prislusne potvrdenie o zamestnani, (al.zapocet alebo iny doklad.....), mal by zamestnavatel akceptovat aj cestne vyhlasenie.