dotts_V
26.06.09,20:16
prosim vas, ak nahodou poznate niekoho kto robil prijimacky na logopediu a je prijaty napr. aj tento rok... mam otazku... ako sa mam pripravit aby to buduci rok vyslo?
no ale aj tak asi tazko kedze sa tam teraz hlasilo 132 ludi a brali 15-18... co je malo uz len z dovodu ze je to jedina fakulta na Slovensku, ktora toto studium umoznuje...
prosiiiiim poradte...
pepsikova
27.06.09,05:00
..a nedá sa na tej fakulte ísť na iný odbor a časom prestúpiť?..možno niekto vypadne....len uvažujem...
dotts_V
27.06.09,07:44
..a nedá sa na tej fakulte ísť na iný odbor a časom prestúpiť?..možno niekto vypadne....len uvažujem...
dakujem ze sa na to niekto ozval... :) ja som nad tym tiez rozmyslala.. ale nie je tam ziadny pribuzny odbor... lebo na logopediu su prijimacky take ze je tam aj ustny pohovor... a tym padom by prestup nebol asi mozny lebo tam ide o spravnu vyslovnost a vyjadrovanie... a celkovo prijimacky su tam dost drsne...
ale aj tak dakujem... :)
vajka22
22.11.09,12:59
Ahoj, som teraz prvacka na LG. Podla mna sa poriadne nauc biologiu a anglistinu. Na ustnom pohovore bud uprimna a usmievava a skus navstivit logopedicku aby ti pozrela vyslovnost ci nahodou nie je chyba v tom. Vela stastia na buduci rok.:)
Fyzis
22.01.16,11:08
Ahojte - http://sipocka.wix.com/stranka - vznikla stránka pre uchádzačov na logopédiu a študentov logopédie (táto časť je zaheslovaná). Sú tu všetky informácie ktoré potrebujete vedieť - v prípade otázok sa môžte pýtať tam. Veľa šťastia :-)
esterixx
05.01.24,20:33
Ahojte :), nevedeli by ste mi poradiť prečo mi nejde link ;( ?? (Či už je vymazaný, nový…) ďakujem za odpoveď
veronikasad
06.01.24,18:19
Reagujes na príspevok osem rokov starý...
misoft
06.01.24,18:23
No logicky - po ôsmich rokoch stránka prestala existovať -expirovala.
duves
06.01.24,18:34
Dcera chodila 1 rok na tuto UK, jedna katastrofa čo sa tyka komunikacie. To tam vladnu ake pomery? Z rakuska uhorska asi. A nie sme jediní, čo mame take skusenosti. Buzeracia a šikan.