ivet.
27.06.09,08:23
Prosím o pomoc. Potrebujem niekomu cez skype poslať foto. Tak, že tam bude mať odkaz , na ktorý klikne, tak sa mu otvorí. Alebo ak napríklad do internetových novín nášho mesta dám odkaz na fotku, kde si ju otvoria. Zatiaľ ju mám medzi : Moje obrázky. Kam ju treba uložiť? Ale prosím podrobne mi to napíšte, lebo ja tomu vôbec nerozumiem! Je to dosť súrne. Ďakujem veľmi,veľmi,veľmi pekne.
kergulaan
27.06.09,07:15
Moj syn doporucuje http://imageshack.us
Po prichode na stranku tam mas vpravo hore volbu "Brovse", po jej stlaceni sa ti otvori okno prehliadaca tvojho pocitaca a tam si najdes fotku ktoru chces dat na web, oznacis a potvrdis. Okno prehliadaca sa zavre a ty si znova na stranke Imageshack. Das "Start Upload", po skonceni ti to ukaze stranku s obrazkom a aj cestami k nemu. Toz si prekopirujes tu prvu - direct link tu image a niekomu ju posles. On ak v poste klikne na ten odkaz, tak sa mu otvori dany obrazok.

Ja osobne by som preferoval Picasa od Google, ale to je trochu zlozitejsie.
Ked ti ide iba o ulozenie 1-2 obrazkov tak toto je asi najschodnejsia cesta
ivet.
27.06.09,07:25
dakujeeeem, ide mi to! ste zlatý! zas som sa niečo nové naučila. Som strašne rada.
alla66
27.06.09,07:56
Prosím o pomoc. Potrebujem niekomu cez skype poslať foto. Tak, že tam bude mať odkaz , na ktorý klikne, tak sa mu otvorí. Alebo ak napríklad do internetových novín nášho mesta dám odkaz na fotku, kde si ju otvoria. Zatiaľ ju mám medzi : Moje obrázky. Kam ju treba uložiť? Ale prosím podrobne mi to napíšte, lebo ja tomu vôbec nerozumiem! Je to dosť súrne. Ďakujem veľmi,veľmi,veľmi pekne.

Postup v Skype :

- označiť kontakt, komu chceš odoslať súbor - foto...
kliknúť •odoslať súbor • vedľa smejkov, (..... kde píšeš správu)
otvorí sa okienko s mojimi súbormi a fotkami v PC a v ňom si nájdeš fotku.
2x klikneš na konkrétnu fotografiu, ktorú chceš poslať,
súbor sa odosiela:rolleyes:
ivet.
27.06.09,09:03
dakujem aj za toto.