jokova
28.06.09,08:15
dobry den poradaci!
v otvorenom liste aplikace m.e.mam list 1,list 2,list 3 atd...
moja otazka znie ci sa da napalit napriklad len list 2 na dvn samostatne
dakujem za pomoc.
Evanka
28.06.09,06:45
dobry den poradaci!
v otvorenom liste aplikace m.e.mam list 1,list 2,list 3 atd...
moja otazka znie ci sa da napalit napriklad len list 2 na dvn samostatne
dakujem za pomoc.
Nie, nedá, je to jeden súbor ako celok. Prekopíruj si list do druhého súboru a napáľ. List sa dá jednoducho prekopírovať tak, že si dáš otvoriť okná oboch súborov naraz (nového čistého, aj toho, odkiaľ kopíruješ) a jednoducho myškou " pretiahneš s pomocou klávesu CTRL. Budeš tam mať iba tento list, súbor ulož a napáľ.
jokova
28.06.09,07:12
dakujem za radu no pomocou klavesu ctrl mi to nejde.ja som si preniesol list l.t.misi na cisty list potom som si to skopiroval na 2 list a original vratil nazd.je to komplikovane ale ide to na zklade tvojej pomoci dik.idem este skusat ten tvoj postup snad na to pridem preci mi to nejde.
Evanka
28.06.09,07:27
dakujem za radu no pomocou klavesu ctrl mi to nejde.ja som si preniesol list l.t.misi na cisty list potom som si to skopiroval na 2 list a original vratil nazd.je to komplikovane ale ide to na zklade tvojej pomoci dik.idem este skusat ten tvoj postup snad na to pridem preci mi to nejde.
Aj tak sa dá. Ale bolo by to jednoduchšie tak ešte raz: chytíš záložku listu a celý ho presunieš do druhého súčasne otvoreného listu v tom istom okne so stlačeným CTRL, (musíš si dať cez okno - usporiadať a budeš mať oba súbory súčasne na obrazovke. Ak by si CTRL nedržal, bol by to presun listu.
jokova
28.06.09,07:52
nehadam sa ze sa neda,mne to nejde asi robim niekde chybu.
no na zaklade tvojej rady som prisiel na velmi jednoduchu fintu.
na obrazovke mam zmenseny list z ktoreho chcem napalovat a zaroven zmensenu cistu stranku,mysou si oznacim celok alebo cast,potom ju pravim tlacidlom m.pretiahnem na cisty list pustim tlacidlo a vyberiem si z ponuky ktora sa zobrazi na obrazovke je to tiez jednoduche a rychle.
Pidgey
29.06.09,09:46
alebo druha metoda, ulozte si subor pod inym nazvom a vymazte to co tam nechcete mat (ostatne listy) .... :)
marjankaj
29.06.09,17:25
dobry den poradaci!
v otvorenom liste aplikace m.e.mam list 1,list 2,list 3 atd...
moja otazka znie ci sa da napalit napriklad len list 2 na dvn samostatne
dakujem za pomoc.

Nechcel by si bližšie definovať, čo si predstavuješ pod pojmom napáliť list?