holos
26.06.09,15:21
mame v pláne otvoriť kozmetické štúdio zamerane na odbúravanie tuku , vyhladzovanie vrások a iné pomocou ultrazvukového prístroja. má niekto skúsenosť? čo hygiena? ako je to zo zodpovedným vedúcim? musí mať zdravotnícku školu?
holos
07.07.09,12:57
mame v pláne otvoriť kozmetické štúdio zamerane na odbúravanie tuku , vyhladzovanie vrások a iné pomocou ultrazvukového prístroja. má niekto skúsenosť? čo hygiena? ako je to zo zodpovedným vedúcim? musí mať zdravotnícku školu?


žiadne skúsenosti ? nik neporadí ?
kikae
28.10.09,19:47
zdravim,aj ja som si chcela otvorit kozmeticke studio ale uz som to aj vzdala,nakolko v mojom okoli je lekar ktory to roby doslova za par korun a tieto pristroje nie su najlanejsie,tak kym by som splatila tento pristroj trvalo by to niekolko rokov.na tuto pracu netreba lekarske vzdelanie,ked kupite pristroj vas hned zaskolia,zalezi ale od koho lebo iny vyrobca mi ponukol aj 2 tyzdnovu prax,iny zas k pristroju komplet zariadenie a to postel,kreslo,stojan pod pristroj a este nejaky pristroj.ak ste uz zacali s prevadzkov tak by ma to zaujimalo ako ste pokracovali...
holos
01.11.09,16:32
no skončilo to zatiaľ tak ako u Vás. momentálne odložené na neurčito.
naples26@yahoo.com
28.03.14,12:32
Chcem sa opytat ci ste tuto myslienku nakoniec zrealizovali ?
Chobot
28.03.14,13:16
Asi ti neodpovedia, holos tu bol naposledy 30.9.2011 a kikae 5.6.2011.