2real
27.06.09,17:05
Ahojte Poradaci

Chcel by som poprosiť tých čo študuju Právnu administratívu v podnikateľskej sfére na Bankovom inštitute vysoka škola BIVŠ o akékoľvek info o tejto škole názory a skúsenosti ...

Podal som si prihlašku na Právnu administratívu do Ban. Bystrice avšak som zistil že tento odbor je akreditovaný len do 01.10.2010 dúfam že moje štúdium nebude zbytočné a tento odbor dostane akreditaciu aj po tomto dátume

Takže ak je niekto kto na tejto škole študuje a mohol by mi dať nejake info budem velmy rád a vďačný

Dakujem moc a prajem pekný deň
peta03
09.07.09,06:47
Ahoj,
ja som momentálne doštudovala prvý ročník, ale v pracovisku Považká Bystrica. Tiež som sa na to pýtala a odpísali mi asi dve baby, čo tam robia, lebo som písala cez ich internetovú stránku no a povedali, že sa nemusím báť, pretože akreditácia sa získava na dobu určitú a následne potom sa predĺži v tom roku 2010. Tak aj ja dúfam, že sa predĺži :) ale celkovo táto škola ide ďalej a stále rozširuje svoje možnosti, taktiež napr. Právna administratíva je odbor na tri roky a plánujú ho predlžiť na 5 , ale pokiaľ by ho napr. nepredlžili je taká možnosť že študenti môžu pokračovať na magisterské štúdium na VŠ v Sládkovičove v odbore právo, tak že absolvujú nejaký rozdielny semester a doberú si ich učivo a potom keď spravia skúšky stávajú sa študentmi Fakulty práva Janka Jesenského v Sládkovičove.
dasa.sabova
17.11.10,14:59
Ahojte, mňa by zaujímali nejaké info o tejto škole, lebo podľa informácií na internetovej stránke sa mi celkom táto škola pozdáva, ale chcela by som počuť aj názor niekoho, kto na škole študuje. Ste spokojný so spôsobom výučby? Profesori sú akí? Učivo je v pohode? Ďakujem za odpoveď.
dasa.sabova
18.11.10,06:50
Ahojte, ešte by som sa chcela uistiť, v akom jazyku prebieha výučba na škole a aké sú materiály na štúdium? Slovenské alebo české zákony? A pri externom štúdiu je povinná účasť na všetkých prednáškach alebo nie?
m4recinko
01.06.11,18:20
vyucba je normalne v slovenskom jazyku,aj zakony a materialy su slovenske, cesky je iba nazov skoly, nie je povinna ucast na vsetkych prednaskach, zavisi od profesorov,niektorym to je uplne jedno ci tam vobec pridete ,ale tak je to asi ako na vsetkych skolach pri externom studiu
lenuska21
06.05.14,12:11
Ahoj, tak ja tu študujem, končím práve tretí ročník, a môžem povedať, že ľutujem, že som si túto školu vôbec vybrala, ! Je to škola, ktorá od teba chce len peniaze, a potom pred bakalárom Vás preriedia. Takže zaplatiš tolko peňazí, a potom ťa nechajú padnúť. Je pár profákov, čo sú fakt super, ale mam pocit, že im je to jedno, hlavne na odbore PAvPS kedže nevieš či studuješ, právo alebo ekonomoku alebo účtovníctvo, alebo psychologiu , alebo informatiku... túto školu nevyužujem a bola naj omyl v mojom živote... chodte studovať radšej právo ak chcete byť právnikmi, ale určite nie právnu administratívu.
willma
06.05.14,13:53
Keď si tak pozorná v škole ako na tomto portáli - tak sa profesorom nedivím, že Vás preriedia. Túto tému si si mala prečítať pred nástupom na školu - zadávateľka otázky sa tu realizovala už v roku 2009, posledná odpoveď bola z 2011. Takže najprv si zisťujem informácie a keď ma nezaujímajú pred nástupom na vybranú školu tak nehromžím po vyrazení.
lenuska21
29.06.14,14:32
tak ja neviem ako to bolo dakedy, ale píšem ako to je teraz, náhodou som našla túto diskusiu tak som sem pridala svoju mienku, kto študuje na tej škole financie, tak sa samozrejme dá uplatniť, píšem o konkrétnom odobre willma. Asi si nejaka zamestankyna Bivs:) veľa ľudí od nás sa nemá kde uplatniť teraz ani nemaj šajnu kam ísť na mgr ://