ja.nus.ka34
27.06.09,21:06
Po zlomenine zapastia ruky mi lekary zistili,ze mam poskodeny nerv.Maju mi to dat do poriadku samozrejme chirurgicky a tak by som sa chcela spytat,ci nahodou nema niekto s tym skusenosti.Mam strpnuty koncek prsta neustale a pri zatazi na ruku mavam bolesti.Co mi samozrejme vadi pri praci inak by som si to asi nedala robit,lebo uz som si s tou rukou vytrpela dost.Dakujem...:(
legolas
27.06.09,19:19
... ak to lekári tvrdia tak je to potrebné dať urobiť a čím skôr, aby sa to nezhoršilo.
silviaz
28.06.09,09:46
Ahoj

Prave som sa docitala ze manzelovi a jeho peceni uz je lepsie SUPER :):)
No co sa tyka ruky ja som mala zlomene zapastie pravej ruky potom my stale trpla a lekari povedali ze mam zaseknuty nerv asi preto ze my museli napravat tie male kosticky tak sa to stalo, dostavala som elektroliecbu a masaze a asi za dva mesiace sa to stratilo.
ale to bolo len zaseknute nie poskodene. Ale ak to vedia lekari spravit treba to dat doporiadku skor nez sa to zhorsi. Neviem ci sa vobec moze poskodenie nervu zhorsit ale asi by som to neodkladala.

drzim palceky aj tebe aj manzelovi :)

pa
ja.nus.ka34
28.06.09,15:17
No mne tiez napravali vyskocene kosticky...mala som zlomenu vretennu kost a blizzsie k dlani vyskocene kosticky...brutal....ja uz mam za sebou dve sady elektroliecby,tri sady cviceni,jednu sadu vyrivky a teraz dokoncujem magnetoterapiu-10 krat...no uvidim co bude dalej...tento rok sa nam s manzelom dari....dakujem za odpovede
veva..
28.06.09,19:51
Ja keď som mala asi 1 a pól roka tak som spadla na sklenenú fľašu a rozrezala som som si ľavú ruku (dlaň). Mala som rozrezané 3 šľachy. Doktor hovoril, že robil čo mohol, ale aj tak nech sa mama pripraví na to, že nebudem hýbať s prstami. Je to viac ako 25 rokov a ja používam všetky prsty. Keď dokážu operovať malú detskú ruku, potom na veľkej by to malo ísť lepšie.
Držím palce a nech to dopadne čo najlepšie. :) :) :)
ludmilla
28.06.09,20:05
Po zlomenine zapastia ruky mi lekary zistili,ze mam poskodeny nerv.Maju mi to dat do poriadku samozrejme chirurgicky a tak by som sa chcela spytat,ci nahodou nema niekto s tym skusenosti.Mam strpnuty koncek prsta neustale a pri zatazi na ruku mavam bolesti.Co mi samozrejme vadi pri praci inak by som si to asi nedala robit,lebo uz som si s tou rukou vytrpela dost.Dakujem...:(

Je veľmi pravdepodobné, že u teba nastal poúrazový syndróm karpálneho tunela a o ňom sa tu už písalo.

Syndróm karpálneho tunela
ja.nus.ka34
29.06.09,15:56
Dakujem...to bude asi ono,idem si to prestudovat...