izidor
22.06.09,20:42
Ponúkam zľavu 100 Euro na hociktorý ešte nezaplatený zájazd z ponuky cestoviek: Hydrotour, Koala Torus alebo FIRO-Tour. Môže byť aj last-minute.

Vysvetlenie: Máme darčekový poukaz do týchto 3 cestoviek, ktorý nevieme využiť a spätné odkúpenie už nie je možné.

Žiadny podvod, bez rizika. Osobne budem pri platbe v cestovke. (Preto najlepšie iba BA.)
buchač
22.06.09,20:26
Ponúkam zľavu 100 Euro na hociktorý ešte nezaplatený zájazd z ponuky cestoviek: Hydrotour, Koala Torus alebo FIRO-Tour. Môže byť aj last-minute.

Vysvetlenie: Máme darčekový poukaz do týchto 3 cestoviek, ktorý nevieme využiť a spätné odkúpenie už nie je možné.

Žiadny podvod, bez rizika. Osobne budem pri platbe v cestovke. (Preto najlepšie iba BA.)

Ak môžem varovať pred FIROM , tak do tejto radšej nechoďte ...

Môj postreh :

- mal som výherný darčekový poukaz
- podľa propozícií som si mohol vybrať zájazd hocikde , ešte aj na Mars , keby ovšem bol v ponuke ...
- uplatnenie poukazu však bolo nárokované na zájazd na Slovensku .
LEN na Slovensko..Zahraničie by akceptovali ....:eek::eek::eek:
- také problémy , že toto vedieť , tak ten poukaz radšej do Hornádu by som bol šmaril ....;)
izidor
22.06.09,20:41
OK, ale toto nie je výherný poukaz, to je darčekový. Funguje hocikam, je to overené.
Inak s FIRO sme boli pred 2 rokmi na Rhodose a nemozem sa stazovat...
Lianka
23.06.09,14:22
Ak môžem varovať pred FIROM , tak do tejto radšej nechoďte ...

Môj postreh :

- mal som výherný darčekový poukaz
- podľa propozícií som si mohol vybrať zájazd hocikde , ešte aj na Mars , keby ovšem bol v ponuke ...
- uplatnenie poukazu však bolo nárokované na zájazd na Slovensku .
LEN na Slovensko..Zahraničie by akceptovali ....:eek::eek::eek:
- také problémy , že toto vedieť , tak ten poukaz radšej do Hornádu by som bol šmaril ....;)

buchac, co mas proti dovolenke na Slovensku? Pobyt na Slovensku nepovazujes za dovolenku? Osobne uprednostnujem rekreaciu na Slov., ale je to vecou nazoru. Ide ti o to, ze v suvislosti s vyhrou toho poukazu si nemal vsetky informacie? Alebo info zrazu cestovka zmenilo?

Nabuduce, ked vyhras, mysli na mna :D.
hanelie
23.06.09,14:58
Nabuduce, ked vyhras, mysli na mna
aj na mňa, ale len myslieť:D:D:D