húžva
22.06.09,10:10
Ľudkovia prosím vás.

Dnes som si aktivoval nový telefónny paušál, ale za nedlho som sa dozvedel, že som prišiel o prácu, je možné ten paušál zrušiť, respektíve prerobiť?
Kvietocek
22.06.09,08:22
Mozes ho zrusit ale pod pokutou, neviem ci sa to menilo ale bola vo vyske 10.000 SK
grammatika
22.06.09,08:31
Záleží od toho akú máš zmluvu, najlepšie je sa informovať u operátora. Napr. u jedného z nich sa dá raz ročne znížiť paušál bez poplatku, ak nemáš ten najnižší. Ale takisto to záleží na zmluve, ktorú máš.
V prípade vypovedania zmluvy cena od 10000-20000Sk-tiež závisí o zmluvy, od akciového telefónu.
alla66
22.09.09,09:22
Ľudkovia prosím vás.

Dnes som si aktivoval nový telefónny paušál, ale za nedlho som sa dozvedel, že som prišiel o prácu, je možné ten paušál zrušiť, respektíve prerobiť?

...ako si dopadol?:)...usudzujem ,že máš pomaranč;)
Za zrušenie paušálu sa platí pokuta, výšku máš uvedenú v zmluve, ktorú si podpísal v predajni....
Na aký paušál môžeš prejsť ti na 100% povedia v predajni, ...tiež som menila v Orange paušál, najprv si overili, či ich systém pustí a potom mi zmenili účastnícky program z nižšieho na vyšší...(nenapadlo ma ani vo sne, že môže byť problém prejsť z menej plateného paušálu na vyšší )...preto ak chceš zmeniť z väčšieho na nižší, musíš ísť do predajne;)http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=43739&stc=1&d=1253614882