wynk11
24.06.09,11:35
Zdravim Vas
Zase mam problem s promociami... ach nech je to za mnou..
Ja mam promocie a mamka nevie ci mi ma kupit kvety ci nie k promociam...nevie ci sa chalanovy kupuju ci nie..Ja som vravel ze ne a ona ze asi aj hej..fakt neviem..ci to neje nahodou trapne chlapec s kvetmi..diki za komenty
ivka70
24.06.09,09:37
Nie, nebude to trapne, vsetci tam maju minimalne jednu kyticu.
:) bez rozdielu pohlavia.
wynk11
24.06.09,09:54
no diki ale neviem co budem robit s tymi kvietkami..nesces preposlem ti ich..:-))
Marína
24.06.09,10:06
No čo by si robil? Dáš ich do vody a budeš sa z nich vytešovať, že na teba mamka myslela. Prečo máš pocit, že je to "zženštilé"?;) Nie je.:) A hádam by si darované kvety neposúval ďalej, to radšej Ivke kúp vlastnú kytičku.;):)
Blankake
24.06.09,10:08
Kvety sa darujú aj chlapcom/chlapom. Uvidíš, že aj ostatní dostanú ;)
A od Tvojej maminky budú tie najkrajšie :)
JarkaL
24.06.09,10:12
Mám taký pocit, akoby boli promócie pre teba väčším problémom ako štátnice. Veď sa teš, že máš štúdium za sebou a urob rodičom radosť, nech si užijú pohľad na svojho syna inžiniera. Určite sú na Teba pyšní. Ako by to vyzeralo, keby si od rodičov nedostal kvety?
ivka70
24.06.09,10:15
no diki ale neviem co budem robit s tymi kvietkami..nesces preposlem ti ich..:-))

Dakujem za ponuku, kvety si zasluzis ty.
Dohodni sa s rodinou, nech ti daju len jednu kyticu, ze to staci a ked velmi chces urob potom na oslave maly prihovor s velkym gestom, kde sa podakujes rodicom za to, ze ti pomohli dostat sa az tam, kde si a mamicke povedz, nech sa nehneva, ze dvakrat darovane prinasa stastie a kyticu jej pekne venuj.
Tvoja mama si ju zasluzi rozhodne viac ako nejaka cudzia baba z netu /aj ked kvety mozem :)/
azla
24.06.09,10:15
Mamka sa určite teší, že si ukončil školu, je na Teba pyšná ....nechaj to na ňu ......dopraj jej nech svoju radosť vyjadrí aj kvetmi :)
wynk11
24.06.09,10:27
tak vam poviem prehovorili ste ma
Blankake
24.06.09,10:30
tak vam poviem prehovorili ste ma
A ani to nebolelo :D:)
VERONIKA6
24.06.09,10:35
A čo tak dostať takúto kyticu? Tá je určená iba mužom.
http://data.unisite.sk/wobj-data/914/obrazky/x0122d.jpg
bupi
24.06.09,11:02
Urcite kvety prijmi a potes mamku i seba. To,ze uz budes promovany, znamena dalsi krok vpred a musis sa naucit bez hanby aj prijimat, urobi to omnoho vacsiu radost tomu, kto ta obdaruva.:)
babijanka
24.06.09,11:16
Zdravim Vas
Zase mam problem s promociami... ach nech je to za mnou..
Ja mam promocie a mamka nevie ci mi ma kupit kvety ci nie k promociam...nevie ci sa chalanovy kupuju ci nie..Ja som vravel ze ne a ona ze asi aj hej..fakt neviem..ci to neje nahodou trapne chlapec s kvetmi..diki za komenty
A prečo nie, veď nech mamka povie v kvetinárstve, že to bude kytička pre muža a okrem toho niektorý muži majú radi kvietky a pokiaľ nevieš, čo s kytičkou, mamka ju dá do vázy a stále keď sa na ňu pozrie, pripomenie jej ju Teba a bude mať pri srdiečku hrejivý pocit:)
pasuliatko
24.06.09,11:18
ale žienky nezabudnite,že chlapi sa nebudú vytešovať z kvetom ako my ženy :)
bupi
24.06.09,11:27
Pasuliatko a preco? Ja poznam vela muzskych milovnikov kvetov.Otazka je vediet ich prijat.;)
Andy Kralik
24.06.09,11:40
Presne tak.. promocie su odmena pre tvojich rodicov.. tak im ju daj :)
Gabi03
24.06.09,11:47
mimotemy Mať tak tvoje problémy. :D ... Dúfam, že nebudeš od takýchto musieť riešiť žiadne väčšie. :o
wagner
24.06.09,15:37
Keď som ja mala promócie, tak kvety dostávali bez rozdielu moji spolužiaci aj spolužiačky. Môžem Ťa uistiť, že nikto z nás sa nezamýšľal nad tým, či kvety patria mužom alebo nie. A všetci sme mali kvetov za náruč - študovali sme diaľkovo a aj tá radosť bola viacnásobná. Prijmy kvety s vďakou. A ako s nimi naložíš? Ja som sa hneď cestou zastavila na cintoríne a prvú promočnú kyticu dostala moja mama, ktorá sa toho žiaľ nedožila. Tiež som zaniesla do kostola a niečo som si nechala doma. Podelila som sa o kvety. A keď promoval kamarát, tiež som mu zaniesla kvety. Vôbec som sa nepozastavovala nad tým, či mu zaniesť kvety, alebo nie. Kvetom nič nepokazíš.
jozka56
24.06.09,18:12
Wynk11 ako by to vyzeralo, keby Ti maminka negratulovala s kyticou???? Nevymýšľaj blbosti.
Maruška54
24.06.09,18:24
No obliecť sme ťa už obliekli tak ešte my ktoré už poväčšinou máme takých synov ako si ty ti hovoríme že vôbec to nebude trápne. Mamka sa tiež teší že má takého šikovného synka tak nechaj ju nech si to užije.
pasuliatko
24.06.09,18:26
Pasuliatko a preco? Ja poznam vela muzskych milovnikov kvetov.Otazka je vediet ich prijat.;)

áno česť výnimkám ;).. môj otec kedysi dostal kyticu z cigariet tak sa potešil. ale keby dostal kvety no neviem :D
jozka56
24.06.09,18:32
wynk11mimotemy mne sa vlastne páči, že Ty múdrosti svojej maminky riešiš s nami, a my Ti ich s radosťou priklepneme. Tak sa pýtaj ďalej, potešíš.:---
piggos
24.06.09,18:56
Zdravim Vas
Zase mam problem s promociami... ach nech je to za mnou..
Ja mam promocie a mamka nevie ci mi ma kupit kvety ci nie k promociam...nevie ci sa chalanovy kupuju ci nie..Ja som vravel ze ne a ona ze asi aj hej..fakt neviem..ci to neje nahodou trapne chlapec s kvetmi..diki za komenty

Pokial ti nekúpi ruže, tak je to ok...a prečo by chlapi nemohli dostávať kvety???.... existuje vela druhov kvetov, ktoré sa hodia ku chlapom...a ked v kvetinárstve vedia urobit kyticu pre ženy, budú vedieť aj pre chlapov...;)...môj muž tiež dostal kvety ked promoval...a nikomu to neprišlo trápne..
Melnick
24.06.09,19:22
Pravidlá slušného správania – Dary a darčeky


Kvety
Sú vhodné takmer pri všetkých príležitostiach.
Kvety darovať žene môžete vždy.
Žena ich môže darovať iba mužovi staršiemu, chorému alebo umelcovi.
Manželia by mali darovať svojej partnerke kyticu čo najčastejšie.
Kvetiny v kvetináčoch môžeme venovať iba príbuzným alebo veľmi dobrým priateľom.:):):)

PS: Ak chceš darovať kvet - nesmie to byť ruža, klinec. Vhodný by bol nejaký exotický kvet, prípadne antúria.
pasuliatko
24.06.09,19:35
prečo nie ruža?:confused:
piggos
24.06.09,19:44
prečo nie ruža?:confused:

ja osobne si myslím ,že ruža viac pristane žene ,než mužovi...;)
pasuliatko
24.06.09,19:46
ja osobne si myslím ,že ruža viac pristane žene ,než mužovi...;)

to áno. mužovi radšej kaktus :D
jozka56
24.06.09,19:51
to áno. mužovi radšej kaktus :D
V kytici alebo v kochlíku:D:D:D
pasuliatko
24.06.09,19:54
V kytici alebo v kochlíku:D:D:D

:D:D:D
Melnick
24.06.09,20:30
Síce som v mojom predchádzajúcom príspevku napísala čo káže bontón, ale kto by už len ohŕňal nosom nad jeho nedodržaním, ak kvietok synovi daruje šťastná mama???:):):)
pepsikova
24.06.09,22:04
...a vždy môžeš z tej kytice vybrať ten najkrajší kvietok a dať ho svojej mamine..aj s pusou a poďakovaním..
truch
23.04.10,05:37
V lepších kvetinárstvach robia kytice aj pre mužov. Včera som dala robiť bratovi na 50-ku kytice, za seba, za robotu aj za môjho syna. Aj keď možno bontón hovorí, že chlapovi kvetiny nepatria, myslím, že potešia:):)
Dnes idem pre ne, ak sa mi podarí, odfotím ich a prilepím:):)
truch
23.04.10,17:02
Kytice, ktoré mi urobili pre brata, fotila som mobilom:)
Kazu
23.04.10,18:15
Zdravim Vas
Zase mam problem s promociami... ach nech je to za mnou..
Ja mam promocie a mamka nevie ci mi ma kupit kvety ci nie k promociam...nevie ci sa chalanovy kupuju ci nie..Ja som vravel ze ne a ona ze asi aj hej..fakt neviem..ci to neje nahodou trapne chlapec s kvetmi..diki za komenty

Dnes je emancipácia, už aj muži dostávajú kvety. To nie je ako za mojich mladých čias, keď musel chlap kvôli tomu umrieť aby mu dali kyticu.:---
Kazu
23.04.10,18:16
Kytice, ktoré mi urobili pre brata, fotila som mobilom:)

Pekné, tá prostredná sa mi páči najviac.