mirkistifi
27.06.09,13:23
Dobrý, máte niektoskúsenosť s ABTronic X2 z topshopu v TV reklame? Ja tomu moc neverím, väčšinou chcú asi len zbohatnúť nanaivite ľudí, len manžel má pocit, že by to mohlo fungovať. Tak som sa rozhodla zistiť nejaké info... Ďakujem!
polka
13.09.09,17:41
Dobrý, máte niektoskúsenosť s ABTronic X2 z topshopu v TV reklame? Ja tomu moc neverím, väčšinou chcú asi len zbohatnúť nanaivite ľudí, len manžel má pocit, že by to mohlo fungovať. Tak som sa rozhodla zistiť nejaké info... Ďakujem!
To by aj mňa zaujímalo. Netreba vraj cvičiť, AB TRONIC to spraví za Vás a váha ide dolu.
bettylou
13.09.09,22:02
dá sa to vyskúšať v niektorých "beauty centrách" prípadne majú to niektoré masážne salóny, ale je v tom veľa nadnesenosti a robia okolo toho určitú ilúziu...
polka
14.09.09,07:46
dá sa to vyskúšať v niektorých "beauty centrách" prípadne majú to niektoré masážne salóny, ale je v tom veľa nadnesenosti a robia okolo toho určitú ilúziu...
Prosím Ťa, odskúšala si si to aj sama? Alebo to máš len z počutia? Kdesi na nete som čítala, že to dokonca spôsobuje nejaké problémy s obličkami a poškodenie vnútorných orgánov?! Rada by som si prečítala názor z osobnej skúsenosti.
bettylou
14.09.09,16:39
Prosím Ťa, odskúšala si si to aj sama? Alebo to máš len z počutia? Kdesi na nete som čítala, že to dokonca spôsobuje nejaké problémy s obličkami a poškodenie vnútorných orgánov?! Rada by som si prečítala názor z osobnej skúsenosti.

Bola som niekolko krát na miostimulátor, ak je to čo ste mysleli. Dáva to el impulsy a na základe toho sa sval sťahuje, teda "cvičí". čo sa toho týka
na mňa to veľký dojem nespravilo, je to dosť nepríjemné oproti tomu keď som vo fitku alebo doma a cvičím, to sa aspoň potom cítim úplne plná energie. Po tom prístroji som bola rada, že skončil. Bola som ešte dvakrát a dosť. Tiež som uvažovala, či to neškodí, lebo mne sa to nezdá, ale to len môj osobný pocit. A svaly mám určite pevnejšie keď polhodinku bicyklujem alebo pocvičím a aj pokožka je krajšie napatá ako po tom miostimulátore ABT či jak sa to vlastne volá. :D


A to som videla aj pri tých úžasných centimetre-redukujúcich zábaloch. Ako sa to meria pred a po, že sa pri druhom meraní trošku pritisne centimeter o kožu a šup-šup 2 až 5 cenťákov dole, ale to som už mimotemy, prepáčte
bettylou
14.09.09,16:48
tu sú linky na nejaké diskusie o AB tronic

http://www.google.com/search?client=opera&rls=en-GB&q=AB+tronic&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

mimotemy Inak LEG MAGIC z top shopu , som kúpila t.r. v rakúskom športovom supermarkete za 89,euračov, v top shope stojí 96.:eek:
A je dobrý len strááášne hlučný
polka
14.09.09,18:52
tu sú linky na nejaké diskusie o AB tronic

http://www.google.com/search?client=opera&rls=en-GB&q=AB+tronic&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

mimotemy Inak LEG MAGIC z top shopu , som kúpila t.r. v rakúskom športovom supermarkete za 89,euračov, v top shope stojí 96.:eek:
A je dobrý len strááášne hlučný
Tie linky som si pozerala už predtým a moc som sa tam nedozvedela, ale ďakujem Ti aj za tie postrehy s podobným zariadením. Nerada by som totiž vyhodila toľké prachy za niečo, čo nemá taký efekt, ako uvádzajú v reklame.
bettylou
14.09.09,22:40
Pôvodca textu príspevku: polka
Prosím Ťa, odskúšala si si to aj sama? Alebo to máš len z počutia? Kdesi na nete som čítala, že to dokonca spôsobuje nejaké problémy s obličkami a poškodenie vnútorných orgánov?! Rada by som si prečítala názor z osobnej skúsenosti.

ostatné som napísala vyššie :),dúfam, že pomohlo
1adko25
04.12.09,18:08
Kúpil som si ab tronik x2,po par použitiach som mal na bruchu viditelné zmeny a brucho bolo pevnejšie a môžem povedať že naozaj cvičí za vás.
Neviem či je morálne predávať to za takú cenu ale myslím, že výsledný efekt zato stojí.
ezoner
17.12.09,09:05
Kúpil som si ab tronik x2,po par použitiach som mal na bruchu viditelné zmeny a brucho bolo pevnejšie a môžem povedať že naozaj cvičí za vás.
Neviem či je morálne predávať to za takú cenu ale myslím, že výsledný efekt zato stojí.

Teraz, ked ho uz pouzivas este dlhsi cas, tak sa tvoje svalstvo na bruchu este viac spevnilo a zviditelnilo ?
Skusal si to aj na ine partie, ako je brucho ?
Dantess
17.12.09,15:01
Mám 100 kíl. Odkedy som si kúpil AB tronic, tak vyzerám ako kulturista a svalnáč v reklame. Mám to na bruchu, ale rastu mi aj bicepsy, tricepsy, šijové svalstvo, stehná, lítka a dokonca mám aj vyššie IQ. Každý deň zjem 2 pizze a McDonald. Večer od 22:00 vyprázdnim chladničku, ale dám si Ab tronic a vyzerám zasa ako kulturista. (satira)

Prosím Vás ľudia. Nedajte sa oblbnúť somarinami. Tieto prístroje sú stavané na ľudskej vlastnosti dosiahnuť niečo "zadarmo". Týmto prístrojom v podstate získate zadarmo nové telo atd atd, ale to je somarina. Nedá sa schudnúť tým, že Vám púšta stroj elektrinu do brucha. AK aj áno, tak MUSÍTE opakujem MUSÍTE dodržiavať dietny lístok, ktorý dostanete v balení. Sú tam rady ako, čo jesť a rada nejesť od 18:00. To je skutočný dôvod prečo schudnete. Lebo nežerete po 18tej a nie preto, že do Vas nejaky pristroj napumpuje elektrinu. Manželovi treba odkázať, aby skočil do fitka, nežral mastné jedlá a podobné somariny. Ja som tiež tučný, ale nevadí mi to. Ak to niekomu vadí na sebe. tak nech sa začne o seba starať. Nikto a nič to nespraví za nich. Ani prístroj z TV za 100eur
majk0
11.02.10,15:50
:cool:
Dobrý, máte niektoskúsenosť s ABTronic X2 z topshopu v TV reklame? Ja tomu moc neverím, väčšinou chcú asi len zbohatnúť nanaivite ľudí, len manžel má pocit, že by to mohlo fungovať. Tak som sa rozhodla zistiť nejaké info... Ďakujem!
no takto mamka si to kupila som ju najprv vysmial ci ma tolko penazi na hluposti...potom som to 5dni za sebou pouzil a zistil som ze to skutocne posilnuje svalstvo...na to ze to nici oblicky a vnutorne organy-ma to 8 rychlosti max som sa dostal na 4 a stacilo mi ale mam kamaratku ktora vlastni rehabilitacicnu ordinaciu a pytal som sa jejci mi to moze ublizit a zarucila mi ze nie pretoze oni podobnu technologiu pouzivaju pri rehabilitaciach pri poskodenych svaloch na ich posilnovanie...je hlupost ze ak ste prehnane tucnytak schudnete za pol roka na obrazky ake tam ukazovali, tak to nepomoze pretoze tuky pod kozou sa nezmenia na svaly ale tie sa musia "znicit" cvicenim,samozrejme ako tu bolo povedane nejest po 6 a udravo jest...ALE CHCEM VAM POVEDAT ZE TO SVALSTVO SPEVNUJE...ale niektory vecny skeptici nikdy neuveria......na ich skodu,kto chce si o kupi a bude spokojny a ty co na svetko frflu nech sa hambia cez leto na plazi...
yenefer
23.03.10,16:37
Kúpil som si ab tronik x2,po par použitiach som mal na bruchu viditelné zmeny a brucho bolo pevnejšie a môžem povedať že naozaj cvičí za vás.
Neviem či je morálne predávať to za takú cenu ale myslím, že výsledný efekt zato stojí.

Na margo ceny: na mimibazar.sk ho predavaju za cca 25 eur. Je to original, maju tam skoro všetko z topshopu za neporovnatelne ceny :-)
lujza.j
23.03.10,18:35
Dobrý, máte niektoskúsenosť s ABTronic X2 z topshopu v TV reklame? Ja tomu moc neverím, väčšinou chcú asi len zbohatnúť nanaivite ľudí, len manžel má pocit, že by to mohlo fungovať. Tak som sa rozhodla zistiť nejaké info... Ďakujem!

keby to fungovalo tak všetci máme také postavy, ako tí, ktorí to odporúčajú:D:D:D škoda peňazí :mee:
zamestnankyna
23.03.10,20:17
http://img205.imageshack.us/img205/978/fitness.png


Predtým a potom. Neváhajte a seďte, jedzte a tvarujte tým svoje telo.

Alebo trochu logicky rozmýšlajte.
jane1
26.03.10,18:45
Sú také prístroje, čo posilujú len určitú svalovú partiu elektrickými impulzami, ale musia sa pravidelne používať min. 30 minút denne, musí sa pritom držať diéta a je to vhodné pre ľudí, čo potrebujú schudnúť len zadok, brucho... mám to odskúšané na sebe, takže to nie je nejaký výmysel. Ale kto chce schudnúť viac, musí mať nejakú diétu a radšej kúpiť Eliptický rotopéd alebo niečo také.
Alfino2
30.03.10,11:25
Ahojte, no ja som tak trochu športovo založený. Venujem sa jednému bojovému umeniu už 15 rokov, bicyklujem, plávam, posledné dva roky chodievam aj tri až štyri krát do týždňa do posilky, takže aj napriek tomu, že vážim cca 90-95kg (záleží od obdobia) na 182cm výšky, tak nemám nejaké problémy s nadváhou.
Kúpil som si ABTronicX2 nie z dôvodu "chudnutia bez práce" ale z dôvodu, že mám problematické kríže, dosť náchylné na prechladnutie a seknutie a tak som to chcel na takú masáž alebo rehabilitáciu ak chcete. Nakoľko som aktívny človek, tak neviem posúdiť, či to pomáha aj pri chudnutí, myslím si, že s tým viac súvisia diéty, ktoré k tomu predpisujú, ale na masírovanie a rehabilitovanie to funguje veľmi dobre a dosť mi to pomáha. Nakoľko to trápi svalstvo, tak rozhodne to má určite nejaký vplyv aj na jeho pevnosť a nakoľko som elektrotechnik, tak som aj presvedčený, že to určite nelikviduje ľadviny ani iné vnútorné orgány, jednoducho nemá ako.
Môj názor je, že záleží na tom, s akým cieľom to človek kupuje a čo s tým chce dosiahnuť, ale svoj účinok ten prístroj rozhodne má.
riddick9669
25.05.10,12:12
miri aj ti to pomohlo??ci to je len vymysel?
smalec1
31.07.10,11:21
Ja mám osobnú skúsenosť s AB tronicom. Používal som ho podľa návodu cca 3 týždne. Omladol som. Teda vždy som dostal hnačku a behal som ako 18 ročný. Žiadne tehličky sa mi na bruchu neurobili, neschudol som ani deko. Do stal som k tomu aj receptár a vraj podľa toho sa treba stravovať. No keď na raňajky si dám pol pohára ovsených vločiek s mliekom (nepíše sa, aký veľý pohár), na desiatu menšie jablko atď., nepotrebujem AB tronic.
silvia.g
06.08.10,12:47
Ja by som ti poradila kupit to niekde lacnejsie
misoft
06.08.10,18:08
Všetky tieto "reklamy" na skvelé výrobky z topshopov, ktoré sú predvádzané v telke ==> oblbovanie ľudí a podvod. Všimnite si napr. pri predvádzaní nožov, že po prerezaní napr. klinca prereže paradajku, ale záber je "umelecky" strihnutý, takže to NIE JE ten istý nôž. Okrem toho, čo je pekné na obrazovke, v skutočnosti je obyčajný šrot a nepodarok, ktorý vám zašlú. A ceny sú tam niekedy o 40-60% premrštené.
Tiež kedysi bežala reklama na skvelý OrbiTrek - suma tam bola okolo 13.000 Sk a ja som ho našiel v jednom obchode zo športovými potrebami za 7.000 Sk.
silvia.g
11.08.10,14:26
Dobry prispevok :-)
A naivnym odkazujem, ze pozrite si to na nete niekde lacnejsie. Zo zakona mate pravo to vratit do 7 dni, takze vyskusajte a presvedcite sa sami, ze ci to funguje alebo je to len odrb.


Mám 100 kíl. Odkedy som si kúpil AB tronic, tak vyzerám ako kulturista a svalnáč v reklame. Mám to na bruchu, ale rastu mi aj bicepsy, tricepsy, šijové svalstvo, stehná, lítka a dokonca mám aj vyššie IQ. Každý deň zjem 2 pizze a McDonald. Večer od 22:00 vyprázdnim chladničku, ale dám si Ab tronic a vyzerám zasa ako kulturista. (satira)

Prosím Vás ľudia. Nedajte sa oblbnúť somarinami. Tieto prístroje sú stavané na ľudskej vlastnosti dosiahnuť niečo "zadarmo". Týmto prístrojom v podstate získate zadarmo nové telo atd atd, ale to je somarina. Nedá sa schudnúť tým, že Vám púšta stroj elektrinu do brucha. AK aj áno, tak MUSÍTE opakujem MUSÍTE dodržiavať dietny lístok, ktorý dostanete v balení. Sú tam rady ako, čo jesť a rada nejesť od 18:00. To je skutočný dôvod prečo schudnete. Lebo nežerete po 18tej a nie preto, že do Vas nejaky pristroj napumpuje elektrinu. Manželovi treba odkázať, aby skočil do fitka, nežral mastné jedlá a podobné somariny. Ja som tiež tučný, ale nevadí mi to. Ak to niekomu vadí na sebe. tak nech sa začne o seba starať. Nikto a nič to nespraví za nich. Ani prístroj z TV za 100eur
makar
12.12.10,16:02
Prosím môže mi niekto poskytnúť návod na použitie a spustenie AB Tronicu?Mám iba anglický návod a keďže dobre neovládam AJ, nejde mi spustiť.Vďaka
KoxXxo
12.12.10,19:56
Návod.
misoft
13.12.10,15:05
Prosím môže mi niekto poskytnúť návod na použitie a spustenie AB Tronicu?Mám iba anglický návod a keďže dobre neovládam AJ, nejde mi spustiť.Vďaka
Tento výrobok bol zakúpený (prípadne odoslaný) zo Slovenska? Ak áno, mali ti s nim dodať aj slovenský (prípadne český) návod na použitie. Ak ho nedodali, žiadal od predajcu, aby ti urýchlene zaslal slovenský návod na použitie. V prípade, že ho nezašle, oznámiť toto SOI a prípadné škody, poškodenia výrobku, nespadajúce pod záruku, idú na vrub dodávateľa, pretože si nemal možnosť preštudovať návod.

Zákon o ochrane spotrebiteľa - Zákon č. 250/2007 Z. z.


Informačné povinnosti
§ 11


(1) Predávajúci je povinný pri predaji informovať spotrebiteľa o vlastnostiach predávaného výrobku alebo charaktere poskytovanej služby, o spôsobe použitia, montáže a údržby výrobku a o nebezpečenstve, ktoré vyplýva z jeho nesprávneho použitia, montáže alebo údržby, o podmienkach uchovávania a skladovania, ako aj o riziku súvisiacom s poskytovanou službou. Ak je to potrebné s ohľadom na povahu výrobku, spôsob a dobu jeho používania, je predávajúci povinný zabezpečiť, aby tieto informácie zrozumiteľne obsahoval aj priložený písomný návod.

(2) Ak výrobca alebo dovozca nevstupuje do priameho vzťahu s predávajúcim, sú povinní pravdivo a úplne informovať o vlastnostiach výrobku dodávateľa. Dodávateľ je povinný pravdivo a úplne informovať o vlastnostiach výrobku predávajúceho. Informácie, ktoré výrobca, dovozca alebo dodávateľ musia poskytnúť, zahŕňajú

a) úplný opis rizika, ktoré výrobok predstavuje, vrátane rizika výrobku používaného na výkon služby,
b) všetky informácie dôležité pre používanie výrobku,
c) opatrenia, ktoré je potrebné prijať na zabránenie vzniku rizika pre spotrebiteľa pri používaní výrobku.

(3) Povinností uvedených v odseku 1 sa nemôže predávajúci zbaviť tvrdením, že mu potrebné alebo správne informácie neposkytol výrobca, dovozca alebo dodávateľ; to neplatí, ak ide o všeobecne známe skutočnosti.

§ 12

(1) Výrobca je povinný označiť výrobok údajmi, ktoré pravdivo a úplne informujú predávajúceho o vlastnostiach dodaného výrobku; ak výrobca nesplní svoju povinnosť, výrobok označí dovozca, ak ani dovozca neoznačí výrobok, označí ho dodávateľ.

(2) Predávajúci musí zabezpečiť, aby ním predávaný výrobok bol zreteľne označený údajmi o výrobcovi alebo aj o dovozcovi alebo dodávateľovi, o miere alebo o množstve, o spôsobe použitia a údržby výrobku a o nebezpečenstve, ktoré vyplýva z jeho nesprávneho použitia alebo údržby, o podmienkach uchovávania a skladovania výrobku, ako aj o riziku súvisiacom s poskytovanou službou alebo informáciami podľa osobitných predpisov.16) Predávajúci je povinný na požiadanie orgánu dozoru alebo spotrebiteľa oznámiť alebo zdokumentovať údaje o výrobku, ak ho nemožno označiť.

(3) Dovozca a dodávateľ nesmú odstraňovať, prekrývať ani meniť označenie výrobku ani iné údaje uvedené výrobcom; predávajúci nesmie odstraňovať, prekrývať ani meniť označenie výrobku ani iné údaje uvedené výrobcom, dovozcom alebo dodávateľom.

(4) Pri predaji použitého alebo upravovaného výrobku, výrobku s vadou alebo výrobku, ktorého úžitkové vlastnosti sú inak obmedzené, musí predávajúci na túto skutočnosť spotrebiteľa vopred upozorniť. Takýto výrobok je predajca povinný predávať oddelene od ostatných výrobkov.

(5) Na predaj použitého výrobku sa primerane vzťahuje odsek 1.

(6) Podrobnosti o označovaní materiálového zloženia jednotlivých druhov výrobkov, o metódach skúšania materiálového zloženia výrobkov a o spôsobe balenia a zaobchádzania s výrobkami určenými pre spotrebiteľa ustanoví ministerstvo všeobecne záväzným právnym predpisom.

(7) Povinnosť podľa odseku 2 sa primerane vzťahuje aj na výrobcu, dovozcu a dodávateľa.

§ 13

Ak sa informácie uvedené v § 11 a 12 poskytujú písomne, musia byť v kodifikovanej podobe štátneho jazyka.17) Možnosť súbežného používania iných označení, najmä grafických symbolov a piktogramov, ako aj iných jazykov, nie je týmto dotknutá. Fyzikálne a technické veličiny musia byť vyjadrené v zákonných meracích jednotkách.18)
andysa85
02.02.11,08:54
Ahojte! Kolegov brat má ten AB tronic, on mi hovoril, že si to vyskúšal na 20 minút, a na druhý deň mal svalovku v bruchu. Jeho manželka si to na to tiež objednala za 70 eur, a po čase som sa pýtala kolegu, či jej to pomohlo, a hovoril mi, že nesleduje to, ale že sa jeho manželka chválila s tým, že si natiahne na seba dávno zabudnutú blúzku...:) Tak som si to zo zvedavosti objednala aj ja za 22 eur z mimibazaru :), dnes mi to prišlo, dám Vám potom vedieť ako som dopadla. Ja nie schudnúť chcem od toho, lebo ja aj cvičím, len chcem trocha spevniť svalstvo, a hlavne verím, že mi to trocha zmierni celulitídu....:rolleyes:
bettylou
02.02.11,09:28
Keď to aj spevní svalstvo, nespevní šlachy, kosti... Tak, aby to potom niekde inde neruplo. (toť postreh Mira Veselého)
petmar
02.02.11,12:59
Kúpili sme si abtronic2 k vianociam, dávame si to aj 2x po 45 minút, sila 3-4, je to celkom príjemné. Žeby nejaké chudnutie nastalo, to nie, ale si myslím že tie bample máme trocha tvrdšie. Najviac sa to páči dcére, ale ona chodí cvičiť aj normálne.