lijana1
28.06.09,06:08
Vie mi niekto poradit ako zjemniť spúšť na Walther P22?
buchač
28.06.09,08:34
Vie mi niekto poradit ako zjemniť spúšť na Walther P22?

Dôvod ????:cool:

Ešte by ma zaujímalo , o aký konkrétny typ sa jedná ...
Walther P 22 nie je totiž len v jednej modifikácii .
lijana1
28.06.09,11:52
jedna sa o malokalibrovú pištoľ na ostré strelivo
buchač
28.06.09,13:42
jedna sa o malokalibrovú pištoľ na ostré strelivo

Pýtal som sa na typ preto , nakoľko by sa mohla jednať aj o plyňák ...;)

Ja mám síce iné zbrane , ale skús sa pozrieť na toto fórum , na ostatných sa nejak táto zbraň veľmi nevyskytuje ...
http://www.strelectvi.cz/forum/walther-ppk-t3115.html

Poprípade si nájdi nejaké zbraňové fórum , zaregistruj sa a určite sa nájde niekto , kto Ti pomôže .

Ak si nováčik , nedoporučujem montovať sa do zbrane ako takej a do spúšte už obzvlášť nie ..
Keď je k tomu ešte zbraň v záruke a niečo sa Ti na nej pobabre , je jasné , že o záruku prichádzaš ...:rolleyes:

P.S. :
Inak počul som názory , že je to vraj nevydarený kus , ktorý je poruchový ...
lijana1
29.06.09,17:30
Pýtal som sa na typ preto , nakoľko by sa mohla jednať aj o plyňák ...;)

Ja mám síce iné zbrane , ale skús sa pozrieť na toto fórum , na ostatných sa nejak táto zbraň veľmi nevyskytuje ...
http://www.strelectvi.cz/forum/walther-ppk-t3115.html

Poprípade si nájdi nejaké zbraňové fórum , zaregistruj sa a určite sa nájde niekto , kto Ti pomôže .

Ak si nováčik , nedoporučujem montovať sa do zbrane ako takej a do spúšte už obzvlášť nie ..
Keď je k tomu ešte zbraň v záruke a niečo sa Ti na nej pobabre , je jasné , že o záruku prichádzaš ...:rolleyes:

P.S. :
Inak počul som názory , že je to vraj nevydarený kus , ktorý je poruchový ...

dakujem. zistovala som to pre svojho kamarata, ktoremu som sa pochvalila aku mam k dispozicii partu poradakov. neveril mi a vyslo to:)
buchač
29.06.09,17:48
dakujem. zistovala som to pre svojho kamarata, ktoremu som sa pochvalila aku mam k dispozicii partu poradakov. neveril mi a vyslo to:)

To keby som Ti dal iný link , to by bol zíral ....:rolleyes:
Ale tam je to už len o zbraniach a náležitostiach k týmto vecičkám ..:cool:

Keby sa tam hodnotilo podľa bodov , ajááááááááj ......;)

A našiel niečo , čo ho interesovalo ?
Lebo okrem už zmieňovaných dôvodov o nastavovaní spúšte sa toto v podstate robí najmä u športových zbraní , ktoré sú určené na strelnicu .
Ak kamoš kvér chce iba nosiť na ochranu , poprípade na občasný tréning , tak toto tiež nedoporučujem urobiť z bezpečnostných dôvodov .
Pri veľmi jemnej spúšti , odistenej poistke môže dôjsť aj k súbehu zlej konštelácií hviezd ;):D:--- a problém je raz dva na svete ...:mee: