Irisdiagnostika
27.07.05,17:03
Chceme zriadit chranenu dielnu pre prevadzku - rehabilitacno, rekondicny a vzdelavaci penzion. Celorocna prevadzka. Personal ubytovany na stalo v penzione. 3-4 pracovnici ZTP. 2-4 pracovnici bez ZTP. asi 14 lozok pre klientov. Program alternativnej starostlivosti holisticky pristup k cloveku ako bytosti.
Co je potrebne legislativne.
Ake danove povinnosti, ulavy, vyhody, zataze
Ako so sponzoringom, dotaciami, grantami od SR a od EU
Lokalita v Levickom kraju
Miesto v dedine s 200domy
skusenosti s alternativnou pomocou cloveku 5 rokov
porfin
27.07.05,18:17
No moc Ti neporadím...
Zámer je to síce pekný, ale podľa mňa Ťa čakajú krušné časy na úradoch. Ja by som asi najprv zašla na miestny úrad kde chceš mať prevádzku, potom na úrad práce , kde by ti mohli povedať aj o možných úľavách. Možno by bolo dobré nájsť si trebárs aj tu na internete dáku chránenú dieľňu a spojiť sa s ich majiteľom a porozprávať sa.. Na Slovensku je napríklad spoločnosť INTEGRA, ktorá pomáha začínajúcim ženám v podnikaní a tiež existuje "Národná agentúra na podporu malého a stredného podnikania" Tu je na nich linka:
www.nadsme.sk
Ja mám s nimi veľmi dobrú skúsenosť. Tak skús. Veľa zdaru!!!
garter
27.07.05,20:20
Ja by som doporučila stránky www.esf.gov.sk - tam sú výzvy na predkladanie projektov.. ďalej stránka www.fsr.sk.

Možno časti neziskové organizácie nájdete niečo zaujímavého... neviem či by nebolo vhodné to tam aj presunúť
Irisdiagnostika
01.08.05,14:26
Veľmi ďakujem, idem to skúšať. Prajem Ti pekny den. Palo