iveta22
22.06.09,10:24
Zdravím!
Má niekto, prosím, osobné skúsenosti s dobrým výživovým poradcom /Trnavský, Nitriansky kraj/, ktorý zostaví individuálny jedálniček a nevnucuje žiadne lieky, ani prípravky a zohľadní pritom aj nedobrý zdravotný stav? Inzerátov je veľa, ale nerada by som naletela. Ďakujem.
Kvietocek
22.06.09,08:36
Dobry vyzivovy jedalnicek si moze zostavit kazdy sam, namiesto mastnych, presolenych a prekorenenych jedal si dat viac ovocia, zeleniny, ryby prispôsobit si to svojmu zdravotnemu stavu popripade prekonzultovat s lekarom. Ak vyprazat tak na olivovom oleji.
Gabi03
22.06.09,08:37
Ja som si niečo podobné dala vypracovať jednému chlapíkovi aj s cvičiacim programom.
Avšak po dvoch-troch mesiacoch som to prestala dodržiavať. Najskôr z lenivosti. :)
Ak chceš, pošlem ti meno a kontakty.
buchač
22.06.09,12:03
Zdravím!
Má niekto, prosím, osobné skúsenosti s dobrým výživovým poradcom /Trnavský, Nitriansky kraj/, ktorý zostaví individuálny jedálniček a nevnucuje žiadne lieky, ani prípravky a zohľadní pritom aj nedobrý zdravotný stav? Inzerátov je veľa, ale nerada by som naletela. Ďakujem.

mimotemyzlezaradil:---:D:rolleyes::cool:


MUDr. Igor Bukovský , PhD. - kontakt - ordinačné hodiny - odbery

....jeden z najlepších .....vraj ......či ...?
kamaratkakatka
29.07.09,15:02
pozri stranku institutu: metabolic-balance.com/cz, program úpravy látkovej výmeny. Jednoduchý a individuálny, vypracováva sa poradcom na základe rozboru krvného vzorku a zohladnuje dalsie osobné údaje a zdravotny stav.