furtivo
28.06.09,21:19
do včera všetko bežalo ako malo no po burke mi nejde net T com vraví ze po modem je všetko v poriadku no net mi nejde ked dam v sietových pripojeniach connection tak sa tvari ako ked funguje a ked dam Podporu opravit tak mi da hlasenie System Win. sa nepodarilo dokončit opravu problému pretože nie je možne dokončit nasledovnú akciu: Protokol TCP/IP nie je pretoto pripojenie povoleny. Neviem co mam robit v podpore nieje vpisana IP adresa ani maska pod siete ani predvolená brana. Teda ani neviem ci tamn maju byt.Dakujem za rady. Ak som dal moju otazku do nespravnej temy prepacte mi to.;)
neviem.ako
28.06.09,20:05
Skontroloval si kable?
Andy Kralik
28.06.09,21:05
Skusil by som najprv restartovat pocitac a router. A skontroloval ci je spravne nadstaveny.
Fero11
29.06.09,08:08
Aky mas modem ?? Vypni a zapni modem, pockaj kym sa zinicializuje a vojdi do neho cez IP ktora je v manuale uvedena ako web administracia
hmmm lenze ty pises, ze uz na sietovke mas problem .... skus sa pripojit cez iny PC k modemu ....
Zavisi to aj od toho ci si mal na nom nastavene DHCP, alebo nie
atd...... daj viac info
michalos
29.06.09,09:24
Modem nechaj aspon 5 minut mimo sieti a ak nepomoze tak ho uplne zresetni (podrz asi 10 sekund resetovacie tlacitko) a nastav vsetko od znova...
furtivo
29.06.09,16:41
ano ako prve
furtivo
29.06.09,16:44
modem mam webr@cer821 nepomohlo ani reštartovanie modemu no po odinštalovani pri novej instalacii vypisalo že mám nainstalovat sietovú kartu no takze problem bude asi tam vie niekto ako postupovať asi budem musiet zistit ci je sietova karta funkčná a ako sa dopátram k jej instalacii. vopred dakakujem
Mohla to sposobit letna burka a hromy blezky??
neviem.ako
29.06.09,17:12
Napadlo mi, ze kamoska ma v praci podobny problem - po burke jej vypadne aj net, aj pevna linka. Ale na druhy den uz samo naskoci.
furtivo
29.06.09,18:59
bohužil mne nie ani na tretí den
bettylou
29.06.09,21:28
čekni si kartu
pistik71
30.06.09,05:11
Skus pozriet vo vlastnostiach sietovej karty (pripadne v zozname HW), ci nemas vypnutu sietovu kartu. Ak ano, daj zapnut. Alebo si daj do PC nejaku skusobnu PCI sietovu kartu a uvidis ci sa nieco rozbehne.
furtivo
30.06.09,07:12
ved to chcem no neviem ako
kero64
30.06.09,08:42
ved to chcem no neviem ako

štart-ovládacie panele-systém-(záložka hardware)-správca zariadení-sieťové adaptéry. Klikni na kartu pravým tlačítkom myši a zobrazí sa ti tabuľka, kde na spodu je riadok- vlastnosti. Na to si klikni a tam si už prečítaš.:) Dúfam, že je to to, čo si potreboval.