Stanislav 1975
26.06.09,08:21
Ahojte, prosil by som o radu od niekoho kto sa vyzná v pc- včera som troška behal v nastavení pc( neviem načo sa tam hrabem, keď tomu nerozumiem;)) a niekde som stlačil niečo v tom zmysle- zvýšenie rozlíšenia, alebo také niečo a neviem kde to bolo-neviem to nájsť ani v nastavení obrazu , ani nikde-teraz mám úplne hnusný obraz na monitore- ikony mám silno modré a celé je to od veci-neviete, kde to nastavím, aby som to mal ako predtým???Thanks...
Martin Mocko
26.06.09,06:28
Ahojte, prosil by som o radu od niekoho kto sa vyzná v pc- včera som troška behal v nastavení pc( neviem načo sa tam hrabem, keď tomu nerozumiem;)) a niekde som stlačil niečo v tom zmysle- zvýšenie rozlíšenia, alebo také niečo a neviem kde to bolo-neviem to nájsť ani v nastavení obrazu , ani nikde-teraz mám úplne hnusný obraz na monitore- ikony mám silno modré a celé je to od veci-neviete, kde to nastavím, aby som to mal ako predtým???Thanks...

Môžeš sem hodiť screenshot obrazovky, ako to vyzerá. Dobré by bolo vidieť.
kvalitar
26.06.09,06:28
zdravim. takze pravym tlacidlom stlac na pracovny plochu.Dalej stlacis na vlastnosti a v okne stlac na listu nastavenie. Tam uvidis rozlisenie obrazovky, posunies na pozadovanu hodnotu. Standartne byva 1280x1024. To vsetko zavisi od tvojho monitora.
To je jedna moznost a druha toto iste mozes nastavit aj v nastaveniach grafiky, cize stlacis v tej istej liste na spresnit v pravo a tam mas uz presnejsie nastafenie grafiky monitora atd...
sondaw
26.06.09,06:29
Nepíšeš jaký máš systém, ale zkus na Vistě:
pravá myš na plochu>Přizpůsobit>Nastavení zobrazení>a uprav si rozlišení pro svůj monitor

Na XP to myslím bylo
pravá myš na plochu>Vlastnosti>Plocha>Upřesnit nebo možná se hned z vlastností dostaneš na Vzhled - musíš to tam někde pohledat, nevím přesně, kde to bylo

Psali jsme současně, omlouvám se, ale nechávám i svůj komentář, na Vistě je to přece jen malinko odlišné
Flinstone
26.06.09,07:57
ak sa nebudeš vedieť zorientovať kde si čo postláčal ešte sa dajú urobiť dve veci... obnova systému k nejakému dátumu keď to fungovalo, alebo v správcovi hardvéru odobrať grafiku a reštartovať... po nábehu ju nájde a bude chcieť nanovo ovládače a nastaviť rozlíšenie... ale tá prvá možnosť je asi najjednoduhšia aj pre bežných užívateľov
mato1219
26.06.09,14:02
vyhod monitor cez okno a maš po problemoch :D