Stephanie7
25.06.09,18:30
Ahojte:-),
moj priatel ma promocie a ja neviem, co je vhodnejsie na takuto prilezitost. Satenove saty pod kolena alebo staci elegantna sukna? Dakujem pekne za rady...kazda pomoze...
Olice
25.06.09,16:35
Stephanie7
25.06.09,17:19
pretoze prvy prispevok mi hodilo k inej teme a ja by som velmi chcela pocut nejake rady...
Milan Benka
25.06.09,18:02
Má to byť na slávnosť, alebo až na neskôr ?
Stephanie7
25.06.09,18:11
no ma to byt aj na slavnost
piggos
25.06.09,18:35
Ahojte:-),
moj priatel ma promocie a ja neviem, co je vhodnejsie na takuto prilezitost. Satenove saty pod kolena alebo staci elegantna sukna? Dakujem pekne za rady...kazda pomoze...

a čo keby si si obliekla, to čo sa tebe najviac páči a v čom sa budeš cítiť dobre?...myslím si že ani saténové šaty a ani tá sukňa nič nepokazí...(no dúfam.lebo som ich nevidela....:rolleyes::D)....no keby si priložila foto tých šiat,možno by sme ti vedeli poradiť..l:rolleyes:...
Blankake
25.06.09,19:25
Ahojte:-),
moj priatel ma promocie a ja neviem, co je vhodnejsie na takuto prilezitost. Satenove saty pod kolena alebo staci elegantna sukna? Dakujem pekne za rady...kazda pomoze...
Ak sú tie šaty príliš "plesové", tak radšej tú elegantnú sukňu. :)
Stephanie7
25.06.09,20:26
no to sa mi velmi pacilo...ze si mam obliect to, v com sa budem cititi dobree...tak rano sa zobudim a vyberiem si aj podla toho...tak dakujemm vam peknee za rady...
luigi72
25.06.09,20:29
Podla mna nieco jednoducho-elegantne ;)

Zeny to maju ovela lahsie, daju si suknu s bluzkou a je to. Nie je to ani prilis elegantne, ani prilis obycajne. Na promociach su inac ludia vzdy "nahodeni". :)

Chlap, ked si da oblek, je niekedy uz prilis elegantny... nemyslim teraz konkretne na promocie
jaros5
27.06.09,16:20
Stephanie7 prepac mimotemy:D:eek::) ale stretnut na porade rovnako ohodeného dvojnika sa nestava tak casto ...:rolleyes:

mimotemyzdravim luigi72 - nehodíme rec o rovnováhe sveta ????
luigi72
27.06.09,19:55
mimotemy

kludne mozeme :) zaloz temu, bude urcite velmi zaujimava. Co by so chcel vediet? ;)
jaros5
27.06.09,20:23
mimotemypodla vstupu na poradu súdim , ze som ti ukradol avatar - alebo ty mne ?????:eek::D:)
Meggi 1
27.06.09,20:29
mimotemypodla vstupu na poradu súdim , ze som ti ukradol avatar - alebo ty mne ?????:eek::D:)
mimotemyjaros5, nemáte ich úplne totožné, ináč máte bielu a čiernu farbu. Ale avatar je na prvý pohľad taký istý :)
luigi72
28.06.09,12:17
mimotemy

okrem toho ja mam 3D avatar a pekne splyva aj s pozadim ;)

Neviem, kto mohol mal avatar ako prvy, ja ho nemam celkom od sameho zaciatku ...

Teraz som si vsimol, ze som tu registrovany uz viac ako dva roky. Ako leti ten cas...
sarasara
28.06.09,13:49
Myslím, že na promóciu je vhodné oficiálnejšie oblečenie. Nie je to ples. Vhodná by bola elegantná sukňa s blúzkou, lodičky, silonky. Na slávnostnú príležitosť sa nehodia holé nohy a musia byť topánky s plnou špičkou.