scorp
23.06.09,08:31
Zdravim poradu. Na 1 rocnom nb asus f5vl sa stava, ze uplne nahodne zmrzne a objavi sa znama modra obrazovka. Chyba v atidvag.dll. Skratene: testoval, reinstaloval Win XP a instaloval nove drivre. Nakoniec som poslal nb do servisu. Odpoved-ide o problem ati, reinstalovali driver, a poslali mi ho. Chyba sa objavila opat. Reklamoval som ich pracu-odpoved: ide o HW tretej strany-ATI, teda chyba je v ATI a nie u AUSU. Poznamenavam: Islo o nb bez OS, teda vsetko som instaloval sam. Win XP-legal. Ovladace z orig DVD dodaneho s nb. Co mam robit ?
Dakujem vopred vsetkym
mpca
23.06.09,06:42
reklamovat ? :)

a mozno pridu nato ze vymenia maticnu dosku a bude fungovat ok...
pistik71
23.06.09,06:45
Zdravim poradu. Na 1 rocnom nb asus f5vl sa stava, ze uplne nahodne zmrzne a objavi sa znama modra obrazovka. Chyba v atidvag.dll. Skratene: testoval, reinstaloval Win XP a instaloval nove drivre. Nakoniec som poslal nb do servisu. Odpoved-ide o problem ati, reinstalovali driver, a poslali mi ho. Chyba sa objavila opat. Reklamoval som ich pracu-odpoved: ide o HW tretej strany-ATI, teda chyba je v ATI a nie u AUSU. Poznamenavam: Islo o nb bez OS, teda vsetko som instaloval sam. Win XP-legal. Ovladace z orig DVD dodaneho s nb. Co mam robit ?
Dakujem vopred vsetkym

To si kde kupil prepana ked maju takyto pristup? Jednoznacne reklamovat, ale vsetko si pisomne dokladuj, aj (hlavne) vyjadreia predajcu!
Ja by som ale predsa len este trochu laboroval s ovladacmi - dal tam najnovsie, nejake stare, certifikovane...
misoft
23.06.09,21:48
Zbehni do http://www.processlibrary.com/ , zadaj názov knižnice (v tvojom prípade atidvag.dll). Preskenuje ti PC a hlavne túto knižnicu, či nie je poškodená. Ďalej tam nájdeš aj odkazy na domovskú stránku tvorcu knižnice pre prípadne stiahnutie.
Ak by zistilo chybu, tak jednoducho nahraď knižnicu novou stiahnutou (ak vieš, kde "sedí", tak ju prekopíruj :D stiahnutou od výrobcu)
Flinstone
24.06.09,04:30
možno by stálo za vyskúšanie nejaké nové necertifikované ovládače... mnohokrát idú lepšie ako tie od výrobcu
http://downloads.guru3d.com/Videocards---ATI-Catalyst-Windows-Vista_c31.html
scorp
24.06.09,05:51
Diky vsetkym zatial. Samozrejme som skusal instalovat aj novsie drivre, padalo to. Na nb je 2x 1 GB RAM, striedavo som ich menil, padalo to tiez. Kdesi na nejakom fore som cital, ze ATI ma problem s ovladacmi. Posledny moj napad: Skusim ako sa to bude spravat na Viste.