jan baca
23.06.09,08:36
Idem kupovat spotrebic do kuchyne varna doska plynova ,rura elektricka ...neviete mi poradit ktory je suprovy.Vdaka.
elpka
23.06.09,06:59
dnes ja na trhu strašné množstvo značiek, ale ak to nekupuješ na čas záručnej doby(2 roky), tak pouvažuj nad značkou, ktorá tu už je na trhu nejaký ten rôčik napr. Gorenje, Elektrolux, Whirpool, to je tá stredná kategória, alebo potom sú vyššie triedy napr.Teka......atď, nakoľko raz sa ti pokazia a väčšina rýchlo nachŕlených značiek sa aj rýchlo stratí z nášho trhu a potom budeš mať problém. :cool: Všimla som si že chces kúpiť vstavané spotrebiče a pri ich výbere by som ti doporučila vyberať také, ktoré majú každé zvlášť ovládanie, nakoľko plynová doska ti vydrží raz tak ako rúra a keby si kúpil set, musíš kupovať opäť obydva spotrebiče.
jan baca
23.06.09,15:03
vdaka za odpoved inak mam zaujem o kombinovany sporak s multifunkcnou rurou (nie vstavane)...zaujal ma sporak gorenje kn 477w ...ma s tym sporakom niekto skusenost???
elpka
24.06.09,10:57
Čo sa vo všeobecnosti týka značka Gorenje má kvalitné spotrebiče, samozrejme ako každý výrobok sa môže pokaziť, ale na tento typ máme málo reklamácii, len keď pôjdeš kupovať, pozri či nie je v takej akcii, kde sa nedodávajú plechy ku sporákom, lebo každý jeden plech ťa potom vyjde cca 12,-eur a to sa ti tá akcia pekne predraží.
jan baca
24.06.09,18:59
vdaka
ErikaDP
31.08.09,16:19
Prosím má niekto skúsenosti s PARNÝMI RÚRAMI ?
Nejako sa nevieme zorientovať: do novej kuchyne vyberáme vstavané spotrebiče.
Potrebujeme rúru na pečenie, mikrovnku a rozmýšľame aj o parnej rúre. Ale miesto je len na dva spotrebiče.
Niektoré značky majú kombináciu rúra teplovzdušná+mikrovlnka ( jeden spotrebič) a samostatne parná rúra,
iné značky majú kombináciu teplovzdušná rura+parná rúra a samostatne mikrovlnka. Ktorý systém je vhodnejší ?
Máte niekto skúsenosti s takýmito rúrami značiek Miele,Siemens, Bosch, Elektrolux?