KvetkaK
25.06.09,08:53
Ahojte poraďáci,
chcem sa len poradiť v jednej veci. Ako robievate uzávierku skladu v Omege? Stačí ju robiť vždy raz ku koncu mesiaca, alebo robíte uzávierku po každom pohybe? Lebo neviem, či je správne keď je napríklad za mesiac 10 pohybov a potom ich mám všetky zaúčtované napr. k 31.03.2009.
Ďakujem za každý názor a radu. ;)
andreaS
25.06.09,07:03
ja robim ucto jednej firme, kt. ma zakupeny len sklad v omege a od nich si natiahnem len faktury do svojej omegy...

u nich potom skontrolujem sklad, ci je vsetko ok a potom urobim mesacne uzavierky, aby mi zauctovalo pohyby a tieto interne doklady si potom poslem mejlom a zauctujem u seba :)
KvetkaK
25.06.09,11:38
Ešte sa nájde niekto, kto pridá svoj názor?
andreaS
25.06.09,11:43
kvetka podla mna je idealna mesacna uzavierka... ja robim stvrtrocneho platcu dph, tak kontrolujem po stvrtroku, ale uzavierky robim mesacne, lebo to tam aj pekne ponuka...

bola by hovadina uzatvarat zakazdym sklad a zakazdym uctovat o pohyboch...

mne tam zvyknu pri kontrole povyskakovat rozne chyby (hlavne ked sa vrati do faktury a doplna tam daky tovar zo skladu, tak to zblbne a musim to rucne poopravovat) a uzavierku si urobim hlavne kvoli tomu, aby sa do starsich zaznamov nevratili, a viem, ze to mam okontrolovane a v poriadku... plus to zauctujem ;)
KvetkaK
25.06.09,11:46
kvetka podla mna je idealna mesacna uzavierka... ja robim stvrtrocneho platcu dph, tak kontrolujem po stvrtroku, ale uzavierky robim mesacne, lebo to tam aj pekne ponuka...

bola by hovadina uzatvarat zakazdym sklad a zakazdym uctovat o pohyboch...

mne tam zvyknu pri kontrole povyskakovat rozne chyby (hlavne ked sa vrati do faktury a doplna tam daky tovar zo skladu, tak to zblbne a musim to rucne poopravovat) a uzavierku si urobim hlavne kvoli tomu, aby sa do starsich zaznamov nevratili, a viem, ze to mam okontrolovane a v poriadku... plus to zauctujem ;)
Ďakujem za Tvoje príspevky. Len som si chcela byť istá, či to tak môže byť.
majernikova
14.01.10,07:52
... vedeli by ste aj mne poradiť s podobným problémom?
Ďakujem
bobiko
14.01.10,19:37
... vedeli by ste aj mne poradiť s podobným problémom?
Ďakujem

:confused: a tym problemom bude...