Tomáš_sh
26.06.09,08:23
Zdravím Vás

Potrebujem zohnať pre študenta 2.ročníka vš strojníckej v ba, nie pre mňa potvrdenie o vykonaní odbornej študentskej praxe. Ide o 6 týždňovú odbornú prax vo firme pôsobiacej v oblasti strojárstva najlepšie od 6.7. 2009 do 14.8.2009, mohol by byť aj iný termín z bratislavského kraja. Ide iba o potvrdenie a nejaké materiály ohladom činnosti firmy, aby sa z toho dala napísať správa. Nikto seriozne nekontroluje či dotyčný pracoval, alebo nepracoval v danej firme ja som tiež mal iba potvrdenie, ide iba o správu.

Ak má niekto možnosť takéto potvrdenie vystaviť prosím reagujte
kvalitar
26.06.09,06:52
no ja osobne ako firma by som taketo potvrdenie nevydal.isiel by som proti sebe a vystavoval firmu riziku a pre nic za nic. Je plno firiem ktore potrebuju pomoct a aj vyhladavaju ludi na prax, lebo usetria financie a student sa daco nauci. Lenze tu asi ide o to mat papier a nestracat cas vo firme resp. zadarmo pracovat
Tomáš_sh
26.06.09,07:05
pozri kvalitar, ide o to, že nie každý si môže dovoliť pracovať niekde 6. týždňov zadara, radšej ide na leto preč a zarobí si peniaze na štúdium, asi tak...
ivka70
26.06.09,07:07
Zdravím Vás

Potrebujem zohnať pre študenta 2.ročníka vš strojníckej v ba, nie pre mňa potvrdenie o vykonaní odbornej študentskej praxe. Ide o 6 týždňovú odbornú prax vo firme pôsobiacej v oblasti strojárstva najlepšie od 6.7. 2009 do 14.8.2009, mohol by byť aj iný termín z bratislavského kraja. Ide iba o potvrdenie a nejaké materiály ohladom činnosti firmy, aby sa z toho dala napísať správa. Nikto seriozne nekontroluje či dotyčný pracoval, alebo nepracoval v danej firme ja som tiež mal iba potvrdenie, ide iba o správu.

Ak má niekto možnosť takéto potvrdenie vystaviť prosím reagujte

ETIKETA PORADY:
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
ivka70
26.06.09,07:09
pozri kvalitar, ide o to, že nie každý si môže dovoliť pracovať niekde 6. týždňov zadara, radšej ide na leto preč a zarobí si peniaze na štúdium, asi tak...

Ak je absolvovanie praxe podmienkou studia, ma ju student absolvovat.

Vies, idealne je zarabat si a prist si po 5 rokoch VS len po diplom, ved peniaze treba, nie ....
kvalitar
26.06.09,07:41
suhlasim s ivkou ... potom to tak aj vyzera vo firmach ked pride absolvent... a nebude vediet ani pomaly precitat vykres, ale hlavne ze je strojny inzinier, v skole ho nikdy nenaucia co je v reale.A uznavam skoly ktore povinne davaju taketo praxe.Konecne aj na slovensko mozno doslo trocha zapadneho stylu a prepaja sa prax so studiom.