katarinkamt
29.06.09,09:03
je normalne, ked ma zena pocas ovulacie silne bolesti v oblasti vajecnikov? cim sa daju tisit?kolko ovulacia trva?
osky
29.06.09,07:16
bolesti su jasnym a typickym prejavom,ze ovulacia prebieha.je to v poriadku a nemusis sa bat,ze mas zdravotne problemy.
niekto ma mensie a niekto väcsie bolesti ale byva to len na jednej strane-na tej,ktory vajecnik uvolnuje vajicko/kazdy mesiac sa striedaju/.
je to nieco ako pichanie alebo pocity tlaku,zväcsa ale nebyvaju take silne ako napr.menzes.
ovulacia trva len par dni.presne to neviem,ale myslim ze max.tri dni.to si este zisti na google.
syrik
29.06.09,07:16
je normalne, ked ma zena pocas ovulacie silne bolesti v oblasti vajecnikov? cim sa daju tisit?kolko ovulacia trva?

Tak tento istý problém mám aj ja...nie je to pravidelne každý mesiac, ale je...pýtala som sa na to môjho gynekológa, povedal, že môžem pociťovať bolesť, ale maximálne pár hodín....určite nie dní,,,lebo ja to cítim aj 2-3 dni...
katarinkamt
29.06.09,07:36
Tak tento istý problém mám aj ja...nie je to pravidelne každý mesiac, ale je...pýtala som sa na to môjho gynekológa, povedal, že môžem pociťovať bolesť, ale maximálne pár hodín....určite nie dní,,,lebo ja to cítim aj 2-3 dni...
Dakujem za odpovede, ja mam tie bolesti uz 5. den..........tak mam uz aj strach....
syrik
29.06.09,08:15
Dakujem za odpovede, ja mam tie bolesti uz 5. den..........tak mam uz aj strach....


Ale s tým by si mala ísť pre istotu....ja mám mierne zväčšené vaječníky...a ono to môže byť aj zápal močového mechúra....
motylik7
01.07.09,20:36
Určite takéto bolesti nie sú normálne, bude tam nachladnutie či zápal a treba to riešiť. Osobne by som to riešila návštevou lekára (to pre istotu), ale problém môžu vyriešiť čaje na gynekologickú oblasť ;)
silviaz
02.07.09,05:08
ahojte

no ja mavam silne bolesti ako pri ovulacii tak aj pri menzese. Nemavam boest pocas celej ovulacie len prvy den ked zacina a posledny ked konci. K tomu silny vytok. Bola som s tym u lekarky najprv my vravela ze to nieje uplne ok, spravila my stery a odbery vzoriek avsak nic nenasla.
Ale vravela my ze bolesti pri ovulacii moze sposobi aj zvacsenie vajecniku u mna sa to vsak nepotvrdilo.
Mala som viacerych gynekologov a vsetci do jedneho my povedali ze bolesti pri menzese a pri ovulacii niesu nic katastroficke ani nezvycajne, dost silno je to ovplyvnene od staleho ako aj momentalne hormonalneho vykyvu. Ja osobne mam vela estrogenu. Mozu to sposobovat aj kvasinky, ktore sa nemusia u niektorych zien vobec prejavit. Podstatne vsak je ci sa pri ovulacii objavuje nejaky neprirodzeny vytok. Ten je pocas ovulacie normalny pokial je cisty teda priehladny alebo biely a nezapacha. Ak tomu tak nieje, nieje to v poriadku

Urcite by som vsak navstivila lekara. stoji to trochu casu mozno sa nic nenajde ale da sa tym predist komplikaciam v buducnosti. .

pa
szivics
09.09.14,05:59
No normálne to určite je
Ja síce ovulačné bolesti veľké nemám, teda také ktoré by mi prekážali ale menštruačné bolesti som mávala prvé dva dni neznesiteľné, nechcela som každý mesiac užívať tabletky a tak som googlila a doviedlo ma to až k alchemilkovému čaju, áno ženy ho pijú keď chcú otehotnieť, ale nie je to záračná bylina s ktorou otehotnieš keď nechceš )) posilňuje maternicu, uvoľňuje svalstvo, naozaj ho pijem už viac ako pol roka, vždy začnem pred očakávanou MS a potom ani neviem že ju mám, treba skúsiť možno pomôže aj na takéto bolesti, doporučujem!
arizona
09.09.14,06:06
Odpovedas na otazku z pred PIATICH ROKOV !!!
szivics
09.09.14,07:03
:)))))))))) nevšimla som si, pardón
lujza.j
09.09.14,07:08
moje ovulačné bolesti aj mojom veku:eek:v pravom uhle ohnutá si dávam pirulu....dík skúsim:)
korela
09.09.14,11:24
moje trvali dve 2 hod.,boli urputné, ale neprejavovali sa na vnútorných žen. orgánoch, vybrali si iné miesto
niečo podobné mala švagriná, inú ženu som nepoznala s týmto javom
a nevadí, že je to stará téma, táto bude večne živá
panamaus
09.09.14,12:18
večne nyjeeeeeee iba do prechodu
korela
09.09.14,15:38
to ako, kým ju auto nazrazí na prechode?
ženy tu budú pravdepodobne dovtedy, ako aj muži.
a ty ako ovuluješ, keď si sa sem zatúlal?
kuravesele
11.09.14,13:40
a máte niektorá takú skúsenosť, že po cvičení vám ide krvavý výtok? nechápem to, ale po každom cvičení to mám, a keďže teraz cvičím 5 dní v týždni...tak to mám dá sa povedať v kuse...