kamulilik
25.06.09,15:12
Ahojte :rolleyes:

Prosím vás o radu. O pár dni mám nastúpiť na miesto konateľa s.r.o., ktorá už existuje (mám nahradiť terajšieho konateľa). Chcem vedieť či potrebujem uzavrieť nové pracovné zmluvy s terajšími zamestnancami, alebo je potrebný len dodatok k zmluve o zmene konateľa?

Ďakujem
KEJKA
25.06.09,13:16
Podľa mňa zamestnanci sú zamestnancami spoločnosti. Ty spoločnosť zastupuješ. Pracovné zmluvy nestrácajú platnosť.
Stretol si sa niekedy, že výmenou riaditeľa spoločnosti sa menili všetky zmluvy?
kamulilik
25.06.09,13:59
Nie, ale v zmluve je uvádzaný terajší konateľ ako zástupca spoločnosti, či nie je potrebný aspoň dodatok k zmluve o zmene zastúpenia spoločnosti?

Dik
zalobaba
27.06.09,15:41
Nie, ale v zmluve je uvádzaný terajší konateľ ako zástupca spoločnosti, či nie je potrebný aspoň dodatok k zmluve o zmene zastúpenia spoločnosti?

Dik

NIE
stavbar 1
29.06.09,20:02
Dobrý večer, môžete mi povedať, či konateľ s.r.o má právo hlasovať ne valnej hromade?
Ďakuje.
liba2
29.06.09,21:21
Dobrý večer, môžete mi povedať, či konateľ s.r.o má právo hlasovať na valnej hromade?
Ďakuje.Valné zhromaždenie je zhromaždenie spoločníkov, t. j. majiteľov s.r.o.
Ak si súčasne spoločník s.r.o. , máš právo hlasovať na VZ ako spoločník (nie ako konateľ).