zamilovany
24.06.09,01:44
(v kratkosti o co sa jedna) Spoznal som lasku cez net.Dalsi mesiac bude tomu 6 rokov.Ja mam 27 a on 21.Ona je z inej krajiny mimo eu.Chatujeme po ang.Vsetko sa to stalo uplnou nahodou ako keby nam nieco poseplo aby sme prisli na chat kde sme boli obaja po prvy krat a on klikla na mna a kecali sme.Po pol roku sa city zmenili na lasku a pritom sme obaja take nieco necakali a este ktomu cez net a na taku dialku.Ale laska nepozna hranice.Po 2ch rokoch som ju navstivil a prezili sme 10 najkrajsich chvil zivota.Podotykam este ze je to nas obojstranne uplne prvy vztach.Boli sme aj toho isteho nazoru ze nechceme vstupovat do vztahov a trapit sa hladanim ale pockat na tu pravu osobu.Verim ze to bol osud ktory nas spojil.Vsetky tie roky nam krasne isli a boli plne porozumenia a lasky.Napisali sme si uplne o vsetkom a vieme o sebe viac ako najblizsi o nas.Uz asi ani neexistuje nic o com by sme si nepovedali.Prebrali sme aj sexualne veci a aj vtom sme si sadli.Proste dokonale porozumenie.Par krat mansie skriepky ale to ktomu patri.Od prveho roka spolu sme si priali sa zobrat a stravit spolu vecnost.Chcela ale najskor si tam spravit vs.Takze sme vedeli ze to bude 7 rokov cakania ale to nam absolutne nevadilo lebo potom mame cely zivot.Toto leto sme mali na plane zasnuby ale ja som jej nevedel povedat ci na 100% pridem lebo koly krize boli zrusene leti z ba do ich mesta a tak bola ztoho smutna lebo nevedela co bude a ci bude po lete sklamana.Este ktomu ja som bol teraz posledne mesiace dost zaneprazdneny a niektore dni som bol len tak na hodinku na nete a byval som aj unaveny.Potom sa este pytala ci pridem a ja som jej povedal ze ja sa pokusim ale uvidim aka bude situacia s letenkami.Bolo jej smutno ze sme tak boli dohodnuti a ci vobec potom pridem aj dalsi rok na svadbu ale to som ju uistoval ze urcite.To bolo tak pred par mesiacmi a aj pred mesiacom ked sa to znova pytala.Od juna po skuskach na vs isla prvy krat na brigadu a vtedy nastalo nieco co ma teraz nici.
Tam mala spolupracujuceho ktory bol na nu velmi mily,dobry a stale jej so vsetkym pomahal a daval rady.Tak mi to povedala ze jej rada ze jej tak pomaha.Potom po 2ch tyzdnach bola uz taka smutnejsia a nie az taka zhovorciva ako predtym.Citil som ze nieco nie je v poriadku a pytal som sa jej ale nepovedala nic.Len ze ma v zivote zmatok a potrebuje cas to dat dokopy a je aj zmatena.Chcel som vediet co sa deje a ona ze nahle dostala strach ci budeme spolu stastne zit.A ze ako to bude aj s komunikaciu lebo len piseme.Cez telefon bolo len par viet vzdy o citoch ale nie neake dialogy.Mne moc nejde hovorova ang lebo to som na nete nevyuzival.Tak ma to este viac trapilo.Rozhodol som sa aj ze pojdem na kurzy a ona ze nech to nerobim koly nej ale len pre seba.Potom tuto nedelu som jej to otazkami naznacoval a citil som ze vsetko co to povedala neni to co ju skutocne trapy.Napokon mi o tom povedala ze sa jedna o toho spolupracovnika ze je taky mili na nu ze si zacina mysliet ze sa do neho zabuchla a ta predstava ju nici a pokusa sa stym bojovat.On vie o tom ze ona ma mna a on ani neviem o tom co sa jej stalo smerom k nemu.Povedal som jej ze som to citil ze je to o nom a uz dlhsie ma to trapy.Len chcela aby som sa koly nej netrapil ze to neni moja chyba a ze nechce aby som sa tak koly nej trapil.Povedala mi ze neveri ze existuje niekto lepsi ako ja a dalsi den som jej hovoril ze ju tak velmi milujem ze nemozem byt bez nej.Ze ani ona a ze sme spriaznene duse a nic to nezmeni.Ze ma lubi a bude ma lubit.Potom som jej navrhol nech necha tu pracu a tym sa to moze vyriesit.Povedala ze nenecha ani mna ani pracu a ze nechce stratit ani toho kamarata spolupracovnika.Hovoril som jej ze nech koly 2 tyzdnom snim nenecha nas 5 rocny vztach a hlavne teraz ked sa mame zasnubit.A ci uz nechce aby som cez leto prisiel.Mala len smutny vyraz (videli sme sa aj cez webkameru) a nic nepovedala tak som bol na tom este horsie a spytal som sa preco sa uz na to netesi ze sa zasnubime ze predtym sa vzdy velmi tesila.Nedala mi na to odpoved.Povedal som jej ze to je len platonicke co knemu citi a ze to sa stava ked je niekto na niekoho taky mily a dobry.Povedala ze aj tak zachvilu pojde na 5 dni prec tak nebude v praci.Od piatka (19.6) stale placem a uz mi prestalo aj chutit jest.Dnes sme si pisali ale len chvilu lebo zajtra ide na rodinny vylet a vrati sa v nedelu.Snazil som sa komunikovat tak ako predtym aby som ju nevyplasil ze sa stale trapim koly nej.Ani som jej to nepovedal aby som to nezhorsoval.Ale uz sa mi zda ze ta komunikacia z jej strany bola taka obsahovo slabsia i ked sme si aj zazartovali a potom uz musela koncit lebo sa musi pobalit tak sme si zazelali dobru noc a povedali milujem ta.
Ja ztoho aj tak nemam dobry pocit lebo vnutorne citim ako by sa nieco zmenilo a uz to neni ako predtym z jej strany.Aj si stale vycitam ze som mal predtym urobit viac aby som mohol toto leto prist a zistit este vtedy ze sa da ist aj z Viedne.Ale chcel som byt pohodlny a ist z BA ako predtym.Ak ma necha a zostane snim kedze snim je kazdy den v praci a ja som velmi daleko odnej a nemozem jej dat objatia a bozky ktore tak potrebuje.Teraz citim ako velmi ju lubim ze uz nedokazem nikoho tak lubit a ani sa o nikoho nezaujimam.Vevedel by som sa stym do konca zivota zmierit ze koly 2-3 tyzdnom snim by to cele skoncilo.Len placem kazdy den a praci sa to snazim udrzat v sebe ale ludia vidia na mne ze som neaky divny a uz ani nemam chut snikym komunikovat tak ako predtym.Myslim na to ze ak ma necha tak mam len 3 moznosti: 1) Bud budem cakat az by jej to snim nevyslo pripadne ze on by ju nechal 2) budem sa trapit cely zivot 3) skoncujem so zivotom.
Ako moze byt zivot taky nefer.Sami mi kolko krat povedala aby som ju nikdy neopustil a ja som jej povedal ze to ani nemozem lebo neviem bez nej zit a teraz koly tomu ze bol na nu mily by to chcela cele zahodit??? To je nefer!!! :\'(
Potreboval radu by som rady od Vas a aj od psychologa az by sa tu neaky nasiel ze co sa moze teraz diat v jej hlave.Ci moze koly 2 tyzdnom snim nechat 5 rocny vztach.Pripadne co by som mal spravit aby som ju nestratil.Ako ju usmernit tak aby som na nu netlacil a sama ho neako vypustila z hlavy.Uz si neviem sam pomoct a len nervozne cakam co bude dalej a je mi stale do placu.Jedlo ledva do seba dam.Napr. dnes 3 oblozene chybycky za cely den.Uz ani tolko nepijem ako predtym.Vypil som tak 2L teraz 0.5L.Ja sa tusim k smrti utrapim.Toto je velmi pomale zomieranie co prezivam
kaco11
24.06.09,00:15
Prepáč, ale celé mi to príde nejaké divné hlavne pri tvojej gramatike a štylizácii viet, ale nevadí;) čo znamená on je na ňu milý? je zadaný? samozrejme, že je zmatená. Tebe miluje /ako tvrdí/, ale on je pri nej. A to nemôžeš ísť teraz za ňou??? napríklad. Proste si zober pár dní dovolenku a choď za ňou.
zamilovany
24.06.09,01:19
ja som len pisal ako som to citil a nad gramatikov a stylizaciou som nemal sa kedy zamyslat kedze mna trapia podstatne tazsie veci.To neviem ci je zadany.Nespytal som sa na to.Ale on ani nevie ze ona by mohla knemu nieco citit lebo to nepovedala.Mily v praci ze sa knej pekne sprava, pomaha, radi atd.Ja chcem ist za nou ale teraz zas ona mi nevie povedat ci mam prist.Asi kym si to ona nevyriesi sa ani nebude dat ist za nou lebo si neviem predstavit ako by to bolo zoci voci ci by mala chut aby som ju drzal v naruci pripadne aj bozkaval.Asi teraz urcite nie kedze je ztoho zmatena.Asi by som tam len prisiel a mozno by sa ani nestretla alebo by to bolo len kamaratske stretnutie a to by som nezvladol
tutiola
24.06.09,02:11
Pár sekund vám stačilo na to, aby ste si padli do oka. Pol roka aby ste si mysleli, že už je to láska a delili vás tisíce kilometrov. Teraz má priateľa pri sebe a ty sa čuduješ, že to medzi nimi iskrí a pýtaš sa čo robiť? Urob čo ti radi kaco11.Zober si pár dni dovolenky a choď za ňou. Čo sa robí v jej hlave?Porovnáva čo má v tebe keď si tak ďaleko a ako píšeš, že za 6 rokov ste sa stretli raz s tým čo má teraz. Priateľa, ktorý je na ňu milý, ktorý je tam keď ho potrebuje. Čo myslíš, koľko potrebuješ času, kým zistiš, že je to ta prava? Odo dňa zoznamenia sa s mojim manželom do svadby ubehli 3 mesiace a mali sme svadbu (nemuseli sme, ale chceli) a v septembri uplynie 32 rokov. Platonická láska je naozaj dobra tak akurát na net a nie pre život.
Pachole
24.06.09,04:34
Tvoje rádoby láska je jen velká iluze. U počítače se tak krásně sní....

Já to beru jinak. Chlap, který o mě stojí, musí být se mnou. Psát na monitor může kdokoliv cokoliv, ale já nechci spisovatele, ale partnera.

Abych mu mohla dát pusu na přivítanou i při loučení, aby mě vzal do náruče,když se potřebuju vybrečet, aby mi koupil zmrzlinu,protože je vedro a mám na ni chuť, abych mu stříhala vlasy a mohla si s rozkoší prohrábnout jeho hustou kštici, abych mu mohla namasírovat bolavá záda, aby v hospodě vyskočil a zatvářil se výhružně, když si na mě někdo dovoluje, aby se se mnou koukal na hvězdy, aby mě uklidňoval v čekající koloně na dálnici, aby jel se mnou koupit nové těsnění do kapající baterie a pak ho vyměnil, abych mohla kdykoliv říct Miláčku já si nevím rady, prosím pomož mi, aby bylo koho obejmout, aby mi měl kdo pochválit nové šaty, aby mi udělal kafe a odnesl nákup z auta, aby se se mnou úžasně pomiloval, protože jsem normální ženská a chci živého, konkrétního chlapa na dosah očí, ruky a klína.

Já chci v rukách cítit jeho ruce, vlasy, ramena, pevný zadek, ne klapky klávesnice, chci se stulit do jeho náruče a ne krčit na židli před monitorem a číst horoucí řeči o lásce. Na to mám knihovnu a DVD.

Kdybyste se opravdu měli rádi, a ne jen pěstovali zamilované řeči, dávno byste byli spolu. Při vztahu na dálku vždycky hrozí, že se objeví někdo živý z masa a kostí, který ty krásné řeči povede taky, ale z očí do očí, který obejme, pohladí, koupí tu zmrzlinu nebo víno a ve finále vzdálenou princeznu přesvědčí, že nejlepší sex je ten s živým chlapem.

Živý chlap, s jiskrou v očích, vonící všemi mužnými feromony ženské přímo u nosu, je prostě přírodou naprogramované potěšení pro normální ženskou. Naprogramované, aby ona neodolala a rozmnožovala život na zemi.

A ty si breč u monitoru několik tisíc nebo set kilometrů vedle. Tvoje chyba. Láska je o tom, že dva jsou spolu. Ne že si o lásce píšou.

O chuti jídla si taky psát můžeš, ale hlad je hlad. Dlouho o návštěvě úžasné restaurace vykládat nevydržíš..........
ollga
24.06.09,05:18
Milý zamilovaný, konečne jeden z vás pochopil, že váš vzťah nestojí na pevných základoch. Ak ju máš skutočne rád, daj jej šancu spoznať niekoho, aby bola naozaj šťastná - je oproti tebe oveľa mladšia (mám tým na mysli, že váš vzťah začal, keď mala pätnásť a jej dozrievanie oproti tebe začína teraz), a vzťah s tebou je pre vás oboch len krásna ilúzia. Partnerský vzťah v reálnom živote musí časom nadobudnúť iné kvality a rozmery, a žiadne chatovanie ani web-kamera nanahradí skutočné spoznávanie toho druhého. Želám ti, aby si čo najskôr pochopil, že ONA má právo rozhodnúť sa. Je úplne prirodzené, že jej začína vyhovovať niekto skutočný, niekto, kto je pri nej hneď, keď ho potrebuje. Fiktívny priateľ ako ty nikdy nenahradíš toho, kto je pri nej nablízku. Samozrejme aj tvoje pocity a momentálne prežívanie chápem, dúfam však, že ich nepoužiješ ako prostriedok(nátlakový) na udržanie vzťahu. Láska je silná vec, a to čo prežívaš, ťa môže sprevádzať a možno aj ovplyvniť na celý život, preto sa s touto situáciu popasuj najlepšie ako vieš, aby ti život a jeho krásy nepretiekli pomedzi prsty, pretože trápenie nám častokrát zakrýva kopec iných vecí aj ľudí, ktoré stoja zato.
buchač
24.06.09,06:53
Tvoje rádoby láska je jen velká iluze. U počítače se tak krásně sní....

Já to beru jinak. Chlap, který o mě stojí, musí být se mnou. Psát na monitor může kdokoliv cokoliv, ale já nechci spisovatele, ale partnera.

Abych mu mohla dát pusu na přivítanou i při loučení, aby mě vzal do náruče,když se potřebuju vybrečet, aby mi koupil zmrzlinu,protože je vedro a mám na ni chuť, abych mu stříhala vlasy a mohla si s rozkoší prohrábnout jeho hustou kštici, abych mu mohla namasírovat bolavá záda, aby v hospodě vyskočil a zatvářil se výhružně, když si na mě někdo dovoluje, aby se se mnou koukal na hvězdy, aby mě uklidňoval v čekající koloně na dálnici, aby jel se mnou koupit nové těsnění do kapající baterie a pak ho vyměnil, abych mohla kdykoliv říct Miláčku já si nevím rady, prosím pomož mi, aby bylo koho obejmout, aby mi měl kdo pochválit nové šaty, aby mi udělal kafe a odnesl nákup z auta, aby se se mnou úžasně pomiloval, protože jsem normální ženská a chci živého, konkrétního chlapa na dosah očí, ruky a klína.

Já chci v rukách cítit jeho ruce, vlasy, ramena, pevný zadek, ne klapky klávesnice, chci se stulit do jeho náruče a ne krčit na židli před monitorem a číst horoucí řeči o lásce. Na to mám knihovnu a DVD.

Kdybyste se opravdu měli rádi, a ne jen pěstovali zamilované řeči, dávno byste byli spolu. Při vztahu na dálku vždycky hrozí, že se objeví někdo živý z masa a kostí, který ty krásné řeči povede taky, ale z očí do očí, který obejme, pohladí, koupí tu zmrzlinu nebo víno a ve finále vzdálenou princeznu přesvědčí, že nejlepší sex je ten s živým chlapem.

Živý chlap, s jiskrou v očích, vonící všemi mužnými feromony ženské přímo u nosu, je prostě přírodou naprogramované potěšení pro normální ženskou. Naprogramované, aby ona neodolala a rozmnožovala život na zemi.

A ty si breč u monitoru několik tisíc nebo set kilometrů vedle. Tvoje chyba. Láska je o tom, že dva jsou spolu. Ne že si o lásce píšou.

O chuti jídla si taky psát můžeš, ale hlad je hlad. Dlouho o návštěvě úžasné restaurace vykládat nevydržíš..........

Ani ja by som to lepšie nevystihol .....;)

Možno sa to niekomu nebude páčiť , ale skúsim :

Myslim na to ze ak ma necha tak mam len 3 moznosti:
1) Bud budem cakat az by jej to snim nevyslo pripadne ze on by ju nechal VEĎ ČAKAJ aj na súdny deň . Inak povedané , za električkou a ženskou nikdy nebež , VŽDY príde INÁ
2) budem sa trapit cely zivot
NIČ TI V TOM NEBRÁNI
3) skoncujem so zivotom.
DAJ ADRESU , pošlem Ti 100 % návod , určite to neprežiješ....
Ako moze byt zivot taky nefer.Sami mi kolko krat povedala aby som ju nikdy neopustil a ja som jej povedal ze to ani nemozem lebo neviem bez nej zit a teraz koly tomu ze bol na nu mily by to chcela cele zahodit??? To je nefer!!!
Potreboval radu by som rady od Vas a aj od psychologa
PODĽA MOŽNOSTÍ ASI HNEĎ , aj keď tvrdím aj niečo iné ...
az by sa tu neaky nasiel ze co sa moze teraz diat v jej hlave.Ci moze koly 2 tyzdnom snim nechat 5 rocny vztach.
ZA TÝCH 5 rokov ste boli dokopy cca 2-3 mesiace ? Tomuto hovoríš vzťah , to je ako zmrzlina alebo sex cez sklo ...
Pripadne co by som mal spravit aby som ju nestratil.Ako ju usmernit tak aby som na nu netlacil a sama ho neako vypustila z hlavy.Uz si neviem sam pomoct a len nervozne cakam co bude dalej a je mi stale do placu.Jedlo ledva do seba dam.Napr. dnes 3 oblozene chybycky za cely den.Uz ani tolko nepijem ako predtym.Vypil som tak 2L teraz 0.5L.TAK ZAČNI ZNOVA
Ja sa tusim k smrti utrapim.Toto je velmi pomale zomieranie co prezivam
HOUBES JE TO A NIE POMALÉ PREŽÍVANIE , to je len sebaľutosť mladého nerozumného , citovo nevyzretého / radšej ďalej nepokračujem / .......človeka / ??? / , ktorý by chcel , aby za neho niekto vyriešil problémy.....možno


Ozaj , VEČNÁ LÁSKA NEEXISTUJE ...
syrik
24.06.09,07:05
Veľmi sa mi páči príspevok od Pachole...je úplne výstižný a presný...
Milý zamilovaný...čo Ti k tomu napísať...na jednej strane mi to príde strašne divné, už len to, že vám to vydržalo 6 rokov a ešte na taks trašnú diaľku...no na druhej strane Ťa trošku chápem, pretože ja som zažila niečo podobné...trvalo to možno pol roka a delilo nás 40 km cca. Tiež by som mohla povedať, že som sa zamilovala cez internet...písali sme si krásne veci, volali, prebrali sme všetko možné, perfektne sme si rozumeli, ale až do chvíle, kým neprišlo reálne stretnutie...potom prišlo sklamanie...nebol to ten človek, s ktorým som písala...nebol taký jemný...naopak...frajer...teda aspoň tak na mňa pôsobil...odvtedy sa naša komunikácia dostala na bod mrazu...chcem tým povedať, že písanie je jedna vec a realita niečo úplne iné....človeka nespoznáš tým, že budeš tráviť hodiny na nete a písať...to je strata času...rovnako, ako keby sa v reále stretávate raz do týždňa na nejaké 2-3 hodinky,,,za tú kratučkú dobu sa dokáže každý pretvarovať...skutočne partnera spoznáš až vtedy, keď s ním stráviš čo najviac času a v čo najbežnejších životných situáciach...musíš sledovať, ako sa správa v spoločnosti...ako sa spráca k iným chalanom...

Neviem, ja osobne by som nikdy nedokázala mať vzťah na diaľku,,,jednak toho človeka nemáš možnosť spoznať a na druhej strane, ak mám s niekým chodiť, tak s ním chcem byť čo najčastejšie...a nie si s ním písať...ale ako napísala Pachole, cítiť jeho objatie, bozky, rozprávať sa s ním...smiať sa s ním, plakať...
Naozaj si vieš predstaviť, že by ste sa zasnúbili alebo vzali po jednom stretnutí???? Obaja by ste boli nešťastní a to si môžeš byť istý...nechaj jej slobodu...nemá váš vzťah reálne šance...bolí to, ja viem...ale ver mi, že po čase stretneš reálnu lásku a pochopíš, že je to úplne iné...a ja Ti to veľmi prajem...;)
susann2
24.06.09,07:09
V živote nie je dobré povesiť svoje šťastie na jeden klinec. Určite máš nejaké koníčky, alebo je niečo čo Ťa baví, tak sa tomu venuj a možno stretneš niekoho s kým sa budeś môcť podeliť o svoje starosti i radosti v skutočnosti, nie cez net. Každý vzťah na diaľku je o ničom.
zamilovany
24.06.09,08:40
Ja viem su ludia co nedokazu pochypit nas vztach lebo take nieco v zivote nezazili.Su zas ludia ktori toto co ja zavaju a po case sa zoberu a su spolu cely zivot.Niekto moze povedat ze ved nie sme fyzicky spolu tak to nemoze byt skutocne.Ani slnka sa nemozme fyzicky dotknut lebo je daleko ale i napriek dialke citime ten pocit palenia.Ja viem ze ked sa zoberieme budeme stastni.Rozumieme si tak ako snikym predtym.Verime si viac ako rodine.Samozrejme ten vztach sme nechceli stale drzat cez net a uz po roku sme si hovorili ze sa musime zobrat.Takuto lasku by som uz v zivote nemal.Ziadna baba ma tu na Slovensku tak nezaujala aby som si vedel snou predstavit cely zivot.Ja som citil ze ta prava tu pre mna neni.Nehovorim ze by sa mi ziadna nepacila ale nebolo by to nikdy ako snou.Ak by sme necitili ze nasa laska je vecna tak by nam to tak dlho nevydrzalo.Myslite si o mne co chcete ale my verime ze sme spriaznene duse.Ja viem tazko sa to chape ako to tak moze existovat na dialku, ale ved dialka nie je vecna a ta sa da prekonat
syrik
24.06.09,08:51
Ja viem su ludia co nedokazu pochypit nas vztach lebo take nieco v zivote nezazili.Su zas ludia ktori toto co ja zavaju a po case sa zoberu a su spolu cely zivot.Niekto moze povedat ze ved nie sme fyzicky spolu tak to nemoze byt skutocne.Ani slnka sa nemozme fyzicky dotknut lebo je daleko ale i napriek dialke citime ten pocit palenia.Ja viem ze ked sa zoberieme budeme stastni.Rozumieme si tak ako snikym predtym.Verime si viac ako rodine.Samozrejme ten vztach sme nechceli stale drzat cez net a uz po roku sme si hovorili ze sa musime zobrat.Takuto lasku by som uz v zivote nemal.Ziadna baba ma tu na Slovensku tak nezaujala aby som si vedel snou predstavit cely zivot.Ja som citil ze ta prava tu pre mna neni.Nehovorim ze by sa mi ziadna nepacila ale nebolo by to nikdy ako snou.Ak by sme necitili ze nasa laska je vecna tak by nam to tak dlho nevydrzalo.Myslite si o mne co chcete ale my verime ze sme spriaznene duse.Ja viem tazko sa to chape ako to tak moze existovat na dialku, ale ved dialka nie je vecna a ta sa da prekonat

Rozumieme si ako s nikým predtým...spomínal si, že je to prvý vzťah u každého z vás...s nikým iným si to neskúsil, tak to netvrď...
Neviem, prečo mám pocit z Tvojej odpovede, akoby si sa hneval na to, že to nevieme pochopiť...apropo, ja som Ti písala, že som niečo podobné zažila...nikto Ti tu nechcel ublížiť, ani sa Ti vysmiať...každý Ti odpísal s úmyslom Ti pomôcť...a ak sa chceš trápiť, tak potom neviem, akú odpoveď čakáš...a vôbec, prečo si sem napísal? pretože mám pocit, že to, že sa trápiš ani zmeniť nechceš...
andreaS
24.06.09,08:57
hm, co povedat....

mam pocit ze ide skor o zidealizovanu lasku... skor take lepsie priatelstvo... lebo nikdy ste spolu ani nebyvali, nikdy ste neokusili problemy beznych ludi, kt. su spolu denno-denne...

ano, nezazila som to, zazila som nieco ine... v 15tich som ukecala nasich aby sme sa prestahovali z Ba do Za lebo som bola zamilovana... strasny risk... ale cuduj sa svete vydrzalo nam to a minuly rok sme sa vzali... ale prezili sme spolu vela krasny spolocnych chvil aj odlucene pocas "vojny", prva praca, dovolenka, prve auto, prvy podnajom, financne problemy, rodinne problemy... a mohli sme sa jeden o druheho opriet...

co sa tyka toho jej kolegu... no neviem, skor mi to pride, ze jeho sarmu podlieha kvoli tej vzdialenosti a jej zufalstva z toho, ze nemozete byt vy dvaja spolu... z jeho strany ani nemusi ist o nic vazne...

velmi tazko som znasala ked bol priatel prec pocas "vojny" ale ani ma nenapadlo mysliet na niekoho ineho... zabrala som sa do ucenia a jedine co sa zmenilo bolo, ze som bola ovela viac s kamaratkou ako predtym...

a neverim, ze nenajdes inu kocku... kazdy kto sa rozchadza so svojou laskou tomu nikdy neveri a ked najde inu lasku, tak kruti hlavou, ze tomu neveril a oznaci novu lasku za ovela lepsiu, intenzivnejsiu ako tu velku lasku predtym ;)

hlavne hlavu hore, neutapaj sa zialom, aj ked to isto boli... ale ak teda chces vediet na com si, sadni na lietadlo a chod za nou... ak je ona uz rozhodnuta ukoncit vztah, tak s tym nic neurobis... len sa nenic, nestoji to zase zato... co ked ta niekto lubi a nepovie ti to? len mlcky caka... hm?
tutiola
24.06.09,08:58
Ak to takto cítiš, prečo chceš strácať čas s nejakým psychologom alebo psychiatrom a nejdeš za ňou? Na čo čakáš? Ak sa teraz stretnete a ona da prednosť novému priateľovi pred Tebou, tak to všetko bolo len o písani si a kamarátstve a nie o láske. Ona bola veľmi mladá, keď ste začali, len dievčatko a teraz je už dospelá žena. Chce žiť, a nesedieť pri internete.
dušinka
24.06.09,08:59
Milý zamilovaný, nechcem byť bezcitná, ale akože sa nevieme vžiť do tvojej situácie? ale vieme, a ešte ako! Aj ja som bola pred 37 rokmi taká zamilovaná, až strach. Keď sme sa rozišli, myslela som že končí život, nikdy sa na druhého chlapca nepozriem, atď. No bol to dobrý nezmysel. Prišiel môj terajší manžel a ja som pochopila, že to čo som považovala za lásku, to vlastne nebolo nič. / vydatá som už 36 rokov/.A ešte niečo, keď som raz v noci nariekala do vankúša, prišiel môj otec a jednu mi strelil. Raz v živote, ale tá sadla, čo Ti budem rozprávať. A myslím že tiež ma vyliečil
zamilovany
24.06.09,09:39
syrik ja netvrdim ze s niekym inym som nieco skusal.Ja som proste ani nemohol lebo som to tak citil ze je to zbytocne kedze ta prava je jedine ona a uz ziadna ina.Ani predtym ked som ju napoznal tak som to tak citil ze tu by som si so ziadnou tak nerozumel a nemal taku lasku a vsetko ostatne.Ale snou to bolo ako splneny sen ktory som mal pred vela rokmi.O dievcati ktorej tvar si nepamatam, slova neboli ziadne len si pamatam ako sme kracali ruka v ruke a citil som taku lasku ze ked som sa prebudil tak som mal slzi.Ked som spoznal ju tak to dievca ztoho sna ako by dostalo tvar a meno.Citil som ten pocit ako ztoho sna.Bolo tam aj viac znameni.Napisal som sem preto ze som to uz nevedel drzat v sebe a potreboval som sa vyrozpravat.

andreaS ja som mal kamaratku sktorou som aj kecal o nej ale ona mi potom casom povedala ze sa do mna zalubila a tak sme sa uz nestretavali a nekomunikovali aby sa necitila horsie.Ja som odmietal lasku inych.Vidim len ju a nikto ma nezaujima.Nikdy som sa nechcel hrnut do vztahov a mat vela vztahov.Chcel som len ten jeden.Prvy a posledny.

tutiola ja chcem ist za nou ale a ona aj chce byt v mojom naruci ale teraz mi ani neviem povedat aby som prisiel i ked sa jej pytam.Budeme musiet pockat kym sa to vyriesi.To je samozrejme ze nebude len zit na internete.Ale ked je uz len rok do svadby a potom cely zivot tak si myslim ze to neni dlho ked uz sme tak dlho cakali.

dušinka nehovorim ze nikto sa nevie do toho vzit.Kazdy sme individualny a mne to tak nevychadza ako tebe.Mala si aj kus stastia ze sa ti to tak zadarilo.Trebarz by som mal potom novu lasku ale stale by som ju musel porovnavat ze to uz neni take ako som mal
anitram
24.06.09,09:41
Necitala som cely tvoj prispevok, stacil mi uvod. Tiez som spoznala prveho priatela cez chat, nebola to sice cezhranicna dialka, ale da sa to nazvat na dialku. Bola som velmi zamilovana. Ale facku, aby som sa spamatala mi nestrelil otec, ale zivot. To co som po roku o nom zistila mi uplne stacilo, aby som sa z tej opitosti-zamilovanosti rychlo dostala. Prisla som o prachy, o cest a pomaly aj o nervy. Teraz mam krasny uz osemrocny vztah, ziadna dialka, ziadne tajomstva a som stastna.
By som sa na nu vykaslala, urcite ta caka niekde uzasna a dokonala dievcina aj na Slovensku.

a este k tym znameniam, to si clovek len namysla, kolko motuzikov mi natahal popod nos, ze to je znamenie a to je znamenie
bz5
24.06.09,09:57
Fuuu, myslim, že ak sa rýchlo nepreberieš z toho tvojho sna, ktorým momentálne žiješ, tak budeš riadne sklamaný... Myslím, že v tvojom prípade nemá cenu ťa presviedčať, že to čo ty nazývaš "vzťahom", má od skutočného vzťahu naozaj ďaleko..., ale prepáč na tú svadbu o rok by som sa moc nespoliehala...
JarkaL
24.06.09,10:03
zamilovany, určite maš ťažké obdobie a teraz sa Ti zdá, že už horšie nemôže byť, ale ver mi, sú ľudia, ktorí majú väčšie problémy ako Ty a nevzdávajú to, preto prosím vymaž tú možnosť č. 3. Vydrž to nejako a po čase uznáš aj Ty, že žiadna žena nestojí za to, aby si sa kôli nej vešal. Pracuj, športuj, stretávaj sa s kamarátmi a užívaj si život. Držím Ti palce, aby si to zvládol.
Barbara
24.06.09,10:04
mimotemyniečo som si hľadala a hen kuk čo som našla, naozaj nič v zlom, možno, že fakt toto nie je rozprávka, ale porovnajte si čas zadania:rolleyes:

http://www.psychologia.sk/forum/read.php?id=298744
31Jankal
24.06.09,10:05
ja som mala tiež priateľa vydržalo nám to 8 rokov, pred tromi rokmi sme sa rozišli a ešte to stále bolí. Odvtedy som sama a mám odstup od chlapov, neviem som nejaká chladná voči nim. A aj dosť porovnávam. Možno keby som si nejakého našla tak by sa mi lepšie podarilo zabudnúť na neho, neviem. Ale chlap má viac príležitostí aj ked v dnešnej dobe už viac dievčatá chodia za chlapcami ale ja som ešte tá stará éra. Prajem ti veľa šťastia
zamilovany
24.06.09,10:12
Barbara ano dal som to na 2 stranky lebo som najskor nevedel kde a chcel som pocut co si o tom druhy myslia ci uz to fakt nemam v hlave v poriadku alebo co sa somnou deje
Ale uz musim ist prec tak nemozem ani na nic viac teraz zareagovat
Lucia S.
24.06.09,10:23
ahoj tak ja neviem naco cakas??ved sa zbal a chod za nou. teraz co budes robit iba sa lutovat a rozmyslat nad tym co keby, a co ako??? ved pracu si mozes najst aj tam. hoc nevies prislis anglicky ale tam sa zdokonali. a neze , ze sa to neda.da sa vsetko ak to velmi chces a snazis sa. ak nechces stratit vas 6 rocny vztah .tak sa uz zacni balit
syrik
24.06.09,10:25
Čím skôr sa z toho sna preberieš, tým lepšie pre Teba...aj tak si už "zabil" zbytočne 6 rokov...kamaráti môžete ostať aj naďalej...a ak chceš viac, tak sa presťahuj natrvalo za ňou a skús to...
Gabi03
24.06.09,10:30
Človek sa mení. Všetko sa mení. A aj keď si myslíš, že ty si sa nezmenil, ona sa určite v niečom zmenila.
Pachole
24.06.09,10:33
Ja viem su ludia co nedokazu pochypit nas vztach lebo take nieco v zivote nezazili.Su zas ludia ktori toto co ja zavaju a po case sa zoberu a su spolu cely zivot.Niekto moze povedat ze ved nie sme fyzicky spolu tak to nemoze byt skutocne.Ani slnka sa nemozme fyzicky dotknut lebo je daleko ale i napriek dialke citime ten pocit palenia.Ja viem ze ked sa zoberieme budeme stastni.Rozumieme si tak ako snikym predtym.Verime si viac ako rodine.Samozrejme ten vztach sme nechceli stale drzat cez net a uz po roku sme si hovorili ze sa musime zobrat.Takuto lasku by som uz v zivote nemal.Ziadna baba ma tu na Slovensku tak nezaujala aby som si vedel snou predstavit cely zivot.Ja som citil ze ta prava tu pre mna neni.Nehovorim ze by sa mi ziadna nepacila ale nebolo by to nikdy ako snou.Ak by sme necitili ze nasa laska je vecna tak by nam to tak dlho nevydrzalo.Myslite si o mne co chcete ale my verime ze sme spriaznene duse.Ja viem tazko sa to chape ako to tak moze existovat na dialku, ale ved dialka nie je vecna a ta sa da prekonat

Kdyř je teda vaše láska věčná - přece to cítíte - tak co se bojíš, že ji ztratíš.... To je paradox jak dočasný pobyt sovětských vojsk na věky.

Slunka se nedotkneš, ale ono se dotkne tebe. A spálí, takže to tak bezkontaktní není. Ovšem vyhnout se mu dost dobře nemůžeš, takže i s tím slunkem "jste spolu", prostě slunko neodeženeš ani od něj neodjedeš. Leda na odvrácenou stranu Měsíce.

Vztah potřebuje žít, sytit se společnými zážitky, rozumíš - SPOLEČNÝMI. Ne sezením u dvou počítačů navzájem spojených signálem.

Že tě žádná baba na Slovensku nezaujala? To je divné. Jestli to náhodou není tím, že baby kolem tebe jsou živé a normální, na rozdíl od vzdálené mlhoviny jménem "zahraniční láska". Ono se tak krásně trpí při vztahu na dálku....

Není náhodou problém v tom, že normální vztah prostě neumíš žít, že ho nezvládneš? To ti nechybí ženská na pokec, na výlety, na večerní usínání, noční extázi i ranní snídani? Sám si vařím, sám si peru.....?

Vždyť ty ani vztah na blízko, tedy normální, nechceš. Jinak bys ho dávno měl třeba s Ančou z Horní Dolní, ale s tou by šlo alespoň zajít do kina, cestou domů ji s odpuštěním opřít o hezký strom někde v tichém zákoutí a nechat zem, aby se zachvěla.

Ty se ale chvěješ svýma iluzema u monitoru. Jako chlap onanující nad pornočasopisem, ten ale alespoň nekecá o nehynoucí lásce. Ty psychicky onanuješ i tím, že si tady vylíváš srdce. Chlap tvého věku už by mohl mít rozum a zdravý přístup k životní partnerce.

Kdybys tu holku opravdu tak moc chtěl, jak píšeš, už bys dávno jel za ní. Domluvíš se s ní, takže jazyk umíš, občanku ti určitě nevzali a domácí vězení nemáš. Všechny ostatní důvody nesjou dostatečně silné, aby tě zastavily.

Tebe ale víc baví brečet, pít a škemrat o soucit.

Kňučíš, škemráš, brečíš, kňouráš, nimráš se v sebelítosti. Fuj. Za chlapa mluví činy, a ne "v krátkosti" snad nejdelší úvodní příspěvek, který na Poradě je.

Ta holka má, na rozdíl od tebe, naštěstí zdravý rozum. S tebou by to teda rozhodně nevyhrála.
buchač
24.06.09,11:19
mimotemyniečo som si hľadala a hen kuk čo som našla, naozaj nič v zlom, možno, že fakt toto nie je rozprávka, ale porovnajte si čas zadania:rolleyes:

http://www.psychologia.sk/forum/read.php?id=298744

Toto nie je rozpávka , to je možno neseriózny prieskum ...inak čistý blud , na mašľu ...;)

Nemôžem sa nejak ubrániť dojmu , že zamilovanývyužil situáciu pre svoj účel a prospech na predmet psychológia pre účely nejakej práce do školy .....
Lenka1979
24.06.09,11:45
Toto nie je rozpávka , to je možno neseriózny prieskum ...inak čistý blud , na mašľu ...;)

Nemôžem sa nejak ubrániť dojmu , že zamilovanývyužil situáciu pre svoj účel a prospech na predmet psychológia pre účely nejakej práce do školy .....

... buchač, nemyslím si, nesúď ho keď ho nepoznáš. Myslíš ,že ho to nebolí keď je taký zaľúbený? Či Ty si sklamaný nikdy nebol? Nie že by som ho silou-mocou obhajovala, ja by som to riešila určite radikálnejšie ako on-určite by mal za ňou ísť, ale má "čerstvé rany",ktoré netreba ešte viac jatriť.:(
Valcake
24.06.09,15:35
Pachole , klobúk dolu, každé jedno slovo je správne mierené. Mne sa tiež zdá, že skutočný vzťah by nezvládol. Ani sám nevie, alebo si nechce priznať, ako mu vyhovuje diaľka.
susann2
24.06.09,17:33
Zamilovaný, prečítal si si rôzne názory, ale uzáver a rozhodnutie musíš urobiť Ty sám. Keby si si bol tým vzťahom istý, nebudeš žiadať radu, ale urobíš to, čo v danej chvíli považuješ za najlepšie riešenie. Hlavne sa vzmuž, ženy nepotrebujú ufňukaného a nerozhodného chlapa.
ondrejvla
24.06.09,17:56
Zamilovaný? - no myslím, že viac do seba a do svojich vlastných ilúzií, dievča zistilo, že chce mať normálny život, s normálnym chlapom a Andersena púšťa opatrne von z knižky jeho rozprávok... Každý sme zažili lásku, krásnu i smutnú, horúcu i jemnú, ale to bola lásky, u teba je to len a len sebaľútosť...
Hľadáš u nás čo, súhlas k uviazaniu mašle, alebo prieskum diskutujúcich k tejto téme? Odporúčam, otvor oči a ži realitou, sny sú krásne, ak sú stále,a ak sa snívajú, ale toto je bludisko vlastných myšlienok. Nehnevaj sa, ale boľačku ti nepofúkam...Toto určite nie je láska!
jozka56
24.06.09,18:22
:---nic zamilovany, Tvoja net láska asi /bohužiaľ/ po 6.rokoch skončila. Čo keby si odpláchol od PC alebo notebooku, a vyrazil by si s partiou chalanov von, medzi ľudí, za babami:--- Začni žiť reálom:---
zamilovany
24.06.09,22:16
Ja chcem ist za nou a to velmi.Aj som jej to povedal no teraz ona chce najskor cas nech si to da doporiadku.Tak na nu netlacim nech ma prijme.My sme po svadbe chceli byvat na Slovensku a nie u ich.
Ja som bol ztoho taky prekvapeny ked mi povedala o nom po tom ako uz videla ze to citim.Ona to zrejme chcela sama prekonat a nic mi nepovedat co sa deje aby som sa zbytocne netrapil.A ak by neprekonala tak zrejme az vtedy.Povedal som jej ze jej verim a nikdy ju neopustim.Ked som sa jej spytal co bude snami tak povedala ze sme spriaznene duse a nic to nezmeni.Ze ma miluje a bude milovat.Ale je aj ztoho celeho zmatena a to si chce dat doporiadku.
Ja som to sem vsetko napisal aby som tie emocie dal zo seba von.Bolo mi dost nanic.Ved ja este ani neviem ci som ju stratil.Dnes mi napisala v smske: "nezalezi na tom ci citime obavy,schladenie vztahu alebo ziarlivost.Na com ale zalezi je aby sme prekonali tieto prekazky".
Viem ze tazko mozem cakat radu co mam spravit lebo to musim sam vediet tak ako aj ona.Jej rodicia este len pred pol rokom suhlasili so svadbou.Aj keby nesuhlasili aj tak by to nic nezmenilo.Asi nas uz pochopili.Predtym to nebrali moc vazne a mysleli si ze dovtedy bude mat niekoho ineho.Teraz je to cele uz len na nej ako sa rozhodne.Ci podlahne tomu ze ten chalen je v praci snou alebo nam da sancu.Mozno som to sem unahlene vsetko napisal ale ja som sa vtedy citil tak ako keby sa mi cely svet zosypal a ja som sa potreboval ztoho aspon vyrozpravat.Budem trpezlivo cakat na jej rozhodnutie.Su tu ludia ktori mozno pochopili ako som sa citil a potom aj taki ktori si to zle vysvetlili.Nemusite ma niako hodnotit ani komentovat.Tym sa aj tak nedozviem co spravi lebo to nikto nevie.Len ona sama.Ospravedlnujem sa za svoj prispevok ktory mal radsej zostat len sukromny, alebo len medzi znamymi.
Melnick
24.06.09,23:23
Za nič sa neospravedlňuj :). Cítiš to tak, tak si to tak aj napísal. V návale citov si si ani neuvedomil, že teraz sa Ti v Tvojom živote budeme "prpľať" viacerí. Ale ak to,že si sa "vyvravel" na tejto stránke zabránilo urobiť tú Tvoju spomínanú tretiu možnosť, tak si urobil to najlepšie čo si urobiť mohol.
Držím Ti palce, aby Ti tá nekonečná láska vydržala, ale zároveň Ti chcem povedať ,aby si pouvažoval nad tým povyrazením si s priateľmi, ako Ti radila jožka56. :):):)
Dúfam, že si nevenoval všetok čas iba Tvojej internetovej láske a nestratil si kvoli nej priateľov, bola by to škoda.:o:)
Pachole
25.06.09,04:40
Ja chcem ist za nou a to velmi.Aj som jej to povedal no teraz ona chce najskor cas nech si to da doporiadku.Tak na nu netlacim nech ma prijme.My sme po svadbe chceli byvat na Slovensku a nie u ich.
Ja som bol ztoho taky prekvapeny ked mi povedala o nom po tom ako uz videla ze to citim.Ona to zrejme chcela sama prekonat a nic mi nepovedat co sa deje aby som sa zbytocne netrapil.A ak by neprekonala tak zrejme az vtedy.Povedal som jej ze jej verim a nikdy ju neopustim.Ked som sa jej spytal co bude snami tak povedala ze sme spriaznene duse a nic to nezmeni.Ze ma miluje a bude milovat.Ale je aj ztoho celeho zmatena a to si chce dat doporiadku.
Ja som to sem vsetko napisal aby som tie emocie dal zo seba von.Bolo mi dost nanic.Ved ja este ani neviem ci som ju stratil.Dnes mi napisala v smske: "nezalezi na tom ci citime obavy,schladenie vztahu alebo ziarlivost.Na com ale zalezi je aby sme prekonali tieto prekazky".
Viem ze tazko mozem cakat radu co mam spravit lebo to musim sam vediet tak ako aj ona.Jej rodicia este len pred pol rokom suhlasili so svadbou.Aj keby nesuhlasili aj tak by to nic nezmenilo.Asi nas uz pochopili.Predtym to nebrali moc vazne a mysleli si ze dovtedy bude mat niekoho ineho.Teraz je to cele uz len na nej ako sa rozhodne.Ci podlahne tomu ze ten chalen je v praci snou alebo nam da sancu.Mozno som to sem unahlene vsetko napisal ale ja som sa vtedy citil tak ako keby sa mi cely svet zosypal a ja som sa potreboval ztoho aspon vyrozpravat.Budem trpezlivo cakat na jej rozhodnutie.Su tu ludia ktori mozno pochopili ako som sa citil a potom aj taki ktori si to zle vysvetlili.Nemusite ma niako hodnotit ani komentovat.Tym sa aj tak nedozviem co spravi lebo to nikto nevie.Len ona sama.Ospravedlnujem sa za svoj prispevok ktory mal radsej zostat len sukromny, alebo len medzi znamymi.

Budu hnusná, řeknu to natvrdo: ty o vztahu několik let akorát žvaníš, ten její kolega je živý, na dosah, ten s ní JE, ne že by jen mluvil, že být chce a snad někdy v budoucnu bude.

Když někdo něco dlouho slibuje, je to možná krásné, ale když to trvá moc dlouho, tak ho ten čekající pošle do háje. Ta tvoje princezna asi nechce říct, že tě v tom háji už vidí. Zatím se to v ní možná pere, cítí vinu, že zrazuje ctnostného chudáčka tam někde v dáli, který je tolik let tak úžasný.... Ale úžasný jen těma kecama. Činy ještě nic neukázaly, jen řeči, řeči, řeči.

Kolega ji denně vidí, pochválí, zalichotí, přiblíží se na dosah, políbí, obejme, koupí kytku, pozve na večeři a ve finále do postele.

Fakt si myslíš, že vzpomínat na vzdáleného slibujícího cizince je zajímavější?

Zkus místo korespondence s touhle dívčinou začít psát harlekýnky. Tam budeš mít jistě úspěch.

Já být rodičem té holky, tak jí raději hnáty přerazím, než schválit svatbu s takovým pomatencem, jako jsi ty. No snad dostala rozum a chvíle, kdy ti řekne natvrdo sbohem, se blíží. Nebo neřekne a bude se snažit mlžit do ztracena. Čím víc budeš tlačit na pilu, tím víc bude mlžit. Ovšem jednadvacetiletá holka nebude další rok čekat. Proč by to dělala, že.....

Nejsme ve středověku, aby si snoubenci dávali několik let zkušební období.

Je třeba žít tady a teď, protože zítřek ještě není a být nemusí. V čekání na něco příštího taky může utéct život a to věčné "příští" nakonec nepřijde.
buchač
25.06.09,05:53
Budu hnusná, řeknu to natvrdo: ty o vztahu několik let akorát žvaníš, ten její kolega je živý, na dosah, ten s ní JE, ne že by jen mluvil, že být chce a snad někdy v budoucnu bude.

Když někdo něco dlouho slibuje, je to možná krásné, ale když to trvá moc dlouho, tak ho ten čekající pošle do háje. Ta tvoje princezna asi nechce říct, že tě v tom háji už vidí. Zatím se to v ní možná pere, cítí vinu, že zrazuje ctnostného chudáčka tam někde v dáli, který je tolik let tak úžasný.... Ale úžasný jen těma kecama. Činy ještě nic neukázaly, jen řeči, řeči, řeči.

Kolega ji denně vidí, pochválí, zalichotí, přiblíží se na dosah, políbí, obejme, koupí kytku, pozve na večeři a ve finále do postele.

Fakt si myslíš, že vzpomínat na vzdáleného slibujícího cizince je zajímavější?

Zkus místo korespondence s touhle dívčinou začít psát harlekýnky. Tam budeš mít jistě úspěch.

Já být rodičem té holky, tak jí raději hnáty přerazím, než schválit svatbu s takovým pomatencem, jako jsi ty. No snad dostala rozum a chvíle, kdy ti řekne natvrdo sbohem, se blíží. Nebo neřekne a bude se snažit mlžit do ztracena. Čím víc budeš tlačit na pilu, tím víc bude mlžit. Ovšem jednadvacetiletá holka nebude další rok čekat. Proč by to dělala, že.....

Nejsme ve středověku, aby si snoubenci dávali několik let zkušební období.

Je třeba žít tady a teď, protože zítřek ještě není a být nemusí. V čekání na něco příštího taky může utéct život a to věčné "příští" nakonec nepřijde.

....veď to tvrdím aj ja , ale asi málo .....;)
zamilovany
25.06.09,22:25
Pachole ty si to asi zle citala pretoze on nevie o jej citoch.On je len na nu mily zrejme ako na vsetkych v praci.Je to len z jej strany.Pravdepodobne si ho len moc oblubila.Takze ziadne bozky ani objimania tam nie su.A uz vonkoncom nie postel.Ona je uplne z inej kultury ako je europska.Mozno mas pravdu vtom ze sa to vnej bije a ze mozno mi to teraz ani po takom dlhom case nedokaze povedat lebo vie ze by som to nezniesol.Najhorsie by bolo keby to vobec nedokazala povedat a drzala by ma vtom este dalsie roky.Teraz som uz ztoho este viac na dne lebo uz totalne neviem co by mohla spravit a ci to tak aj naozaj bude.
Uz je to 4ty den co som sa nemohol normalne najest.Chcem jest ale ked si aj dam za 5 lyziciek jedla do seba tak dalsie uz nechcu ist dnu.Chce to ist potom somna von.Tak jem len ovocie.Dnes napr. 2 jablka a 2 broskyne ako celodenne jedlo.Pritom necitim ziadny hlad.Asi by som stym mal ist doktorke.Alebo este pockam do nedele ked sa vrati domov z vyletu ze aka bude komunikacia.Ci si to ujasnila.Ak sa to nedozviem v nedelu tak asi budem musiet behnut doktore lebo inak by to mohlo zle dopadnut
nika224
26.06.09,04:56
V živote je všetko tak, ako má byť. Ak máte byť spolu, tak budete... Nepomôžete Ti určite návšteva lekára, lebo na lásku žiadny lekár liek nepozná... Márne si vypočuješ to, čo už teraz vieš, že by si sa mal normálne stravovať (aj keď viem, že v čase, keď človek prežíva krízové obdobie sa to asi veľmi nedá). Ak s tým sám niečo nebudeš chcieť urobiť ty sám, tak, či tak, rady lekára budú k ničomu.
Nechcem to napísať v zlom, ale prepáč, naozaj mi pripadáš na svoj vek, ešte také "veľké dieťa". To, čo prežívaš, je zatiaľ stále len stav zamilovanosti. Zamilovanie však ešte stále nemusí znamenať, že to naozaj aj bude skutočná láska na celý život. Až Tvoje vlastné životné skúsenosti Ťa naučia. Sama z tých mojich viem, že nech mi radil ktokoľvek a čokoľvek z tých svojích, aby som sa tomu prípadne ja vyhla, musela som si to prežiť len ja sama, aby som pochopila...
Môžeš si teraz myslieť, že je to láska na celý život a možno naozaj aj je. Možno sa aj napriek všetkému naozaj vezmete a budete spolu šťastní. No ver tomu, že aj v budúcnosti prídu chvíle, kedy sa stane, že buď jej alebo Tebe, bude niekto sympatický a môže sa stať, že sa aj zamilujete. Tomu sa, žiaľ, nevyhneš... No ak je Vaša láska skutočná a na celý život, tak ver, že aj tie stavy zamilovanosti do niekoho iného, prekonáte. A tých skúšok Vášho vzťahu bude v živote naozaj viac, ver mi. Skutočná láska je hlavne o vzájomnej dôvere. Tak, ak jej (Vášmu vzťahu) dôveruješ, netráp sa. Hlavne ona musí zistiť, čo naozaj chce. Ak Teba, tak to tak bude a celé Tvoje trápenie je zbytočné...;)
Držím Ti palce.
zamilovany
26.06.09,09:07
Dakujem.Vtom co si napisala je aj nieco pravdive.Urcite to nie je len stav zamilovanosti.Teraz ma to len vsetko vzalo ale uz sa davam dokopy.Viem co chcem.Uz boli aj ine prekazky a vsetky sme spolocnou komunikaciu prekonali.Len takato tu este nebola.Beriem to aku skusku lasky ak sa sa aj tato prekona tak to len moze posilnit nasu lasku.Ved internet je len ista forma komunikacie kde mozme najst priatelstvo, mozme najst neaku znamost ale laska je nieco co sa buduje dlhy cas a nezalezi na to ci to zacalo na internete alebo kdekolvek inde.Nemilujeme predsa niekoho len preto ze mame radi napr. psikov alebo tie iste filmy.Skutocna laska je nieco viac a ja sa nevzdam a budem za nu bojovat.Len ten prehra kto nespravi nic preto aby zvytazil.A myslite si vsetci co chcete
lulu74
26.06.09,10:41
..uf, no tusim som uz ina generacia..keby si chlapce nebol taky smutny bolo by toto cele tragikomicke..z pohladu tridsiatnikov a viac samozrejme.. ak si sa za tie roky nevedel k nej odstahovat a preckat jej studium tam u nich.. ale udrzujes seba aj ju v iluziach tolke roky..no nic..uz si tam mal davno byt nastupeny..toto je predsa nezmysel cele a ty si uplne mimo realitu..
syrik
26.06.09,10:56
..uf, no tusim som uz ina generacia..keby si chlapce nebol taky smutny bolo by toto cele tragikomicke..z pohladu tridsiatnikov a viac samozrejme.. ak si sa za tie roky nevedel k nej odstahovat a preckat jej studium tam u nich.. ale udrzujes seba aj ju v iluziach tolke roky..no nic..uz si tam mal davno byt nastupeny..toto je predsa nezmysel cele a ty si uplne mimo realitu..

Lulu, nielen z pohľadu tridsiatnikov...ako keby mal 15 rokov, tak sa tomu nečuduje asi nikto...ale 27-ročný....
DominikaDominika
26.06.09,12:35
Milý Zamilovaný. Hlavne nezanedbávaj svoje zdravie, lebo by sa Ti to neskôr mohlo kruto vypomstiť. Relaxuj, choď na prechádzku do prírody, do lesa a prídeš na iné, lepšie myšlienky. A nechci, ako píšeš, aby Ti to nepovedala a držala Ťa v neistote ďalšie roky.......... to nie je riešenie....... lepší je koniec vzťahu, aj keď je niekedy s trápením (dočasným) ako trápenie vo vzťahu bez konca..... Si mladý, tak sa nezatváraj do ulity, ale začni ŽIŤ !!! Ak sa niečo v živote skončí, tak len preto, aby sa začalo niečo lepšie, krajšie. ;) P.S.: Si veľmi romantický chlap - nie si náhodou v znamení RÝB? RAKA?
P.S. 2: Želám všetkým veľa lásky opätovanej a nie "jednostrannej".
Melnick
26.06.09,14:30
Lulu, nielen z pohľadu tridsiatnikov...ako keby mal 15 rokov, tak sa tomu nečuduje asi nikto...ale 27-ročný....


Mnnó, syrik - nechcem ho posudzovať, ale bude zrejme nesmelý a forma spoznať sa cez internet mu zrejme veľmi pomohla nájsť si vôbec niekoho. Veď sa sám zdôveril, že je to jeho prvý vzťah. Buďme k nemu preto citlivý - nie každý sa rodí ako Don Juan.:)
Ja osobne mu želám, aby trochu vytriezvel. Prípadná strata ho potom bude menej bolieť.:)
jaros5
26.06.09,16:01
(v kratkosti o co sa jedna)..........
........Ako moze byt zivot taky nefer.Sami mi kolko krat povedala aby som ju nikdy neopustil a ja som jej povedal ze to ani nemozem lebo neviem bez nej zit a teraz koly tomu ze bol na nu mily by to chcela cele zahodit??? To je nefer!!! :\'(
Potreboval radu by som rady od Vas a aj od psychologa az by sa tu neaky nasiel ze co sa moze teraz diat v jej hlave.Ci moze koly 2 tyzdnom snim nechat 5 rocny vztach.Pripadne co by som mal spravit aby som ju nestratil.Ako ju usmernit tak aby som na nu netlacil a sama ho neako vypustila z hlavy.Uz si neviem sam pomoct a len nervozne cakam co bude dalej a je mi stale do placu.Jedlo ledva do seba dam.Napr. dnes 3 oblozene chybycky za cely den.Uz ani tolko nepijem ako predtym.Vypil som tak 2L teraz 0.5L.Ja sa tusim k smrti utrapim.Toto je velmi pomale zomieranie co prezivam

Nebudem ti radiť, alebo dokonca hodnotiť kvalitu tvojho internetového vzťahu, lebo poradiť si zo svojim problémom budeš musieť koniec koncov sám. Napíšem ti len, ako to vidím ja.
Jednoznačne NAJHORŠÍM riešením je tá tretia možnosť, ktorú uvádzaš ako jedno z možných riešení tvojej situácie; Ale ani dve predchádzajúce nie sú dobré - majú len jedno pozitívum - poskytnú ti čas, aby si pochopil a dospel k tomu, že:

žiadna baba, žena, deva, či princezná mi nestojí za trápenie, ak ma opustí pre iného muža;).

Aj keď samozrejme chápem, že každý rozchod bolí:mee:.
Kašli na ňu...
zamilovany
26.06.09,22:07
DominikaDominika ja som nepisal ze chcem aby mi to nepovedala ale ze co ak mi to nedokaze povedat a bude ma vtom len umelo drzat.A som v znameni vodnar.
Melnick som nesmely ale pri nej ako keby som bol iny clovek.Snou som nic take necitil.Ani pri stretnuti nic take nebolo.
jaros5 tato baba stoji za vsetko.Je uplne uzastna.Je to moja spriaznena dusa a to uz nic na svete nezmeni.

Dnes v noci som jej volal tak 40min lebo uz som to nevydrzal.Hovoril som jej ako velmi ju lubim a ze nikdy ju neopustim.Ze uz moje srdce nedokaze beznej bit a uz ani ziadnu inu lubit.Nic uz by nebolo ako snou.Aj sme si poplakali.Povedala ze ma miluje ale je aj zmatena teraz lebo co ked sa zoberieme a budeme spolu zit tak nebude somnou stastna.Alebo nebudeme vediet viest konverzacie.Ved predsa v spolocnom zivote sa vzdy bude dat o com hovorit.Chcel som len aby mi verila a ona povedala ze veri.Povedal som jej ze to nemoze vediet ze by nebola somnou stastna.Tak ako to o nikom nemoze vediet.Myslim si ze ona chce asi skusit vztah este snim aby vedela ci snim by bola stastna.Potom mi este hovorila ze teraz nechce ani hovorit ale len byt v mojom naruci.To by bolo to najlepsie a urcite by sme sa citili velmi stastne.Suhlasila stym ale ze aj tak to neriesi ci by bola aj potom stastna.Ale stale je zmatena a nevie mi povedat co bude dalej.Spytal som sa jej ci mam prist za nou a ona povedala ze ano.Tak som sa spytal ze kedy a ona ze co najskor.Hovoril som snou dlho a potom uz hovorila ze jej to aj tak teraz nic na jej mysli nezmeni a chcela ze uz stacilo nateraz ze potom v nedelu na nete ked sa vrati.
Ja sa ale obavam toho ze tam pridem a mozno ani somnou moc nebude.Alebo ze to bude len take priatelske stretnutie a nie take ako medzi ludmi ktori sa lubia.Ze to nebude take ako predtym.Nechcel by som aby mi vtedy povedala do oci ze je koniec.To radsej nech povie teraz a nie potom ked tam budem.Neviem teraz co mam ocakavat.Hrozne chcem ist za nou ale nie pre rozsudok smrti.To nech viem este predtym.Mozno neaka baba bude vediet povedat ze ked chce aby som prisiel ci mozem cakat ze to nechce skoncit, alebo aby jej to pomohlo zahnat obavy, alebo ci len naposledy chce aby som ju prisiel objat a pobozkat
Pachole
26.06.09,22:21
DominikaDominika ja som nepisal ze chcem aby mi to nepovedala ale ze co ak mi to nedokaze povedat a bude ma vtom len umelo drzat.A som v znameni vodnar.
Melnick som nesmely ale pri nej ako keby som bol iny clovek.Snou som nic take necitil.Ani pri stretnuti nic take nebolo.
jaros5 tato baba stoji za vsetko.Je uplne uzastna.Je to moja spriaznena dusa a to uz nic na svete nezmeni.

Dnes v noci som jej volal tak 40min lebo uz som to nevydrzal.Hovoril som jej ako velmi ju lubim a ze nikdy ju neopustim.Ze uz moje srdce nedokaze beznej bit a uz ani ziadnu inu lubit.Nic uz by nebolo ako snou.Aj sme si poplakali.Povedala ze ma miluje ale je aj zmatena teraz lebo co ked sa zoberieme a budeme spolu zit tak nebude somnou stastna.Alebo nebudeme vediet viest konverzacie.Ved predsa v spolocnom zivote sa vzdy bude dat o com hovorit.Chcel som len aby mi verila a ona povedala ze veri.Povedal som jej ze to nemoze vediet ze by nebola somnou stastna.Tak ako to o nikom nemoze vediet.Myslim si ze ona chce asi skusit vztah este snim aby vedela ci snim by bola stastna.Potom mi este hovorila ze teraz nechce ani hovorit ale len byt v mojom naruci.To by bolo to najlepsie a urcite by sme sa citili velmi stastne.Suhlasila stym ale ze aj tak to neriesi ci by bola aj potom stastna.Ale stale je zmatena a nevie mi povedat co bude dalej.Spytal som sa jej ci mam prist za nou a ona povedala ze ano.Tak som sa spytal ze kedy a ona ze co najskor.Hovoril som snou dlho a potom uz hovorila ze jej to aj tak teraz nic na jej mysli nezmeni a chcela ze uz stacilo nateraz ze potom v nedelu na nete ked sa vrati.
Ja sa ale obavam toho ze tam pridem a mozno ani somnou moc nebude.Alebo ze to bude len take priatelske stretnutie a nie take ako medzi ludmi ktori sa lubia.Ze to nebude take ako predtym.Nechcel by som aby mi vtedy povedala do oci ze je koniec.To radsej nech povie teraz a nie potom ked tam budem.Neviem teraz co mam ocakavat.Hrozne chcem ist za nou ale nie pre rozsudok smrti.To nech viem este predtym.Mozno neaka baba bude vediet povedat ze ked chce aby som prisiel ci mozem cakat ze to nechce skoncit, alebo aby jej to pomohlo zahnat obavy, alebo ci len naposledy chce aby som ju prisiel objat a pobozkat

Mám kamaráda Jirku, který zkusil lecjakou drogu. Momentálně marihuanu, ale byly i lysohlávky a jiné. Měl období, kdy byl fascinován jednou dívkou. Díky úžívání drog došel k názoru, že holčina je tak úžasná, že by chtěl, aby ona byla ta poslední, kterou uvidí. Takže si chtěl oslepit oči - spálit si je nad plynovým sporákem. Naštěstí to neudělal a dneska je celkem normální.

Jaké drogy bereš ty?

Pokud to vidíš na konec, zvol nějaký bezbolestný a binec nedělající způsob sebevraždy. Kdo to má po těch podřezaných žílách uklízet, že..... Takové prášky na spaní jsou celkem čisté . nejlépe se rovnou oblíct do smutečního jako do rakve, lehnout do postele a šup.

Ovšem raději předtím odhlásit konta, berňák, vodu, elektřinu, napsat závěť a zaplatit dluhy, ať pozůstalí nemají moc běhání po úřadech.

A na druhém konci světa zůstane veselá Thajka, Maročanka nebo Američanka?
zamilovany
26.06.09,22:50
Ja neberiem ziadne drogy a ani som nikdy nebral.Dokonca ani nefajcim a ani nepijem.Problem je ten ze neviem naisto ci je to koniec alebo nie.Ale podla jej hlasu som vycitil ze by velmi chcela byt somnou.Ale ma aj tie obavy.Tie zacali odkedy je tych par dni snim v praci.Dovtedy bolo vsetko nadherne.A toto leto by sme sa uz tesili na zasnubi.Neni ani jedno ztoho.Je Egyptanka ale nie moslimka ale katolicka.Ja ju tak velmi milujem ze viac sa ani neda.Ked som bol snou a drzal som ju tak som horel stastim.Ked sme sa bozkavali tak nic na svete nebolo sladsie ako tie jej pery.Stacilo len aby som ju videl pri sebe a nic mi nechybalo.Jej usmev ma vzdy rozveselil a musel som jej ho opatovat.Ak to co citim knej nie je laska tak potom laska neexistuje.
Manual
27.06.09,04:39
zamilovaný,
alfa a omega všetkého je, aby si neprestal vnímať realitu taká aká je. A z toho čo píšeš, tak z reálneho sveta sa postupne vzďaluješ. Veľa tu už popísali predo mnou s čím súhlasím, ale ty chceš počuť stále niečo v tom zmysle aby ťa okolie chápalo a presadzuješ len svoj pohľad na vec = na ktorý máš nárok a nikto ti ho nepopiera. Ale ak ti XY ludí vyjadruje svoj názor na tvoj problém, tak by si si to mal vo svojom vnútri skonfrontovať so svojim pohľadom na vec. Ty však toto nejak nechceš spraviť a "opájaš" sa dávnymi či blízkymi spomienkami na tebe veľmi blízku osobu.
Nečakaj tu rady ako na to, to sa nedá, lebo tvoju konkrétnu situáciu nikto neprecítil, nezažil atď. Tu dostaneš a už si dostal dosť názorov od iných na tvoj problém a ostatné musíš zvládnuť sám, pretože každý si je strojcom vlastného šťastia.
zamilovany
27.06.09,05:32
Vies ja to konfrontujem a aj ju chapem ze ma obavy ci budeme spolu stastni.Mozno ze tie obavy mame vacsina ludi pred svadbou ci budu spolu stastni potom.Ale pokial to neskusi tak to nebude nikdy vediet.Ja sa na to tak pozeram ze mali by sme dostat sancu to skusit tak ako sme vzdy chceli.Zasluzime si sancu.Bez tej sance nas to bude zozierat.Ja sa neopajam spomienkami ale tym co kazdy den citime ked sa vidime a kecame.
Manual
27.06.09,05:45
Názor som vyjadril, viac nechcem = nemá význam. Len jedna veta. Ano šancu si zaslúžite, nikto vám ju nebere, tak konaj alebo sa ďalej budeš zožierať ako píšeš :D
Manual
27.06.09,05:50
Nikto iný to za TEBA nevybaví.
Andy Kralik
27.06.09,08:19
Aj ked som povodne nechcel, neda mi nezareagovat.


Vies ja to konfrontujem a aj ju chapem ze ma obavy ci budeme spolu stastni.Mozno ze tie obavy mame vacsina ludi pred svadbou ci budu spolu stastni potom.
Toto nie su obavy pred svatbou. Toto su obavy predtym ako sa realne spoznate. A skutocne sa spoznat znamena spolu zit.


Ale pokial to neskusi tak to nebude nikdy vediet.Ja sa na to tak pozeram ze mali by sme dostat sancu to skusit tak ako sme vzdy chceli.Zasluzime si sancu.
Ak si myslis ze si zasluzite sancu, je to dobre. Tak to skuste. Ale hlavne zacni realne riesit take tie prozaickosti.. kde budete byvat, co budete robit, atd. A pred svatbou si skutocne urobte priestor aby ste sa lepsie osobne spoznali. Nemusite spolu hned byvat, ale mali by ste spolu denno denne byt. A varit spolu, prat spolu, bavit sa, pozerat televizor, citat si, co ja viem este.. Ono vies o zivote spolu sa krasne sniva, tazsie sa to skutocne zije, ale ked zistite ze vam to spolu funguje, je to krajsie ako ten sen.
zamilovany
27.06.09,12:02
Manual mas pravdu nikto iny to nevyriesi.Este sa jej v nedelu spytam ci to stale plati ze mozem prist.

Andy Kralik ja chcem prist za nou aj keby to mali byt posledne stravene dni snou.Aspon by som bol tych par dni najstastnejsim na svete a to stoji za to.Ak je moznost ist za nou a nesiel by som tak by som si to potom urcite vycital
Pachole
27.06.09,12:59
Hele čistě z legrace - co na celou situaci říkají tvoji rodiče?
zamilovany
27.06.09,13:38
Mama to berie normalne a aj rodina ked som sa tak rozhodol.Je to moj zivot.Otec neviem kde je lebo su rozvedeni a on mi je aj ukradnuty za to aky je.Mne zalezi len na nej a na nicom inom.Ked si aj na vianoce alebo narodky a podobne posielame baliky tak vsetci su zvedavy co mi poslala.Oni by si ju urcite oblubili
jaros5
27.06.09,14:37
Mama to berie normalne a aj rodina ked som sa tak rozhodol.Je to moj zivot.Otec neviem kde je lebo su rozvedeni a on mi je aj ukradnuty za to aky je..Mne zalezi len na nej a na nicom inom. Ked si aj na vianoce alebo narodky a podobne posielame baliky tak vsetci su zvedavy co mi poslala.Oni by si ju urcite oblubili

hmmm, hmm, ... podľa mňa ti chýba správny tato ...

...trochu ma zarazila tvoja veta "Mne zalezi len na nej a na nicom inom" - prehodnoť ju ... trošku prisilné tvrdenie .. nie ?
zamilovany
27.06.09,14:55
tak aj ten ale stym ja nic nenarobim.Nemozem za to aky bol.Neni prisilne.Vtejto situacii mi zalezi len na nej aby sa vsetko dalo doporiadku.Ja teraz uz len cakam a cakam.Chcel by som jej aj dnes zavolat ale vcera na konci hovoru povedala nech je radsej nevolam a pockam do nedele ked bude na nete.Ja mam aj tak 100 chuti este aj dnes zavolat lebo citim ze sa aj ona trapy.A ja neznesiem ked sa ona trapy.Spravil by som pre nu cokolvek len aby sa citila lepsie.Ale nechcem radsej volat ked povedala nie ze potrebuje cas.
dušinka
27.06.09,16:39
Chlapče, keby si bol môj syn,tak dostaneš 25 na zadok. A to sa priznám že som Tvoj prvý príspevok nevládala dočítať. Predpokladala som že si niekto robí žarty. Už aj podľa gramatiky. Ak si nerobíš žarty, tak sa zobuď.
zamilovany
27.06.09,17:14
to som uz pisal o tom prvom prispevku ze vtedy som si neuvedomoval gramatiku ani nic.Len som pisal co som citil.Ja si urcite ziadne zarty nerobim.Je to skutocne.Az tak skutocne ze to boli
Manual
27.06.09,18:31
No vidím, že si moc toho neporiešil, samé vzdychy, stony atď...
Tak buď muž činu a vycestuj za ňou, prekvap ju !! Nepýtaj sa či môžeš prísť a pýtať si dovolenie, si svojprávny ? Plnoletý ? Tak sa podľa toho správaj !!! A ... aby si nebol prekvapený až za ňou prídeš, viac sa to po lopate napísať nedá.
buchač
27.06.09,20:05
Nebudem ti radiť, alebo dokonca hodnotiť kvalitu tvojho internetového vzťahu, lebo poradiť si zo svojim problémom budeš musieť koniec koncov sám. Napíšem ti len, ako to vidím ja.
Jednoznačne NAJHORŠÍM riešením je tá tretia možnosť, ktorú uvádzaš ako jedno z možných riešení tvojej situácie; Ale ani dve predchádzajúce nie sú dobré - majú len jedno pozitívum - poskytnú ti čas, aby si pochopil a dospel k tomu, že:

žiadna baba, žena, deva, či princezná mi nestojí za trápenie, ak ma opustí pre iného muža;).

Aj keď samozrejme chápem, že každý rozchod bolí:mee:.
Kašli na ňu...



Trochu pozmením ....

Za žiadnou električkou alebo ženskou nie je potrebné bežať !!!

Vždy príde ďaľšia ....
Marína
27.06.09,21:56
Trochu pozmením ....

Za žiadnou električkou alebo ženskou nie je potrebné bežať !!!

Vždy príde ďaľšia ....
Juraj, týmto si nás všetky postavil do jedného radu ako http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gif , akoby medzi nami nebolo žiadneho rozdielu. Stačí hodiť mincou. Ale budiž.
Som však mimotemy
gypsynka
27.06.09,22:52
Bože, ja to už nemôžem čítať. Fakt mi to všetko pripadá ako by si "zamilovaný" z nás robil srandu, vymyslel príbeh a čakal na reakcie ľudí. Alebo to píše trinásťročný pubertiak a vydáva sa 27-ročného.
Lenka1979
28.06.09,08:35
... ja už tomu tiež nerozumiem. Veď keď niekoho milujem a záleží mi len na ňom, tak sadám na auto... autobus... lietadlo či bicykel ...a nič ma nezastaví od toho, aby som si to s ňou vyjasnil. Veľa vecí sa tým vyrieši, a Ty konečne uvidíš aj na jej očiach či chce ešte s Tebou byť, alebo váha-a to už nem dobre:rolleyes:...
Tak konaj, a nečakaj kým Ti ona povie: Príď!. Choď a basta. Neviem prečo čakáš ešte na dnešok čo Ti dnes povie, keď príde z výletu.... nič nové Ti nepovie, to isté čo včera... čo predvčerom... stále bude neistá...a Ty stále budeš len čakať...a čakať... a ťukať to klávesnice : "ľudia,čo mám robiť"... Nikto Ti tu nepomôže, každý Ti povedal,resp. napísal svoj názor,ale konečné rozhodnutie je len na TEBE!!!
Tak leť do Egypta vybav si to tam, nech Ťa tam čaká čokoľvek, skôr či neskôr to aj tak príde...a Ty sa teraz zbytočne trápiš otázkami...
Veľa šťastia Ti prajem...;)
buchač
28.06.09,08:51
Juraj, týmto si nás všetky postavil do jedného radu ako http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/28/628.gif , akoby medzi nami nebolo žiadneho rozdielu. Stačí hodiť mincou. Ale budiž.
Som však mimotemy

Vôbec ste ma nepochopili .......


gypsynka

Bože, ja to už nemôžem čítať. Fakt mi to všetko pripadá ako by si "zamilovaný" z nás robil srandu, vymyslel príbeh a čakal na reakcie ľudí. Alebo to píše trinásťročný pubertiak a vydáva sa 27-ročného.

gysynka to vystihla v podstate tak , ako som už dávnejšie mal v prstoch , akurát oveľa slušnejšie , za čo jej patrí moja vďaka .....

mimotemyAkurát sa čudujem , poviem to svojimi slovami ....

Balada o hovne ...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7736.gif

Chlapcove problémy a Onasisove peniaze ....:cool:

P.S.:
zamilovany, poznám dobrú psychologičku ...
syrik
28.06.09,09:05
Vôbec ste ma nepochopili .......


gysynka to vystihla v podstate tak , ako som už dávnejšie mal v prstoch , akurát oveľa slušnejšie , za čo jej patrí moja vďaka .....

mimotemyAkurát sa čudujem , poviem to svojimi slovami ....

Balada o hovne ...http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7736.gif

Chlapcove problémy a Onasisove peniaze ....:cool:

P.S.:
zamilovany, poznám dobrú psychologičku ...

Tak toto už bolo dosť tvrdé....
zamilovany
28.06.09,11:34
gypsynka mozno sa ti to zda ako nerealne lebo taketo nieco ludia nezazivaju kazdy den, ale je to vsetko skutocne.

Lenka1979 ja urcite pojdem.Dohodnem si v praci dovolenku a hned pojdem.
Nemozem sediet doma a cakat co bude.To mi je jasne.
Pachole
28.06.09,11:50
Tak toto už bolo dosť tvrdé....

Silná abnormalita přináší silné, jinak řečeno tvrdé následky. Třeba i silné a tvrdé emoce u posuzujících, prostě silná akce vyvolává tvrdou reakci.

27-letý muž tvrdí, že začal svůj první vztah ve 21 letech s 15-letou Egypťankou, dosud se pouze líbali, ani jednomu nechybí sex natolik, aby ho realizoval, ona má teď kolegu, který ji zaujal. Se Slovákem, se kterým se viděli minimálně a víceméně spolu komunikují pouze internetem, si slíbili manželství. A dívka váhá, zda vztah se vzdáleným cizincem nebude ukončen kvůli kolegovi.

Tolik popis situace bez emocí.

Normální člověk považuje tento vztah na dálku za tak nepřirozený a účastníky za natolik divné, že to vyjádří i tvrdě. Vyslovit myšlenku, že hoch by potřeboval psychiatra, není tvrdé - to je naprosto namístě. Ten člověk má patologické vnímání partnerských vztahů a další sociální vazby taky asi nebudou v pořádku. O normálnosti jeho rodičů lze s úspěchem pochybovat, pokud tuto "lásku" synovi schvalují.

Dobrý psycholog by asi udělal hodně velký kus práce.

Říct, že mladej je nějaký divný magor, není tak tvrdé, jako bude dopad konce jeho iluzí. Jeho pyramidová princezna zmizí v propadlišti času a on zůstane na své problémy sám, bez iluze, že někde je někdo blízký. Není nikdo blízký a vlastně není vůbec nikdo. Kvůli princezně není nikdo jiný, ani kamarádi.

Samota bude mnohem tvrdší než konstatování, že dotyčný je ....
buchač
28.06.09,16:24
gypsynka mozno sa ti to zda ako nerealne lebo taketo nieco ludia nezazivaju kazdy den, ale je to vsetko skutocne.

Lenka1979 ja urcite pojdem.Dohodnem si v praci dovolenku a hned pojdem.
Nemozem sediet doma a cakat co bude.To mi je jasne.


zamilovany
Junior Member
Re: vecna laska a strach so straty
Manual mas pravdu nikto iny to nevyriesi.Este sa jej v nedelu spytam ci to stale plati ze mozem prist.

Už máš vybavenú letenku ?
Aj dovolenku ?
A vôbec , ako to že si ešte na Slovensku ...?
A môžeš , môžeš , dávame Ti požehnanie ...

P.S.
Musel som aj za cenu , že vyfasujem od ADM.:rolleyes:
Lenka1979
30.06.09,07:16
... tak to vyzerá,že "náš" zamilovaný nám predsa len odletel... :):):)
buchač
30.06.09,08:04
... tak to vyzerá,že "náš" zamilovaný nám predsa len odletel... :):):)

....no veď hej , aj by som povedal , že konečne , ale internet je , až na výnimky , celosvetový .......

Neboj sa , v pravú chvíľu sa ozve , dozvieme sa celú anabázu ...a máš to odo mňa aj písomne ...:---:---:---:D:D:D
Lenka1979
30.06.09,08:08
....no veď hej , aj by som povedal , že konečne , ale internet je , až na výnimky , celosvetový .......

Neboj sa , v pravú chvíľu sa ozve , dozvieme sa celú anabázu ...a máš to odo mňa aj písomne ...:---:---:---:D:D:D

... tak to som zvedavá :---
Gabi03
30.06.09,08:09
....no veď hej , aj by som povedal , že konečne , ale internet je , až na výnimky , celosvetový .......

Neboj sa , v pravú chvíľu sa ozve , dozvieme sa celú anabázu ...a máš to odo mňa aj písomne ...:---:---:---:D:D:D

Ja dúfam, že nie tak skoro. Radšej nech sa tam zaoberá so svojou vyvolenou. :)
bettylou
30.06.09,09:20
Ak ti to pomože, tak už aj horšie dopadli ľudia ktorí chatovali. Treba si oddeliť virtualitu od reality, potom by to malo fungovať, inak by si sa mohol aj "zblázniť" a to by ti pomohol len psychiater. A.. nepreháňam :-). prajem ti veľa šťastia
luckapastvova
30.06.09,18:01
Milý zamilovaný!
Už dlhšie sledujem túto konverzáciu. Nikdy som si s nikým nedopisovala cez internet, takže Ti nemôžem napísať, že chápem, čo cítiš. Viem Ti povedať len jedno a nebude to asi príjemné. Vieš, ženy sú v podstate povahovo veľmi podobné, najmä čo sa týka vzťahov a budúcnosti. Bohužiaľ, už keď žena raz začne premýšľať vo vzťahu nad tým, že nie je niečo v poriadku a pochybuje o svojom šťastí so svojím budúcim partnerom, vzťah je na veľmi zlej ceste. Ja som sa tiež tento rok zasnúbila so svojím dlhoročným priateľom a budeme sa aj brať (tým sa nechcem chváliť a ani Ti touto poznámkou ublížiť) a musím Ti napísať, že mám tesne pred svadbou a vôbec nepochybujem, že som si vybrala správne. Viem, že on je ten pravý. Mám aj mnohé kamarátky, ktoré sú už vydaté a oni tiež nepochybovali. Nervózne boli, to áno, veď je to aj v taký deň normálne, ale nenapadlo ich, že by neboli šťastné so svojím budúcim mužom. Píšeš, že Tvoja priateľka sa bojí, že sa nebudete mať o čom rozprávať. Ty zas hovoríš, že sa toho nebojíš, lebo ste sa vždy mali o čom rozprávať, ale napadlo Ti, že možno ona Ti už nemá čo povedať, alebo sa bojí, že ona Ti nebude mať, čo povedať po rokoch.
Myslím, že sa zbytočne trápiš. Na svete je veľa žien a veľa spriaznených duší. Viem o čom hovorím, ja som našla 2 a musela som si vybrať. Nekomplikuj to ani jej ani sebe, choď za ňou a hrdinsky príjmy správu, či už o rozchode alebo o pretrvávaní Vášho vzťahu.
Vieš teraz napíšem len môj osobný názor. Podľa mňa vzťahy na diaľku nefungujú. Na chvíľu samozrejme odlúčenie pomôže (nejaká brigáda), to vzťah posilní, ale 6-ročné chodenie na diaľku je neperspektívne.
Na začiatku môjho vzťahu som si myslela, že som stretla dokonalého chlapa. Nehádali sme sa, rozumeli sme si, vždy sme vedeli, čo chce ten druhý povedať. Ale po 3 rokoch sme začali spolu bývať. Bývali sme spolu 24 hodín denne, keď sme mali dobrú aj zlú náladu, keď boli problémy a keď bol pohoda. Až vtedy som zistila, aký je, že je náladový a niekedy moc uplakaný, ale na druhej strane sa dokáže starať úžasne o domácnosť a o mňa. Vidím a poznám jeho chyby a on moje a aj tak viem, že je ten pravý a že budem s ním šťastná a nepochybujem. Toto je podľa mňa pravá láska. Láska je stav kedy miluješ človeka aj s jeho chybami. Keď bez neho nevydržíš aj napriek tomu, že vieš keď príde domov, že pohodí ponožky pod stôl (to ma ide rozhodiť). Poznáš aj ty takto svoju priateľku a ona TEBA?
Myslím, že je dosť nebezpečné brať sa teraz bez toho, aby ste si vyskúšali život spoločne. Nežijeme v starých dobách, kedy bola najskôr svadba a až potom spoločná domácnosť. Dnes je svet pripravený aj na opačné poradie. Navrhni jej túto možnosť a nepriväzuj si ju hneď sobášom. Vyskúšate a uvidíte. Držím Ti palce a nezabudni sa obzerať okolo seba a otvor svoje srdce aj pre iné ženy, stačí len na chvíľočku.
Andy Kralik
30.06.09,18:26
Laska je stav ked sa dvaja maju radi nie preto ze sa poznaju, ale napriek tomu ze sa poznaju :)
Aankaa
30.06.09,20:55
Ani ja by som to lepšie nevystihol .....;)

Možno sa to niekomu nebude páčiť , ale skúsim :


Ozaj , VEČNÁ LÁSKA NEEXISTUJE ...
buchač, ty si perfiš ...xixixxixi, ..:):) keby som nebola zadaná neviem, neviem...;)
/pls, ber s nadhľadom :)/
Jana2004
30.06.09,22:07
Zamilovaný, Ty si asi ešte nepoznal v živote poriadne trápenie. Čo nejdeš medzi ľudí, rovesníkov, nenájdeš si normálne dievča a naháňaš sa za preludom? Ja Ťa fakt nechápem. Teš sa, že si zdravý, mladý človek so životom pred sebou. Toľko krásnych a mladých dievčat a určite aj dobrých je okolo Teba, len treba sa pozerať a nenamýšľať si utrpenie, ktoré vlastne ani neexistuje. Nehnevaj sa, nechcem Ťa uraziť, ale správaš sa ako trápny blázon. A tie Tvoje vyhrážky na konci prvého príspevku .... neprajem Ti chorobu, nikomu ju neprajem, ale začni si vážiť život, seba ....
buchač
01.07.09,12:09
buchač, ty si perfiš ...xixixxixi,JA VIEM ..:):) keby som nebola zadaná neviem, neviem...AJ AJ , A ČO ???;)
/pls, ber s nadhľadom :)/

Tu ale nejde o zadanosť ako takú , predsa tá zamilovanosť , láska postupne prechádza rôznymi stupňami ...či ?

Zo začiatku je to hotový ošiaľ , ktorý prechádza pomaly , ale iste cez prekážky , ktoré kladie život / výchova detí , každodenné starosti ..../až do pokojného štádia vzájomnej úcty a porozumenia nad prekonaním všetkého dobrého a zlého , čo život ako taký priniesol ....
Láska pominie , ale spomienky zostávajú ...

A o tom to je , v dobrom i zlom , ako vraví manželský sľub .
DominikaDominika
02.07.09,11:53
nuž neviem, neviem.... nie som síce vyznávačka telenoviel :D, ale toto ma "chytlo", každý deň nakuknem, či niečo nové....... aaaaaa zasa nič....:(
Verím, že vo vzťahu je všetko O.K. a milý zamilovaný je so svojou zamilovanou a budú žiť pekne až do smrti...;)
silviaz
03.07.09,16:12
Jaaaaaaaj chcem dat sto bodov za prispevok Luckepastvovej a neda sa to.

tak aspon sto krat suhlasim :):):D:---
kyblik
03.07.09,18:12
tak toto je riadneeee:D:D:D

este v nijakej teme som sa tak NEREHOTAL ale ani NEPREMYSLAL (sorry - schvalne som napisal anglicky :cool:)

Takze vychadzaju mi tu tri moznosti:

1. Tu povedal buchac: a sice zamilovany robi nejaku pracu - prieskum zo psychologie a my vsetci sluzime ako material...

2. Je to sposob ako si najst vela, vela bab z roznych regionov: Mlade dievcata co to citaju si povedia (podobne ako Dominika - nechcem urazit) "Aky to musi byt uzasne ROMANTICKY chlap, ked je schopny takej BEZHRANICNEJ lasky(baby ruku na srdce, ktora by ho nechcela aspon na chvilu - ved je na zjedenie) ... toho by urcite stalo za to poznat..." a zamilovany sa bude (akoze) liecit z tazkej straty vzdy v naruci inej (chapavej) slecny... a ona bude dufat, ze aj k nej bude tento uzasny, citlivy...? citit taku nadpozemsku lasku ako k jej predchodkyni ( to sa v dnesnom svete uz nevidi)... Iluzia ci realita...?

3. (Dost nepravdepodobna) Surne potrebuje pomoc... nestaci par faciek ani psycholog... velmi skuseny psychiater po dlhodobej praci snad TROCHU pomoze...
marjankaj
03.07.09,18:48
tak toto je riadneeee:D:D:D

este v nijakej teme som sa tak NEREHOTAL ale ani NEPREMYSLAL (sorry - schvalne som napisal anglicky :cool:)

Takze vychadzaju mi tu tri moznosti:

1. Tu povedal buchac: a sice zamilovany robi nejaku pracu - prieskum zo psychologie a my vsetci sluzime ako material...

2. Je to sposob ako si najst vela, vela bab z roznych regionov: Mlade dievcata co to citaju si povedia (podobne ako Dominika - nechcem urazit) "Aky to musi byt uzasne ROMANTICKY chlap, ked je schopny takej BEZHRANICNEJ lasky(baby ruku na srdce, ktora by ho nechcela aspon na chvilu - ved je na zjedenie) ... toho by urcite stalo za to poznat..." a zamilovany sa bude (akoze) liecit z tazkej straty vzdy v naruci inej (chapavej) slecny... a ona bude dufat, ze aj k nej bude tento uzasny, citlivy...? citit taku nadpozemsku lasku ako k jej predchodkyni ( to sa v dnesnom svete uz nevidi)... Iluzia ci realita...?

3. (Dost nepravdepodobna) Surne potrebuje pomoc... nestaci par faciek ani psycholog... velmi skuseny psychiater po dlhodobej praci snad TROCHU pomoze...

Želám ti, aby sa nikdy pod tebou neprelomil ľad. Aby si potom nemusel "oceniť" podobné príspevky.
kyblik
03.07.09,19:07
Želám ti, aby sa nikdy pod tebou neprelomil ľad. Aby si potom nemusel "oceniť" podobné príspevky.

Moj prispevok vznikol PRAVE na zaklade toho, ze sa podo mnou niekolko krat prelomil lad... V pripade, ze je toto vsetko pravda prelomeny lad by dotycnemu velmi pomohol.

PS: ani jedno slovo nebolo zlomyselne... ber to ako uvahu nezaujateho cloveka... (ktory ma mimochodom statnicu zo psychologie a obrovsku davku EMPATIE)
marjankaj
03.07.09,19:24
Moj prispevok vznikol PRAVE na zaklade toho, ze sa podo mnou niekolko krat prelomil lad... V pripade, ze je toto vsetko pravda prelomeny lad by dotycnemu velmi pomohol.

PS: ani jedno slovo nebolo zlomyselne... ber to ako uvahu nezaujateho cloveka... (ktory ma mimochodom statnicu zo psychologie a obrovsku davku EMPATIE)

Tak potom to bol profesionálny prístup:cool:
DominikaDominika
03.07.09,20:52
tak toto je riadneeee:D:D:D

este v nijakej teme som sa tak NEREHOTAL ale ani NEPREMYSLAL (sorry - schvalne som napisal anglicky :cool:)

Takze vychadzaju mi tu tri moznosti:

1. Tu povedal buchac: a sice zamilovany robi nejaku pracu - prieskum zo psychologie a my vsetci sluzime ako material...

2. Je to sposob ako si najst vela, vela bab z roznych regionov: Mlade dievcata co to citaju si povedia (podobne ako Dominika - nechcem urazit) "Aky to musi byt uzasne ROMANTICKY chlap, ked je schopny takej BEZHRANICNEJ lasky(baby ruku na srdce, ktora by ho nechcela aspon na chvilu - ved je na zjedenie) ... toho by urcite stalo za to poznat..." a zamilovany sa bude (akoze) liecit z tazkej straty vzdy v naruci inej (chapavej) slecny... a ona bude dufat, ze aj k nej bude tento uzasny, citlivy...? citit taku nadpozemsku lasku ako k jej predchodkyni ( to sa v dnesnom svete uz nevidi)... Iluzia ci realita...?

3. (Dost nepravdepodobna) Surne potrebuje pomoc... nestaci par faciek ani psycholog... velmi skuseny psychiater po dlhodobej praci snad TROCHU pomoze...

Nuž, kyblik, vôbec si ma nepochopil.... Ja som si vôbec nepovedala, "aký to musí byť úžasne ROMANTICKÝ chlap atď....." nemám už 15 a teda viem, že romantika tohto žánru nie je pre život. To, že je ROMANTICKÝ a otázku, či je v znamení RÝB,RAKA som písala len preto, že moja kámoška má manžela v znamení RÝB a ten je podobný "snílek", ale zatiaľ nelieta v takých "vysokých oblakoch". A to, že "takýto chlap je na zjedenie a že každá žena by ho chcela aspoň na chvíľu,bla-bla-bla" - to je Tvoje zlé chápanie zmýšľania ženy.... Aj keby mal chlap 10 štátnic z psychológie, zmýšľanie ženy nepochopí NIKDY :D :D :D (nechcem uraziť)
kyblik
04.07.09,03:05
Nuž, kyblik, vôbec si ma nepochopil.... Ja som si vôbec nepovedala, "aký to musí byť úžasne ROMANTICKÝ chlap atď....." nemám už 15 a teda viem, že romantika tohto žánru nie je pre život. To, že je ROMANTICKÝ a otázku, či je v znamení RÝB,RAKA som písala len preto, že moja kámoška má manžela v znamení RÝB a ten je podobný "snílek", ale zatiaľ nelieta v takých "vysokých oblakoch". A to, že "takýto chlap je na zjedenie a že každá žena by ho chcela aspoň na chvíľu,bla-bla-bla" - to je Tvoje zlé chápanie zmýšľania ženy.... Aj keby mal chlap 10 štátnic z psychológie, zmýšľanie ženy nepochopí NIKDY :D :D :D (nechcem uraziť)

Nemam sa preco hnevat Dominika... Len Ta poprosim, precitaj si moj prispevok viackrat. Ja tam nepisem " Dominika je romanticka koza a ma 15, prip. je to strateny pripad, rovnako ako zamilovany...". Naopak napisal som iba, ze niektore mlade dievcata budu vidiet prave iba tu romantiku. A teba som spomenul ako niekoho, co to vystihol... Nepisal som o zmyslani zeny... Naivna 15tka nie je zena!
Manual
04.07.09,04:13
Myslím, že už by sme zamilovaného tému mohli nechať, rád a pokynov má požehnane = môže si vybrať akou cestou sa vyberie. Len treba dúfať, že sa podelí aj s výsledkom aký dosiahol.
buchač
04.07.09,08:35
Nuž, kyblik, vôbec si ma nepochopil.... Ja som si vôbec nepovedala, "aký to musí byť úžasne ROMANTICKÝ chlap atď....." nemám už 15 a teda viem, že romantika tohto žánru nie je pre život. To, že je ROMANTICKÝ a otázku, či je v znamení RÝB,RAKA som písala len preto, že moja kámoška má manžela v znamení RÝB a ten je podobný "snílek", ale zatiaľ nelieta v takých "vysokých oblakoch". A to, že "takýto chlap je na zjedenie a že každá žena by ho chcela aspoň na chvíľu,bla-bla-bla" - to je Tvoje zlé chápanie zmýšľania ženy.... Aj keby mal chlap 10 štátnic z psychológie, zmýšľanie ženy nepochopí NIKDY :D :D :D (nechcem uraziť)

:D:D:D
Súhlasím , na to nestačí k tým štátniciam ani päť doktorátov a profesúra naviac ....;)
Ono zmýšľanie ženy je niekedy / veľmi často / iracionálne a tým pádom nepochopiteľné ....
A vôbec , čo je to vlastne to zmýšľanie ženy ?????
Sa na chleba natiera ????:---:---:---:D:D:D / bez urážky /
Marína
04.07.09,11:36
:D:D:D
Súhlasím , na to nestačí k tým štátniciam ani päť doktorátov a profesúra naviac ....;)
Ono zmýšľanie ženy je niekedy / veľmi často / iracionálne a tým pádom nepochopiteľné ....
A vôbec , čo je to vlastne to zmýšľanie ženy ?????
Sa na chleba natiera ????:---:---:---:D:D:D / bez urážky /
mimotemy Ono zmýšľanie ženy je niekedy / veľmi často / z pohľadu muža iracionálne a tým pádom pre mužov nepochopiteľné ....

Je zmýšľanie muža "norma"?:rolleyes:

Juraj, nevyhovuje?
Citujem sa z http://www.porada.sk/1055952-post35.html

Myslím, že sme dva úplne rozdielne živočíšne druhy, napriek tomu sa navzájom dopĺňame a obohacujeme.:) Máme podobné, ak nie rovnaké ciele, len cesty, ktoré k nim vedú, začínajú na opačných stranách zemegule. Čo je dôležitejšie? Cesta? Cieľ?:rolleyes:
Zaujímavé je, že napriek rozdielnostiam dokážeme rozmýšľať o tom istom a aj predvídať, na čo proťajšok asi myslí.
DominikaDominika
04.07.09,11:44
Nemam sa preco hnevat Dominika... Len Ta poprosim, precitaj si moj prispevok viackrat. Ja tam nepisem " Dominika je romanticka koza a ma 15, prip. je to strateny pripad, rovnako ako zamilovany...". Naopak napisal som iba, ze niektore mlade dievcata budu vidiet prave iba tu romantiku. A teba som spomenul ako niekoho, co to vystihol... Nepisal som o zmyslani zeny... Naivna 15tka nie je zena!

Fajn, beriem Tvoje vysvetlenie :)
Aj keď niekedy by bolo super mať znova sladkých 5,6,7,8-násť...... :D, však :cool:
buchač
04.07.09,11:47
mimotemy Ono zmýšľanie ženy je niekedy / veľmi často / z pohľadu muža iracionálne a tým pádom pre mužov nepochopiteľné ....

Je zmýšľanie muža "norma"?:rolleyes:

Juraj, nevyhovuje?
Citujem sa z http://www.porada.sk/1055952-post35.html

Jáááááááááááááááj , ale mňa nemôžeš brať vždy doslovne .......;):cool:
kyblik
04.07.09,11:48
:o nas zamilovany ma stale 4,5,6,7nast ... ;) hoci tvrdi nieco uplne ine:rolleyes:
Marína
04.07.09,14:04
Jáááááááááááááááj , ale mňa nemôžeš brať vždy doslovne .......;):cool:
Nabudúce(ak nejaké bude) skúsim odhadnúť kedy áno, kedy nie.;):)
luckapastvova
05.07.09,04:55
Ďakujem silviaz. Veľmi ma to potešilo.
silviaz
05.07.09,06:34
Ďakujem silviaz. Veľmi ma to potešilo.


Neni za co :o) ved to sadlo ako past na oko :o)
pekny dnik prajem.:---
Gabi03
15.07.09,10:08
Tak vieme niečo nové o zamilovanom? :)
buchač
15.07.09,10:52
Barbara
15.07.09,11:03
Tak vieme niečo nové o zamilovanom? :)


len toľkoto,zamilovany http://www.porada.sk/images/statusicon/user_offline.gif
Junior MemberPosledná návšteva: 30-06-09 02:27 PM

a neráčilo sa mu napísať žiadny príspevok:D
Kazu
15.07.09,11:12
Nekrivdite mu, však sa chystal do Egypta. Ak tam ešte stále je, tak má iné povinnosti ako nás informovať :D No a ak sa náhodou "s nepořízenou" vrátil tak uznajte, určite nemá chuť práve na nás, musíme chvíľku počkať :)
Barbara
15.07.09,11:28
veď ja nič, Gabi sa pýtala, ja som odpovedala.;)

Posledný príspevok písal 28.6.2009 a naposledy tu bol 30.6.2009.
jaros5
15.07.09,12:00
Alebo sa naplnila tá jeho tretia možnosť riešenia problému .....:( co by bolo veľmi smutné ...
buchač
15.07.09,12:58
Alebo sa naplnila tá jeho tretia možnosť riešenia problému .....:( co by bolo veľmi smutné ...

Tak na túto eventualitu je treba odvahu a dosť veľkú ....

Alebo stačí úplná strata zdravého rozumu....
silviaz
15.07.09,14:40
Tak na túto eventualitu je treba odvahu a dosť veľkú ....

Alebo stačí úplná strata zdravého rozumu....

:confused:

Raz som bola takto ( ospravedlnujem sa zamilovanemu ) zufalo az nepricetne zamilovana ked som mala sedemnast. A uprimne povedane vela zdraveho rozumu v tych mojich stavoch nebolo tak som ani nemala moc co stratit :D:D ale k tretej moznosti ma to nedohnalo ani ked ten podivny vztah skoncil.

dufam ze on ma rozumu dost a ze sa nam ozve so stvrtou moznostou ktora nas vsetkych prekvapi :rolleyes:
DominikaDominika
15.07.09,19:52
Aj ja čakám na SO ;)
A čo tak "svadobné foto" spod pyramídy? ;)
SofiaV
16.07.09,06:05
:confused:

Raz som bola takto ( ospravedlnujem sa zamilovanemu ) zufalo az nepricetne zamilovana ked som mala sedemnast. A uprimne povedane vela zdraveho rozumu v tych mojich stavoch nebolo tak som ani nemala moc co stratit :D:D ale k tretej moznosti ma to nedohnalo ani ked ten podivny vztah skoncil.

dufam ze on ma rozumu dost a ze sa nam ozve so stvrtou moznostou ktora nas vsetkych prekvapi :rolleyes:

Silviaz, ako si sa z toho zamilovania prebrala? Čo ťa osvietilo? Lebo mám takto slepo zamilovanú dcéru do sprostého (s prepáčením) feťáka a nikto v rodine ani v celej dedine to nemôže pochopiť. Už rok čakám, že dostane rozum a nič?
ZDENIELA
16.07.09,07:08
Ľudia nezdá sa vám ten zamilovaný tak brutálne zaláskovaný až to lezie na nervy??? ;)

Neuraz sa prosím ťa, ale ja z tvojich príspevkov cítim ... neviem ako to správne nazvať ... obmedzovanie alebo až psychické vydieranie tvojej vyvolenej?

Podľa mňa jej nedávaš veľa na výber ... chceš od nej jasnú odpoveď či je koniec alebo nie a pritom jej okrem iného 40 min do telefónu rozprávaš o tom že je jediná a žiadna iná, že ju neskutočne miluješ atď. A ak jej ešte rozprávaš navyše i o tom, že piješ 0,5 l denne a ješ 2 jablká či koľko za celý deň a že postupne umieraš, alebo umrieš vlastným pričinením, čo iné ti má chúďa povedať ako len to že ťa tiež miluje a je len zmätená???

Možno keby si jej dal šancu rozprávať bez tých tvojich nekonečných vyznaní lásky, už dávno by si počul, že vaša večná láska skončila ... alebo čuduj sa svete, začali by jej tvoje vyznania chýbať a začala by o ne bojovať ...
a potom už len žili spolu šťastne až kým nepomreli
kyblik
16.07.09,07:54
Myslim, ze akekolvek rady pre zamilovaneho su uz asi zbytocne...:o
silviaz
16.07.09,16:33
Silviaz, ako si sa z toho zamilovania prebrala? Čo ťa osvietilo? Lebo mám takto slepo zamilovanú dcéru do sprostého (s prepáčením) feťáka a nikto v rodine ani v celej dedine to nemôže pochopiť. Už rok čakám, že dostane rozum a nič?


bohuzial ta asi nepotesim.

Moj frajer vtedy so mnou jednal ako s poslednou nulou a ja som behala za nim ako ratlik lebo som bola zamilovana. v osemnastich som sa odstahovala z domu k nemu a pohadala s celou rodinou lebo som bola tak sprosta ze som si myslela ze nepraju nasej uzasnej laske. Ked som mala devatnast prisiel domov a povedal my ze mal posledne tri mesiace milenku a ze ta je tehotna a ze sa ide zenit. Az po dlhom case som si uvedomila ze ten rozchod bolo to najlepsie co sa my mohlo stat. Ja sama neviem ak by to on nespravil ci by som to dokazala urobit ja a za aku hranicu by to az muselo zajst aby som sa ho dokazala pustit.:mad:


pa
jana9782
16.07.09,16:42
" Láska je slepá - no susedia nikdy "
troška mimo,ja viem,ale...musela som... :)
ludmilla
16.07.09,16:44
bohuzial ta asi nepotesim.

Moj frajer vtedy so mnou jednal ako s poslednou nulou a ja som behala za nim ako ratlik lebo som bola zamilovana. v osemnastich som sa odstahovala z domu k nemu a pohadala s celou rodinou lebo som bola tak sprosta ze som si myslela ze nepraju nasej uzasnej laske. Ked som mala devatnast prisiel domov a povedal my ze mal posledne tri mesiace milenku a ze ta je tehotna a ze sa ide zenit. Az po dlhom case som si uvedomila ze ten rozchod bolo to najlepsie co sa my mohlo stat. Ja sama neviem ak by to on nespravil ci by som to dokazala urobit ja a za aku hranicu by to az muselo zajst aby som sa ho dokazala pustit.:mad:


pa


Chcela som ti dať bod za tvoju otvorenú úprimnosť, ale škoda nedá sa, tak aspoň súhlas.
sanni
16.07.09,21:13
mate obaja ruzove okuliare...a preto vam hrozi, ze si ich ROZBIJETE a ze sa pri tom citovo ZRANITE...lebo strasne malo sa poznate a je preto VELKA chyba ta vasa NETRPEZLIVOST ze sa chcete zobrat. LEN virtualne vies koho si ides brat a to je smutne MALO. viem ze ju lubis a tvoje srdce krici aby si bol s nou. avsak to ako ju naozaj lubis sa ukaze az teraz. NECHAJ doma svoje ruzove okuliare a chod za nou. Pracuj v tej krajine 1/2 roka hoci to nebude lahke. Lebo ak chcete mat stastny zivot musite sa POZNAT ...svoje povahy, slabiny, sny a zvazit to rozumom a srdcom SUCASNE. Ty rozmyslas len srdcom, navyse egoisticky lebo sa bojis ze ju stratis hoci ju v skutocnosti nemas. LASKA nie je ze ju budes mat ale ze jej darujes svoj cas, silu, vedomosti a budes sa o nu starat. Ty sa chces darovat tomu koho poznas len virtualne ? Ak ano tak si daj studenu sprchu chod a daruj sa prvemu na ulici koho stretnes. BUD sa rozhodnes zosilniet a pochopis ze vztah potrebuje TRPEZLIVOST a vzajomne POZNANIE skor ako urobite vzajomne zavazky alebo ta to draho zivot nauci.
Odporucam skor ako sa rozhodnis konat precitaj si prednasku alebo knihu od Hudaka "Preco laska stroskotava"
ZDENIELA
17.07.09,04:03
bohuzial ta asi nepotesim.

Moj frajer vtedy so mnou jednal ako s poslednou nulou a ja som behala za nim ako ratlik lebo som bola zamilovana. v osemnastich som sa odstahovala z domu k nemu a pohadala s celou rodinou lebo som bola tak sprosta ze som si myslela ze nepraju nasej uzasnej laske. Ked som mala devatnast prisiel domov a povedal my ze mal posledne tri mesiace milenku a ze ta je tehotna a ze sa ide zenit. Az po dlhom case som si uvedomila ze ten rozchod bolo to najlepsie co sa my mohlo stat. Ja sama neviem ak by to on nespravil ci by som to dokazala urobit ja a za aku hranicu by to az muselo zajst aby som sa ho dokazala pustit.:mad:


pa

V súvislosti s týmto ma napadol bríbeh mojej známej ...
Mala sladkých deväťnásť, zaľúbila sa do chalana tak strašne až rozum nad tým zostáva stáť... a tá jej slepá zamilovanosť trvá už dvanásť rokov, stále sú "spolu" a majú osemročnú dcérku.

Ten chalan, vlastne teraz už dospelý chlap jej urobil všetko zlé čo sa len urobiť človeku dá ... súčasne s ňou má pravidelne iné vzťahy, to mu však nestačí lebo sem tam navštívi neaký ten bordel, domov prachy nedonesie, ešte jej vyčíta jej výdavky...
Aj napriek tomu, že jej už i prihodil, nespamätala sa :mee:
Keď bola ona tehotná, oženil sa s inou ...

A ešte jedna, viem, že pre spokojný život a pre lásku nepodstatná vec... Ten chlap je tak fyzicky odporný a tak nechutne sa v spoločnosti správa, že je človeku z neho na zvracanie ...

V niektorých prípadoch, milá SofiaV, dúfam, že to nebude prípad tvojej dcéry, proste žiaľ vytriezvenie nepríde.
Tu si človek môže len povedať, že má čo chcela. I keď je to veľmi krutý výrok a pre teba ako pre matku zvlášť, ale mne tiež na tej kočke veľmi záleží, vyrastali sme spolu, prežívali sme to spolu ... bolí to, ale nič nepomáha a myslím, že jej okolie sa s tým už aj zmierilo, veď každý si je strojcom svojho šťastia a jej život za ňu prežiť nemôžeme...
bobino38
17.07.09,04:53
Otázka trošku od veci: kolké by ste sa vydávali v tom veku, mať terajší rozum?
ZDENIELA
17.07.09,05:04
Otázka trošku od veci: kolké by ste sa vydávali v tom veku, mať terajší rozum?
Ideme robiť štatistiku, alebo je to rečnícka otázka?
Gabi03
17.07.09,05:30
Ideme robiť štatistiku, alebo je to rečnícka otázka?

Mladí ľuďia by prijali štatistiku, tí starší už dávno poznajú odpoveď. :)

PS: Radím sa medzi tých starších. :D
SofiaV
17.07.09,06:18
V súvislosti s týmto ma napadol bríbeh mojej známej ...
Mala sladkých deväťnásť, zaľúbila sa do chalana tak strašne až rozum nad tým zostáva stáť... a tá jej slepá zamilovanosť trvá už dvanásť rokov, stále sú "spolu" a majú osemročnú dcérku.

Ten chalan, vlastne teraz už dospelý chlap jej urobil všetko zlé čo sa len urobiť človeku dá ... súčasne s ňou má pravidelne iné vzťahy, to mu však nestačí lebo sem tam navštívi neaký ten bordel, domov prachy nedonesie, ešte jej vyčíta jej výdavky...
Aj napriek tomu, že jej už i prihodil, nespamätala sa :mee:
Keď bola ona tehotná, oženil sa s inou ...

A ešte jedna, viem, že pre spokojný život a pre lásku nepodstatná vec... Ten chlap je tak fyzicky odporný a tak nechutne sa v spoločnosti správa, že je človeku z neho na zvracanie ...

V niektorých prípadoch, milá SofiaV, dúfam, že to nebude prípad tvojej dcéry, proste žiaľ vytriezvenie nepríde.
Tu si človek môže len povedať, že má čo chcela. I keď je to veľmi krutý výrok a pre teba ako pre matku zvlášť, ale mne tiež na tej kočke veľmi záleží, vyrastali sme spolu, prežívali sme to spolu ... bolí to, ale nič nepomáha a myslím, že jej okolie sa s tým už aj zmierilo, veď každý si je strojcom svojho šťastia a jej život za ňu prežiť nemôžeme...
Dúfam, že ma takéto niečo nečaká, lebo sa asi zbláznim. Už teraz spávam len o tabletkách.
jana9782
17.07.09,06:55
ja mám z toho taký pocit,že "zamilovaný" má max.16r. prežíva to veľmi tragicky (ako každý v jeho veku) a verím tomu,že o pár rokov si ani nespomenie na to,že tu písal dramatický príbeh o nekonečnej láske... ale to čisto môj názor...možno to tak nebude...
ZDENIELA
17.07.09,07:25
Dúfam, že ma takéto niečo nečaká, lebo sa asi zbláznim. Už teraz spávam len o tabletkách.

I ja verím tomu, že to nie je prípad tvojej dcéry ....

Vieš, ja keď rozmýšľam nad konaním a životom tej mojej spomínanej známej, vždy sa mi zdá, že to ani nie je skutočnosť, že to je neaká bláznivá telenovela s nenormálnymi reakciami nenormálnych ľudí ... a verím, že už nikto na svete sa sám dobrovoľne nedopracuje do takejto situácie...

Držím palce a napriek všetkým trampotám pekný deň.
SofiaV
17.07.09,07:40
U mojej dcéry sú to tiež nenormálne reakcie. On jej uprostred dediny špinavo nadáva, napadol môjho muža - jej vlastného otca (!) a jej to nevadí! Využije každú príležitosť aby sa s ním stretla. Pritom sa krúti okolo nej veľa chlapcov, vypisujú jej a dohovárajú, ale nič nezaberá. Pritom ona sa dobre učí, na gymnáziu iba tri dvojky, nikdy neodvrávala, doma mi pomôže. Ale je zamilovaná! Fakt sme v koncoch. Horšie, že čím viac jej bránime, tým viac sa naňho upína, ale máme strach aby jej neublížil.
ZDENIELA
17.07.09,09:13
U mojej dcéry sú to tiež nenormálne reakcie. On jej uprostred dediny špinavo nadáva, napadol môjho muža - jej vlastného otca (!) a jej to nevadí! Využije každú príležitosť aby sa s ním stretla. Pritom sa krúti okolo nej veľa chlapcov, vypisujú jej a dohovárajú, ale nič nezaberá. Pritom ona sa dobre učí, na gymnáziu iba tri dvojky, nikdy neodvrávala, doma mi pomôže. Ale je zamilovaná! Fakt sme v koncoch. Horšie, že čím viac jej bránime, tým viac sa naňho upína, ale máme strach aby jej neublížil.

Človek nevie či prosiť alebo hroziť ...

zostáva sa len modliť až ju to prejde kým neurobia neakú hlúposť, ktorá sa už nebude dať vrátiť späť ...
silviaz
20.07.09,05:28
" Láska je slepá - no susedia nikdy "
troška mimo,ja viem,ale...musela som... :)
:D:D

Ak to vezmem doslovne tak v tomto pripade je to tak 50 na 50 ta jeho nova bola totiz nasa suseda :---:---:D
Ale inak je to pravda, keby som bola vtedy pocuvala vsetkych okolo nebola by som sa do tej situacie nikdy dostala ale keby som sa do nej nedostala nevedela by som si ani predstavit co je to byt v takom stave a mohlo by sa stat ze by som tu chybu urobila inokedy s niekym inym a nebodaj mu porodila dieta a pozerala sa na to ako sa este aj ono trapi.
Takze aj ked to nebolo prijemne som vdacna za tu skusenost. Vsetko zle je na nieco dobre.
Aspon dufam lebo inak by ma to fakt nastvalo :D:D
evka-janekova
22.07.09,09:04
no ja som lásku na dialku prezívala takmer rok, nebola to cezhraničná ale iba na SR, delilo nás 200 km. Stretávali sme sa raz na mesiac na víkend, raz on ku nam, raz ja k nim. Po roku som už bola taka nedočkava, kedy uz budeme spolu bývať, už som nemohla vydržať. Ked sa konečne k nám nastahoval, bola som v siedmom nebi, že ho konečne mam pri sebe, že cítim jeho vônu, dotyky, bozky... už sú to 4 roky.

Tým chcem povedať, že ten rok bol hrozne dlhy a keby som mala na niekoho čakať 6 rokov, neviem či by som dokázala takú lásku v sebe nájst...

Zelám aby našiel lásku, či uz vo svete alebo tu na Slovensku, hlavne nech nájde, nie je nič krajsie...
branislavp
25.07.09,23:02
Bože, ja to už nemôžem čítať. Fakt mi to všetko pripadá ako by si "zamilovaný" z nás robil srandu, vymyslel príbeh a čakal na reakcie ľudí. Alebo to píše trinásťročný pubertiak a vydáva sa 27-ročného.
No...., ten zamilovaný je vo veľkej zamilovanej traume - "nevidí, nepočuje, nerozpráva" , nevie čo sa s ním deje, i keď má 27 rokov. Musí sa z toho vyliečiť sám, tu mu na PORADE nepomôže nik a ani doma. Prajem mu, aby z takejto lásky na diaľku rýchlo a čo najskôr vytriezvel, aby sa prebral zo "zamilovaného spánku" a začal rozumne konať, aby z toho neochorel. Myslím, že bol taký úprimný až vylial svoje láskové problémy sem na PORADU. Zamilovanosť si vek nevyberá, to je individuálne, preto nemožno ho za ten jeho príspevok odsudzovať, posmievať sa mu, neporozumieť mu.
Zamilovaný, prajem veľa šťastia a lásky, nech Tvoj zamilovaný príbeh skončí happy endom.
buchač
26.07.09,06:43
No...., ten zamilovaný je vo veľkej zamilovanej traume - "nevidí, nepočuje, nerozpráva" , nevie čo sa s ním deje, i keď má 27 rokov. Musí sa z toho vyliečiť sám, tu mu na PORADE nepomôže nik a ani doma. Prajem mu, aby z takejto lásky na diaľku rýchlo a čo najskôr vytriezvel, aby sa prebral zo "zamilovaného spánku" a začal rozumne konať, aby z toho neochorel. Myslím, že bol taký úprimný až vylial svoje láskové problémy sem na PORADU. Zamilovanosť si vek nevyberá, to je individuálne, preto nemožno ho za ten jeho príspevok odsudzovať, posmievať sa mu, neporozumieť mu.
Zamilovaný, prajem veľa šťastia a lásky, nech Tvoj zamilovaný príbeh skončí happy endom.

Alebo aspoň nech má happy day......;):rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=SLY7yI1xV-M&feature=PlayList&p=13F0C3460C6B5202&index=0&playnext=1
zamilovany
01.08.09,21:41
Tak po dlhsej dobe som tu, aby som napisal zaverecne slova pre tych co chceli vediet ako to cele dopadlo.
Este predtym ako som isiel za nou som jej povedal, ze vecer kupujem letenku a ze na 100% pridem za nou.Vsetko bolo v poriadku az do druheho dna, kedy mi povedala lepsie teraz neprist, aby som nesiel zbytocne.Ja som uz ale mal kupenu letenku a ona chcela aby som ju zrusil.Povedal som, ze to nemozem a ze je to nefer povedat mi toto na dalsi den ked som uz kupil letenku.Povedala, ze potom ked pridem sa budeme rozpravat a uvidi ci tam bude este neaka sanca pre nas.Tak som odletel za nou.Na letisku ked som ju zbadal tak som bol stastny, ze ju opat vidim.Zobral som ju do narucia a objali sme sa.Chcel som ju aj pobozkat ale ona si otocila hlavu aby to bolo len na lice.Cestou v aute smerom do hotela mi hned na zaciatku povedala, ze by sme uz nemali dalej pokracovat.Ja som cely cas drzal jej ruku a povedal jej, nech nam da najskor tu sancu ako povedala a az potom nech sa rozhodne.Ked sme tak sedeli v aute tak povedala, ze stale tomu neveri ze toto nie je len sen ked sme takto pri sebe.Mne sa to tiez videlo ako sen po tolkych rokoch a tak som len chcel, ze ak je to sen nech sa nikdy neskonci.Ubytoval som sa na hoteli a dalsi den sme isli spolu na veceru a potom si posediet na prijemnom mieste kde sme si dali len nieco na pitie a hovorili sme o nas.Hladil som jej ruku a povedal jej nech sa rozhodne akokolvek ja to budem akceptovat.Cely rozhovor bol velmi dojimavy az sme mali slzy v ociach.Ale snazili sme sa kontrolovat.Na jej nazore sa nic nezmenilo.Povedala ze uz ku mne neciti lasku.Spytal som sa jej ci chce aby sme zostali v kontakte a povedala ano a chcela aby sme zostali najlepsimi kamaratmi.Bolo to pre mna tazke pocut take slova, ktore mi uz zobrali aj tu poslednu nadej ktora vo mne tlela.Stretavali sme sa len vecer, lebo cez den pracovala.O par dni neskor ked sme boli v restauracii tak som sa jej spytal co to vsetko sposobilo, ze to takto dopadlo.Predtym len hovorila, ze to neni koly nemu, ze je to len o nej a, ze sa to mohlo stat aj inde.Na tu otazku mi odpovedala, ze som bol cely cas ako anjel a az prilis dobry a mily na nu.Po tych rokoch, ze som sa nezmenil.A ze uz sa jej to tak nepacilo a na nom videla ze je mily, ale aj taky medzi dobrom a zlom.Na to som jej povedal, ze aj ja som sa zmenil a to aky som bol posledne tyzdne ma dost zaskocilo tym co spravila a tak som bol taky aky som bol.Mozno to bola ta chyba.Nemal som do toho davat tolko emocii.Mal som jej len povedat ked chce byt snim tak ja ju nedrzim aby nesla.Bol to proste pre mna sok ktory vyvolal vo mne tie emocie a ja som spravil chyby.Mal som prist hned ako mi prvy krat povedala, ze bojuje stymi citmi.Mal som prist vtedy, ked este bojovala a nebola rozhodnuta.Mozno by to aj tak nic nezmenilo a mozno ano.To sa uz vsak nikdy nedozviem.Zivot mi zmenil buducnost ktoru som videl snou.Cele som to napokon prekonal a idem si zacat stavat novu buducnost.
JarkaL
01.08.09,22:20
Budem ti drzat palce a prajem Ti, aby to cim skor prebolelo a bol si zas vesely a stastny. Asi to tak malo byt, osud Ti urcite prinesie do cesty tu pravu. Drz sa.
luckapastvova
02.08.09,04:34
Ahoj Zamilovaný!

Aj keď Teba určite bolí srdiečko, keď si prišiel o svoju lásku, myslím si, že je to správne. Konečne môžeš začať znova žiť plnohodnotný život. Myslím, že by si sa mal poriadne vyobliekať, navoňať a vyraziť niekam do mesta alebo v tento krásny slnečný deň aj na kupko. Otvor poriadne oči a všímaj si všetky tie krásne slečny okolo Teba. Držím Ti palce a dúfam, že raz tu napíšeš o svojej novej láske zo Slovenska, s ktorou sa stretávaš každý deň a ktorú miluješ viac ako ktorúkoľvek pred ňou. Maj sa krásne a prajem Ti, nech sa Ti darí.
silviaz
02.08.09,05:21
Teraz je pre teba pravdepodobne este priskoro zit naplno ako keby sa nic nestalo. Ale velmi ti to vsetci prajeme. Niekedy je taketo vytriezvenie z vlastneho sna to najlepsie co ti zivot prinesie. Viem ze to v tomto momente znie strasne kruto ale uvidis ze zivot ti sice zavrel jedny dvere ale otvoril dalsie k niékomu kto ta bude milovat tak ako ty jeho a kto ta nebude porovnavat s inym a bude ta milovat pre to aky si a bude si ta vazit.
A netrap sa tym co by bolo keby si prisiel, keby si bojoval skor keby , keby...
Su veci ktore sa nedaju spravit a city patria bohuzial k nim. Ak raz zacnes pochybovat o vztahu je len otazkou casu kedy sa tvoje pochybnosti naplnia, takze si myslim ze tvoj skorsi alebo neskorsi prichod by na veci nic nezmenil.

Mozno jedine keby :
Keby ste si boli sudeny tak by ste boli spolu, keby sa dali veci zvratit tak by ste ich zvratili. Mozno ta veta znie pateticky ale len to my pomohlo prekonat rozvod a zacat uplne na novo. Ked som s manzelstva po desiatich rokoch spolocneho zivota, dvoch firiem a perfektnej buducnosti ktoru som videla neskutocne jasne ostala ako sa povie na holickach. Zo vsetkeho my ostalo tri komody, chladnicka, manzelska postel, moja macka a dlzoby mojho manzela. Zato moja vtedajsia naj kamaratka si teraz uziva moje dve firmi ako vykonna riaditelka a zivot s mojim muzov v buducnosti ktoru som ja videla tak strasne jasne. No len nebola moja :(

Tym chcem povedat jedno niesom nejaky vynimocne silny clovek a ked som to prezila ja a postavila sa znova na nohy tak to dokazes aj ty a uvidis bude to stat za to.

vela stastia :rolleyes:
luckapastvova
02.08.09,05:30
Krásne napísané a škoda, že sa aj v takýchto témach nedajú pridávať body. Myslím, že si silná žena, keď si zvládla to o čom píšeš a ešte keď sa na to dokážeš tak triezvo a s nadhľadom povzniesť. Mám u mňa 100 bodov. Prajem krásny deň.
silviaz
02.08.09,09:06
Krásne napísané a škoda, že sa aj v takýchto témach nedajú pridávať body. Myslím, že si silná žena, keď si zvládla to o čom píšeš a ešte keď sa na to dokážeš tak triezvo a s nadhľadom povzniesť. Mám u mňa 100 bodov. Prajem krásny deň.

Dakujem strasne moc :---:---

Ale bohuzial ten triezvi pohlad a nadhlad funguju az teraz po styroch rokoch od rozvodu, a este sa stane ze zlyhava :mad: Ale povazujem to za obrovsky uspech lebo este pred dvoma som bola troska :D
Skoda ze stravenie takych skusenosti nejde rychlejsie :rolleyes:

Snad to nasmu zamilovanemu pojde jednoduchsie ;)
DominikaDominika
02.08.09,13:55
Cele som to napokon prekonal a idem si zacat stavat novu buducnost.

Táto veta sa mi najviac páči. Som rada, že už nemáš "chmúrne myšlienky" ako v úvode témy a myslíš do budúcna optimistickejšie. ;) Želám veľa šťastia a lásky.
branislavp
02.08.09,17:41
Ahoj zamilovaný, prajem Ti veľa zdravia, šťastia a lásky, nech sa Ti darí.
buchač
02.08.09,18:14
Tak po dlhsej dobe som tu, aby som napisal zaverecne slova pre tych co chceli vediet ako to cele dopadlo.
..............................
Cele som to napokon prekonal a idem si zacat stavat novu buducnost.

No konečne , len aby Ti to vydržalo .....:rolleyes:
zamilovany
02.08.09,22:33
Ahojte, dakujem Vam za vsetky priania a podnety.Len skoda ze to neskoncilo happy endom tak ako som dufal.To co spravila ked som tam bol mi vlastne pomohlo ktomu, aby som to cele prekonal.Prisla ako zelanie smerom k oblohe, a po dlhom case odletela tak lahko ako motyl.Zivot vsak pokracuje dalej a motylov je nespocitatelne vela.Co bolo je uz minulost.Spomienky zostanu a city sa zmenia.Ja sa uz vsak tesim na to nove co pride.
gypsynka
03.08.09,10:04
Aj mne sa zdá, že akosi rýchlo vytriezvel. Ja si stále myslím, že je to vymyslený príbeh. Mňa keby niekto utvrdil osobne v tom, že už o mňa nemá záujem, ešte len vtedy by som začala smútiť. A hľa, náš zamilovaný je zrazu taký vyliečený, že sa hneď teší na novú lásku.
jaros5
03.08.09,10:35
Nejaky "srandista" sa tu trosku pozabaval a vyskusal si reakcie dospelakov. Haluz ako Brno:---;
Od sameho zaciatku nerealne a chore. Neverim ze niekde existuje normálny 27 rocny mlady muz, ktori by takto vnimal svet a jednal takymto spôsobom. A ak ano - tak by sa mal dat liecit;)
zamilovany
04.08.09,01:53
SyčákK cas a ako aj vsetko ostatne je relativne.Je len na nas kedy sa uvedomime.Cim skor tym lepsie.Ale ty si ma asi vobec nepochopil a ani nemozes pokial by si nezazil to co ja.Ked som tam bol tak som sa dost trapil a ver mi, ze to velmi bolelo a nevedel som ako mam pokracovat dalej.Po tom ako mi povedala priciny co to spustalo a celkovo aky postoj ktomu zaujala, sa nieco vo mne zlomilo a povedal som si, ja sa uz koly nej dalej trapit nebudem.Rozhodla sa tak ako rozhodla a ja nechcem stratit dalsie roky trapenim.Ak by som si toto neuvedomil, tak teraz by som bol na tom ovela horsie a potom by si zas pisal aby som sa prebudil.

gypsynka to nie je absolutne zalozene na case ze akosi rychlo vytriezvel.Ak sa voci mne niekto neferovo zachova tak to ma nakopne, aby som sa spamatal.Zavisi aj od toho akym sposobom ti clovek vyjadri, ze nema o teba zaujem.Ak by si zazila ten sposob co ja tak by si take veci nepisala.A nezabudaj este, ze vsetci sme individualni.Ak tebe nieco trva rok, to neznamena, ze vsetkym.Nic v zlom, ale to stym vymyslenym pribehom si fakt prehnala.Ja viem, ze ak ludia spoznaju nieco co sa nedeje kazdy den a nie je beznou realitou, tak myslenie ludi nedokaze take nieco lahko prijat.Vzdy tam budu otazniky.Ver ci never ja som napisal vsetko od srdca tak ako som to v danej chvili citil.Ak sa teraz pozriem spat bez tej depky tak sa mi moc nepaci, ze som si svoje sukromie takto zverejnil.Ale bolo to vtej chvili nieco co mi pomahalo davat tie emocie von zo mna, aby som tomu vsetkemu nepodlahol.

jaros5 chapem, ze asi pre teba je vsetko to co si nezazil ty, alebo aspon milion dalsich ludi nerealne.Ja sa vsak riadim sebou a nie tym co robi tych milion ludi.Vzdy som bol taky a aj budem.Vysvetli si ako chces.Podla teba vsetci ti co nevnimaju svet tvojimi ocami by sa mali liecit.Trochu krute myslenie na dospelaka.Kazdy vnima svet inak a ty nemas pravo sudit.
ZDENIELA
04.08.09,04:28
Všetci sme mu radili rýchle vytriezvenie ... a keď konečne vytriezvie, tak sa nám to zdá prirýchlo ...
Myslím, že sa stalo len to, čo sme väčšinou tvrdili ... toto nebola ozajstná láska, pretože virtuálna láska nemôže byť ozajstná ... Podľa mňa nevytriezvel počas toho jedného rozhovoru, v ktorom ho zbožňovaná odmietla ale celý tento vzťah k tomu smeroval ... proste bol na 99% predurčený na zánik ...

Veľa a šťastia a verím, že tento príbeh bude ešte mať happy end, no hlavnú ženksú rolu prevezme neaká iná ... nech sa ti darí
susann2
04.08.09,06:10
Zamilovaný, alebo možno už aj odmilovaný, zmyslela som si na Teba keď som čítala v jednom časopise o sexe po internete. Ale to čo skutočne prežiješ, Ti žiaden počítač nenahradí. Zoznámiť áno, ale žiť v reále. Po rozpadnutom vzťahu je dobré chvíľu žiť single, venovať sa tomu čo Ťa baví, /nie internetu/, robí Ti radosť. Liečiť si rany novým vzťahom nie je najlepší nápad.
gypsynka
04.08.09,11:19
Ked sme tak sedeli v aute tak povedala, ze stale tomu neveri ze toto nie je len sen ked sme takto pri sebe.Mne sa to tiez videlo ako sen po tolkych rokoch a tak som len chcel, ze ak je to sen nech sa nikdy neskonci.Ubytoval som sa na hoteli a dalsi den sme isli spolu na veceru a potom si posediet na prijemnom mieste kde sme si dali len nieco na pitie a hovorili sme o nas.Hladil som jej ruku a povedal jej nech sa rozhodne akokolvek ja to budem akceptovat.Cely rozhovor bol velmi dojimavy az sme mali slzy v ociach.Ale snazili sme sa kontrolovat.

Na jednej strane píšeš toto a na druhej strane toto: "Zavisi aj od toho akym sposobom ti clovek vyjadri, ze nema o teba zaujem.Ak by si zazila ten sposob co ja tak by si take veci nepisala." Tak ako ste sa vlastne rozišli, v dobrom či v zlom? Stále si odporuješ. Práve preto si myslím, že si si príbeh vymyslel.
zamilovany
05.08.09,07:46
gypsynka zly citat si pouzila pretoze to boli este tie prve dni ked som tam bol.Vtedy som to tazko znasal.Na hoteli som preplakal vela noci.Ty nevies ako som sa trapil, ked sa naraz konci nieco scim do buducnosti neratas.Ja som spomenul aj o nieco ine co bolo neskor.Ja si vnicom neodporujem a nic neni vymyslene.To co nezazijes sa ti vzdy bude zdat vymyslene, alebo tazko uveritelne.
Ked som napisal: ""Zavisi aj od toho akym sposobom ti clovek vyjadri, ze nema o teba zaujem" tak to uz bolo myslene na situaciu ktora sa stala neskor.V kratkosti som o tom pisal.Moc detailne som nechcel pisat, lebo by bolo toho vela.Vten den sme sa tak navecer isli povozit na lodi po Nile.Potom sme isli do kaviarne kde sme si posedeli a pokecali.Vtedy som sa jej spytal, co vsetko toto cele nastartovalo, lebo stale citim, ze neviem uplne vsetko.Moc sa nechcela o nas bavit.Ja som jej aj daval moznost, ze moze najskor len zit so mnou a az potom sa rozhodne ci by to tak chcela, ale ona ze to uz dalsi rok takto nevydrzi.Ked vydrzala 6 preco by nevydrzala este 1.Tak som jej povedal, ze chcem odist s vysvetlenim a po tych rokoch si to zasluzim vediet.Tak napokon mi povedala dalsie veci ktore predtym nikdy nespomenula.To bolo to co som spomenul, ked mi povedala, ze sa jej uz nepacilo, ze som bol stale ako anjel a prilis dobry a mily atd.Ze som sa po tych rokoch nezmenil, ale ona ano a uz sa jej to tak nepacilo.Chcela aby som bol dominantnejsi a aby som uz nebol taky dobry a mily.Chcela aby som bol tvrdsi.Ked som jej povedal, ze aj ja som sa zmenil tak nechcela tomu uverit.Hovorila to cele so zvysenym hlasom, lebo ju nebavilo hovorit o nas.To akym tonom mi to povedala a koly aj akym dovodom, zrazu vo mne ako keby zabilo emocie.Potom som jej aj povedal, zrejme je lepsie byt zlym ako dobrym a ona sa len pousmiala a povedala ano.Tak som sa jej podakoval, ze teraz mi je uz ovela lepsie a za nou uz viac plakat nebudem.A od toho dna som uz nemal tie emocie nemal.Stretavali sme sa aj dalsie dni, ale to uz bolo len ako keby som stretol osobu ktoru poznam a nic viac.Chcel som aby mi tam poukazovala neake miesta a tak.Citil som v srdci, ze ju stale lubim, ale emocie ktore som mal predtym a ktore mi davali bojovat za nu a vyznavat jej city uz boli prec a ja som mohol stat vedla nej bez toho, ze by mi bolo do placu, ze je uz koniec.Neviem ako by sa to dalo inak vysvetlit co to somnou spravilo.Asi aj tak to nikto nepochopi.Viem, ze v srdci sa to neda len tak zmazat.Ale emocie sa daju ukontrolovat a mysliet pozitivne a nie pod vplyvom silnych emocii.Laska je krasna ako ruza, ktora nas vie aj zranit.Pozitivum je, ze kazda rana sa zahoji.
branislavp
08.08.09,04:51
Zamilovaný, prajem Ti, aby si našiel tú právu lásku navždy.
MICKDUNDY
18.09.12,18:44
MAS KRASNU PREDSTAVU O LASKE..KRSNE SLOVA...ALE NEZABUDLA SI NA NIECO? napisala si mnozstvo viet co by si chcela ale ani slovicko co by si pre to urobila...suhlasim..laska je krasna..ale nie bez slov a neriesenia problemov...hm..
buchač
18.09.12,18:53
MAS KRASNU PREDSTAVU O LASKE..KRSNE SLOVA...ALE NEZABUDLA SI NA NIECO? napisala si mnozstvo viet co by si chcela ale ani slovicko co by si pre to urobila...suhlasim..laska je krasna..ale nie bez slov a neriesenia problemov...hm..

...ja by som sa teda pozrel aj na dátum posledného príspevku ....:rolleyes:


08.08.09 07:51

...zamilovaný je možno už zaláskovaný niekde inde .....;)
wagner
18.09.12,18:55
Vidno, nový člen si dátumy nevšíma
MICKDUNDY
18.09.12,19:02
:-) dik....som tu prvy krat...som si nevsimol....som na tom podobne ako bol on..aj ked asi horsie...moja bola z opacnej casti rep...zil som s nou 2 r..prezil pre mna ukrutne veci...dal som jej pracu peniaze pomahal so synom..dnes sa mi jej dalsi muz z mikrobusu zivota vyhraza lebo ziadam ju o moju tlaciaren pre dceru...hm..