iasak
26.06.09,15:13
Zdravím Vás,

Chcel by som radu, či k tomuto windowsu existuje nejaky slovak pack alebo czech pack. Mne to akoze netreba, ale susedovi co som nainstaloval,furt do mna huci, ze on nerozumie tomu tam, neviem co tam potrebuje rozumiet, ale budis. Za kazdu odpoved dakujem.
sondaw
26.06.09,13:28
Najdeš, zadej do Google Win Xp PROF 64-bit čeština a najdeš to, co já.
Z jistých důvodů sem odkaz nedávám:)
Ovšem jak je kvalitní a zda je počeštěno všechno, to netuším
mato1219
26.06.09,13:44
:D nech ho preinštaluje, Windows je už tak či tak vírus a nie ešte 64-bit, ja som ho mal a bola to katastrofa
kergulaan
27.06.09,05:36
:D nech ho preinštaluje, Windows je už tak či tak vírus a nie ešte 64-bit, ja som ho mal a bola to katastrofa

Prepac mi otazku, preinstaluje cim? Len mi neodpovedz ze linux-om, bo ked terazky nevie XP v ang. tak z linuxu bude uplne vedla.
Takze tvoja rada =0
pistik71
27.06.09,11:31
Zdravím Vás,

Chcel by som radu, či k tomuto windowsu existuje nejaky slovak pack alebo czech pack. Mne to akoze netreba, ale susedovi co som nainstaloval,furt do mna huci, ze on nerozumie tomu tam, neviem co tam potrebuje rozumiet, ale budis. Za kazdu odpoved dakujem.

Na 64-bit verziu XP by som CZ nedaval, a ani by som nepracoval s CZ verziou (existuje CZ verzia, LIP nie). Vyhnes sa tak problemom s kompatibilitou. Viem o com pisem, uz som riesil vela takych veci.
kero64
28.06.09,16:56
:D nech ho preinštaluje, Windows je už tak či tak vírus a nie ešte 64-bit, ja som ho mal a bola to katastrofa

Dovolím si nesúhlasiť. Ja ho používam v práci a som s ním max. spokojný.