osky
26.06.09,21:21
prosim vas,viete mi poradit daku stranku,kde by sme si mohli vytvorit vlastnu sablonu na svadobne oznamenia a menovky k stolu?
a ako sa to potom da vytlacit na nejaky pekny papier /je dostat kupit daco specialne do tlaciarni,okrem toho klasickeho papiera?/,a chceli by sme tam aj fotky.da sa to?

prosim ak s tymito vecami niekto vie robit,prilepte mi sem daco a podrobny popis.moc dakujem.
luigi72
26.06.09,20:00
Daju sa kupit vselijake papiere na svadobne oznamenia, na jednu A4 sa ti zmestia 4 kusy, orezat si ich musis sam. Ak nechces orezavat, vlastne vystrihovat, celu vecnost, nenavrhuj krkolomne tvary. ;)
Najlepsie je tlacit laserovou tlaciarnou, farby sa nerozpiju a nezotru sa, ked clovek chyti zo oznamenie. Ale kludne mozes aj atramentovou.
Ak vies narabat sa dajakym grafickym programom, bez problemov spravis vkusne oznamenie, aj menovky, aj pozvanky. Inspiraciu najdes na nete, len treba vygooglit.
Jedina chybycka krasy pri domacej tlaci je absencia striebornej a zlatej potlace...
osky
29.06.09,06:52
dakujemza dobre mienenu radu,ale ja som sa pytala presne na to,ako to zrealizovat.lebo vygooglila som vselico,ale nevedela som ako na to-grafika a pod.
ale nevadi-mali sme stastie,moja sesternica mi to uz urobila a zajtra by sa uz mali oznamenia tlacit.:o