Dantess
25.06.09,12:14
Ahoj, určite s pamatáte na moju tému, je môj web zaujímavý ? Celý web bol prerobený od základov. Mňa by zaujímalo či sa Vám páči a ak nie tak prečo ??? Pravdupovediac mám zhruba denne 40 navštev, ale na ten počet veľmi malý počet objednávok (masáže), tak som zvedavý, čo tých ľudí na mojom webe odrádza. Ak už niekto dojde na masáž, tak sa z 80% vracia, pretože tie sú na vysokej úrovni. Ale niečo bude vo webe, alebo neviem. Tak na tú stránku prosím choďte tak ako zákazníci a nie ako kritici. Popozerajte a potom sem prosím napíšte hodnotenie. Za každé objektívne a pravdivé ohodnotenie dám bod. Ďakujem a dúfam žemi pomôžete :)
www.relaxvip.sk
padro
25.06.09,10:18
no hlavne napis adresu:D
Dantess
25.06.09,10:19
no hlavne napis adresu:D
pišem pišem a na to najdolezitejsie zabudnem :D
padro
25.06.09,10:19
inak ked uz budete hodnotit, trochu som upravoval aj ja, takze skuste www.autovybava.sk ... predsa len je lepsie ak to zhodnotia nestranni ludia:rolleyes:
padro
25.06.09,10:24
myslim ze ten web je v pohode, no v podstate ty mozes oslovit len ludi z BA takze aj ta nevstevnost je dobra, a pocet objednavok urcite nie kazda navsteva=objednavka:) u teba to mozu byt skor dobre referencie mozno jeden zakaznik z webu ta odporuci dalsi trom znamym,....
Dantess
25.06.09,10:25
inak ked uz budete hodnotit, trochu som upravoval aj ja, takze skuste www.autovybava.sk ... predsa len je lepsie ak to zhodnotia nestranni ludia:rolleyes:
Určite si získaš ľudí tým, ak k deflektorom dopíšeš, nech si na ne vyryjú (na obe) číslo svojej špz-tky. Mne ich tiež šlohli a chlapikovi čo tam ma špz nie. takže to napis k nim aby si trosku ludia povedali že pekne od neho že upozornuje.
VERONIKA6
25.06.09,10:26
Ahoj, určite s pamatáte na moju tému, je môj web zaujímavý ? Celý web bol prerobený od základov. Mňa by zaujímalo či sa Vám páči a ak nie tak prečo ??? Pravdupovediac mám zhruba denne 40 navštev, ale na ten počet veľmi malý počet objednávok (masáže), tak som zvedavý, čo tých ľudí na mojom webe odrádza. Ak už niekto dojde na masáž, tak sa z 80% vracia, pretože tie sú na vysokej úrovni. Ale niečo bude vo webe, alebo neviem. Tak na tú stránku prosím choďte tak ako zákazníci a nie ako kritici. Popozerajte a potom sem prosím napíšte hodnotenie. Za každé objektívne a pravdivé ohodnotenie dám bod. Ďakujem a dúfam žemi pomôžete :)
www.relaxvip.sk (http://www.relaxvip.sk)
Stránka ma zaujala a myslím si, že jej nič nechýba. Prajem veľa spokojných zákazníkov. Škoda, že ste tak ďaleko:)
padro
25.06.09,10:28
to musi byt odbornik co to dokaze ukradnut :D ja by som ich asi polamal
Dantess
25.06.09,10:33
to musi byt odbornik co to dokaze ukradnut :D ja by som ich asi polamal
V našj ulici malo asi 5 aut deflektory. NA druhe rano už len 1 a to to ktore tam malo vyryte špz. Zober si že oni sa na tom nabalili ti zlodeji. ked to predaju za 500SKK (100% zlava) tak na 4och zarobia 2000SKK za par hodin čo to vybrali. Kradnu sa auta za par sekund, s deflektormi takyto nemaju problem
Pacino
25.06.09,12:02
len by som tam ešte poopravoval ešte nejaké gramatické chybičky..napr.Odmente svojich zamestnancov masážov....Reflexnú masáž môžeme definovat ako manuálny liecebný zásah na povrchu tela....
Ale web je o 100% profesionálnejší ...len tak ďalej...
Dáša_
25.06.09,17:42
tie fotky vo fotogalérii sú reálne? vyzerajú každá inak, z iného miesta, v inej kvalite.
Dantess
25.06.09,18:57
tie fotky vo fotogalérii sú reálne? vyzerajú každá inak, z iného miesta, v inej kvalite.
nn tie nie su. ALe buduci tyzden ma prist profi fotograf. Prave fotogaleria je asi jedina, ktora može zatial odradzat. Nemyslite ?
Dáša_
25.06.09,19:19
nn tie nie su. ALe buduci tyzden ma prist profi fotograf. Prave fotogaleria je asi jedina, ktora može zatial odradzat. Nemyslite ?

Vieš, ja si stále myslím, že pre teba je najlepšia reklama spokojný zákazník - ten vám prinesie určite oveľa viac daľších zákazníkov ako reklama na internete.
Dantess
25.06.09,19:26
Vieš, ja si stále myslím, že pre teba je najlepšia reklama spokojný zákazník - ten vám prinesie určite oveľa viac daľších zákazníkov ako reklama na internete.
to je jasne, ale si zober že na zaciatku je 0 zakaznikov. ako sa z 0 stane 100 bez reklamy ? :D
Dáša_
25.06.09,19:29
to je jasne, ale si zober že na zaciatku je 0 zakaznikov. ako sa z 0 stane 100 bez reklamy ? :D

ale nespoliehaš sa iba na internetovú reklamu ??

Ale ty práve potrebuješ miestnu reklamu.
Dantess
25.06.09,19:49
ale nespoliehaš sa iba na internetovú reklamu ??

Ale ty práve potrebuješ miestnu reklamu.
A aku miestnu presne myslis ? Letaky ? Tie moc nezaberaju. Co by si tam este zaradila, alebo ako by si spropagoval masazny salon ?
Meggi 1
25.06.09,19:57
Zamiešam sa vám do debaty: prvé mi napadlo - Nemáte nejaký okresný / regionálny reklamný časopis?
Dáša_
25.06.09,19:59
A aku miestnu presne myslis ? Letaky ? Tie moc nezaberaju. Co by si tam este zaradila, alebo ako by si spropagoval masazny salon ?

aj letáky, aj reklama v nejakom miestnom plátku, najlepšie spojená s nejakým reklamným článkom.
Samozrejme výveska. Možno malé vizitky v reštauráciach, alebo u lekára, niekde na recepcii v nejakom podniku...
Ideálne by bol nejaký reklamný ťah typu, poistenci poisťovne XXX majú u nás zľavu.
Alebo "šťastná hodinka" - masáže za polovicu v určitom termíne

Ja mam stále pocit, že niečo sa začne a každý si hned predstavuje, že všetci ľudia, čo doteraz chodili na masáže (ku kaderníkovali, kupovali knihy, PC ...) do miesta A, B... sa okamžite presunú do miesta X.
Ono to tak nefunguje. Teda, to by bol zázrak, keby to tak fungovalo. Lebo to by kľudne mohol prísť niekto Z a ľudia by sa zase presunuli tam.

S miestom A ma môžu viazať úplne iné veci. Mám to blízko domu, práce... Dlhodobo sa poznám s masérkou. Mám dobre spojenie MHD. Alebo sa tam super parkuje s autom. Alebo mi tam postážia dieťa.
tokoska
29.06.09,19:01
Ahoj!

Zaradila by som do ponuky predaj výrobkov - masážne prípravky v MO balení.
Tiež by sa hodili masáže rehabilitačné-poúrazové, mám skúsenosti, že pacienti chodia napr. do nemocnice, ale využívajú služby aj v salónoch, kde sa im viac venujú.
Odporúčam aj inú reklamu, letákovú. Stačí roznos obyčajných letákov po blízkom okolí. Najlepšiu reklamu robí však spokojný zákazník a na všetko treba čas.
Mňa Vaša ponuka veľmi "neoslovila" a ak som spokojná so svojim salónom, nemám dôvod meniť a hľadať inde, ledaže ... by to bolo bližšie ... a skôr ma naozaj osloví leták v schránke, ako surfovanie po stránkach ...
V kozmetickom salóne sme využili "deti", ktoré nám poroznášali po "činžiakoch" letáky /úplne obyčajné, doma vytlačené/ a malo to väčší úspech, ako reklama v časopise. Ešte sa nám vyplatil inzerát v regionálnych novinách ...

Prajem veľa úspechov, bývam priďaleko, aby som vyskúšala profesionálnosť ...
Steenko
02.07.09,13:05
Stranka je pekna a prehladna, akurat cennik by nemal byt obrazok, ale text - tabulka.

Tiez nemate definovanu linku v spodnom banneri - zdravie.sk

Co by som prerobil je sekcia Galeria, nemam z nej dobry pocit.
Linky v sekcii Masaze po ukazani mysou zmenia farbu na bielu, takze ich na bielom pozadi nevidno.

Pridal by som tiez viac textu.

Z hladiska optimalizacie pre vyhladavace je to tiez celkom ok -priemer - az na par drobnosti.

Celkovy dojem je dobry, ceny su az prilis dobre, takze vas asi v dohladnej dobe vyskusam a zhodnotim, ci su adekvatne :)

Inak lisiacka forma reklamy takto cez poradu, mas u mna +1.

M.
Lianka
02.07.09,13:19
Ahoj Dantess, mala som moznost vidiet aj predchadzajuci web a poviem ti, ze je toto velka zmena - v dobrom. Velmi prijemne na mna zaposobila zelena farba hned od uvodnej stranky.

DOMOV - uvodna strana
Fotky su po obsahovej stranke kvalitnejsie (ziadna metla na fotke), na rozdiel od predchadzajucich.
V 1. odseku dopln bodku za vetou.
Sutaz sa mi paci, aj ze ste na FB.

Velmi pekna stranka, aj vzhladom, farbami, clenenim, fotkami, velmi dobry dojem na mna urobila. Urcite posobi doveryhodnejsie ako ta predosla - su tu kontakty, cennik atd.

Ten odkaz na reklamu v tom cervenom nikam neviedol - stranka sa nedala otvorit.

Prajem vela uspechov, mozno sa niekedy zastavim na masaz ;).
Dantess
02.07.09,14:18
To Steenko: Ďakujem za hodnotenie. Vyjadril by som sa ale k poslednej vete, že či sú ceny adekvátne kvalitám. Máme 4 ročnú zdravotnú školu odbor masér a návratnosť klientov zhruba 80% ak nie viac v poslednej dobe. Naozaj sa snažíme ku klientom pristupovať najprofesionálnejšie ako to len ide. Samozrejme sme upravili tak aj ceny. A chystáme ešte nejaké novinky, takže permanentným klientom ušetríme aj 40% z peňaženky :D Tak nás teda navštív a skús dúfam, že sa nesklameš :)

To Lianka a all: Web prerábal Michal Dragan. Myslím si, že som dostal super web za super cenu. Tak odporúčam každému jeho služby :)
Dantess
24.02.11,18:07
Tak trošku by som oživil tému. Po cca. roku a pol podnikania sa naša web stránka celkom pekne rozrástla. Čo na ňu hovoríte? Čo by ste zmenili, poprípade pridali. Chýba Vám tam niečo ?

Zaujíma ma to aj z dôvodu, že máme celkom dosť návštev, ale objednávok cca. rovnako ako trebárs keď bolo o 30 návštev menej. Dík za rady

Link v zadaní témy
IvetaH
24.02.11,18:25
Stránka sa mi vo všeobecnosti páči, aj farby aj usporiadanie. Len sa mi zdá na stránke DOMOV priveľa textu. Stále sa ponáhľam, tak mám najradšej "nadpisy" a ak ma nejaký osloví, chcem k nemu podrobnejšie info. Toľko textu pokope málokedy čítam. Ale je to len môj názor, sú ľudia, ktorí sa neponáhľajú.
Stránka pôsobí príjemne a sviežo, prajem ti veľa spokojných zákazníkov.
msviki
02.03.11,11:59
svieza stranka vyzera asi takto: http://www.relax.org.uk/

Ta zelena kombinacia (tmavej a svetlej) nie je az tak najstastnejsie zvolena. nemas tam ziadny kontrast. vyhod to zelene pozadie. Tmavozelena je super, .... mozno ale v kombinacii s inou farbou. svetlazelena to tam podla mna kazi... ;o(.
+ je tam vela rozdielnych farieb pisma....


Popripade aj :http://www.relaxstationfootmassage.com/#Price
...tiez keby tam ta stranka nemala to hlupe hnede pozadie. (priklad webu - jednostranovky, kde je vsetko co treba)

na tych prikladoch je aj nejaky marketing. takze len tak na inspiraciu.. odomna . Peace! ;o)