ja.nus.ka34
25.06.09,17:25
Chcem sa spytat,ci mate niekto skusenosti s upchatymi zlcovodmy,moj manzel teraz lezi v nemocnici,ožltol a mal teplotu,ziadne bolesti.Zltacku vylucili a vraj pravdepodobne ide o upchate zlcovody.Nikdy nemal problemy so zlcnikom.Zajtra ide na vysetrenie do Martina sondou,ci sa im potvrdi diagnoza.:mee:
pasuliatko
25.06.09,20:12
tak sa vyoperuje žlčník a bude pokoj :) neboj asi má len žlčníkové kamene.
ja.nus.ka34
26.06.09,06:25
tak sa vyoperuje žlčník a bude pokoj :) neboj asi má len žlčníkové kamene.
Dakujem za odpoved,tak nakoniec isiel do Banskej Bystrice,prave by mali vyrazit...mam nervy,je to chlap ktoremu nikdy nic nebolo...:mee:
pasuliatko
26.06.09,06:44
Dakujem za odpoved,tak nakoniec isiel do Banskej Bystrice,prave by mali vyrazit...mam nervy,je to chlap ktoremu nikdy nic nebolo...:mee:

to poznám len bud hlavne silná kvôli nemu. neboj sa to sa stáva a bude v poriadku. pokial to hned začali riešiť lekári tak sa neboj ;) v BB sú dobrí lekári
silviaz
26.06.09,08:20
Ahoj :o)

Aj my sme mali tento pripad moj krstny otec chlap jak hora nikdy mu nic nebolo, jedol co videl a zrazu ozltol a teplota. Tiez mali najprv podozrenie na žltačku to sa nepotvrdilo tak mu na sografe zistili ze ma kamene.
Zobrali ho na operačku za tri dni bol doma, spokojny a vysmiaty. Sice musel drzat chvilu dietu aby si ten organizmus zvykol na zmenu ale inak sa ma faj. Je to uz sest rokov nema ziadne problemy.

V BB mam velku rodinu mame skusenosti s nemocnicou su tam spickovy lekari a aj starostlivost o pacientov je tam na urovni.


Takze žiadne strachy treba pozitivne mysliet. Drzim palceky.
ja.nus.ka34
26.06.09,16:57
Takze vysledky su dobre,ziadne kamene v zlcovodoch neboli...teraz neviem ci sa mam tesit alebo smutit...tesit preto.ze ich nema a smutit preto ze stale nezistili z coho ožltol a ma zvysenu teplotu...a patranie pokracuje....
pasuliatko
27.06.09,08:46
neboj sa bude to dobré ;) keď nemá kamene je dobre
silviaz
27.06.09,10:08
Ahoj

no ak nema kamene je to celkom dobre vyhne sa tym operacii. Ale zazltnutie koze a teplota nie su priznakom zdravia. Aj ked vylucili žltačku moze ist o slaby alebo zacinajuci zapal pečene. Moze to byt aj prechodny stav reakcia na nejake lieky niektore to maju ako vedlajsi ucinok, mozno zle nakombinovana prilis mastna strava ale to by musel mat vysoky cholesterol, pečen velmi silno reaguje aj na jedy a chemikalie nemohol prist s niecim takym do styku ?
Nie že by som bola najmudrejsia na svete ale narodila som sa genetickou vadou pecene takze som si s nou uzila :o)
Určite mu budu lekari robit znova biochemicke rozbory krvy a specialne pecenove testy.

Pečen je vynimocny organ v tom ze skoro vzdy dost nacas prejavi ze sa nieco deje a tak sa da rychlo zasiahnut a hlavne ma až neskutočnú schopnosť regeneracie :o).

Podla mna ak by išlo o nejaky vážny chorobny stav tak by to biochemicke rozbory pecenovych testov urcite ukazali.


Drzim palce nech ho maš čoskoro doma zdraveho :o)
ja.nus.ka34
27.06.09,14:47
Tak oni tam kamene nenasli ale tie zlcovody mu precistili.A dnes uz nebola ziadna teplota a vraj aj vysledky krvy boli lepsie.Lekarka sa vyjadrila ze je vraj aj menej zlty!!!!!!!Huráááá!!!!!No ved sa uvidi v pondelok,budu sa robit dalsie testy,budeme zas o nieco mudrejsi.Vsetkym velmi pekne dakujem......
pasuliatko
27.06.09,16:27
neboj len ho musíš podporiť a bude dobre ;)
verads
11.02.23,06:58
Zdravím , viem , je to stary príspevok ale nakoniec čo zistili manželovi j sa smiem opýtat ? Ja mám teraz tiež tento problem , no chvalabohu som ešte neožltla , ale mam vysoky bilirubím. Bojim sa lebo už dlhe roky mam rozšireny žlčovod .
mari2x
11.02.23,15:33
ak máš rozšírený, nemal by sa upchať
verads
11.02.23,22:31
Tak to bude asi nádor . , mám strach .žlčník mám vyoperovaný vyše 30 rokov , a tie príznaky , ach . Ešte to nemm vyšetrene , že z čoho , mám len vysledky krvných testov .
mari2x
12.02.23,02:04
STRACH ti URĆITE nepomôže
verads
12.02.23,16:29
Viem , ale ked iny mal taketo problemy aj ja som radila treba mysliet pozitívne , nemysiet na najhoršie atd... ale ked je v tom človek sám a tie príznaky ... no uvídím , nič nezmôžem
mari2x
12.02.23,17:31
sám sebe psychológom patrí k NAJŤAŹŚÍM !