ADA
24.06.09,09:52
Dobrý deň, rada by som poprosila o radu. V súčasnej dobe vysoké školy prijímajú študentov na 3 roky a potom na 2. Syn ukončil 3 roky štátnou skúškou k 10.6.2009 a má podanú prihlášku na ďalšie 2 roky. Zatiaľ potvrdenie o prijatí neprišlo. Mám nárok na daňový bonus, keď príde potvrdenie, že je prijatý na ďalšie štúdium - t.j. už v tom mesiaci alebo až od septembra?
Ešte jedna otázka dcéra bude mať v auguste 25 rokov a štátnice má niekedy koncom augusta resp. začiatkom septembra - končí 5. ročník denného štúdia mám nárok na daňový bonus aj v období leta, pokiaľ neskončí školu alebo len do 30.6.2009 a cez leto už nie lebo sú prázdniny a škola nie je?
Ďakujem za odpoveď.
grammatika
24.06.09,08:14
ADA
26.06.09,08:35
Ďakujem za odpoveď ešte ma zaujíma to skončenie dcéry štátnou skúškou až v 9 mesiaci. Budem mať nárok na daňový bonus aj v lete ak štátnice má až tak neskoro? Predpokladám, že jej na fakulte dajú potvrdenie o ukončení 5-ročného štúdia až v septembri.
veronikasad
26.06.09,09:20
Ďakujem za odpoveď ešte ma zaujíma to skončenie dcéry štátnou skúškou až v 9 mesiaci. Budem mať nárok na daňový bonus aj v lete ak štátnice má až tak neskoro? Predpokladám, že jej na fakulte dajú potvrdenie o ukončení 5-ročného štúdia až v septembri.
v septembri má riadny termín na vykonanie štátnej skúšky alebo opravný ?