amelia
29.07.05,12:51
Stala sa mi taká,možno ani nie zvláštna vec.Minulý týždeň u nás zvonil tlf,bola tam akási slečna,pani, vraj robia anketu o zdravotníctve.Nezvyknem sa chytiť na takéto telefonáty, ale tentoraz... Dnes mi zavolali z firmy Biomek Zvolen, vraj som v tej ankete mala šťastie a vyhrala som.Mám si na bud.sobotu pozvať k nám ešte 2 manž.páry, z fy nám prídu predviesť svoje výrobky-liečba pohyb.ústroj. a množstvo iných chorôb.Zároveň nás všetkých bezplatne ošetria, ja som k tomu vyhrala prenosný TV, tuším sadu výrobkov a k ničomu ma to nezaväzuje...Skusila som hľadať www.biomek.sk, nič také tu nie je, čo si myslíte? Stretli ste sa už niekto z Vás s niečím takým? (tuším mi je podozrivé aj keď prehrám, aj keď vyhrám :D)
Pavla P
29.07.05,10:57
Stala sa mi taká,možno ani nie zvláštna vec.Minulý týždeň u nás zvonil tlf,bola tam akási slečna,pani, vraj robia anketu o zdravotníctve.Nezvyknem sa chytiť na takéto telefonáty, ale tentoraz... Dnes mi zavolali z firmy Biomek Zvolen, vraj som v tej ankete mala šťastie a vyhrala som.Mám si na bud.sobotu pozvať k nám ešte 2 manž.páry, z fy nám prídu predviesť svoje výrobky-liečba pohyb.ústroj. a množstvo iných chorôb.Zároveň nás všetkých bezplatne ošetria, ja som k tomu vyhrala prenosný TV, tuším sadu výrobkov a k ničomu ma to nezaväzuje...Skusila som hľadať www.biomek.sk (http://www.biomek.sk/), nič také tu nie je, čo si myslíte? Stretli ste sa už niekto z Vás s niečím takým? (tuším mi je podozrivé aj keď prehrám, aj keď vyhrám :D)

Toto nahodou nie je ono:
http://obchody.kyzek.sk/biomek/?ses
luebchenko
29.07.05,11:06
Oj, to znie podozrivo, asi lákajú na ten prenosný TV - lenže také dnes už dostať za pár stovák a aby si o viac neprišla!!! - ponúkni im že si ho prídeš sama vyzdvihnúť do ich firmy a uvidíš reakciu :D určite by som si takýchto podozrivých ľudí do bytu nepustila :eek:
janka37
29.07.05,11:09
Nechcem Ti brať ilúzie, ale je dosť pravdepodobné, že túto "výhru" získal každý, kto im tam nadiktoval svoje údaje. Skús si pozrieť stránku, co našla Pavla. Ide o to, že na tom posedení vám budú predvádzať a ponúkať svoje výrobky, ktoré samozrejme predstavia ako revolučné novinky, ktoré od základov zmenia váš život a zbavia vás všetkých zdravotných problémov. Čím viac si objednáte, tým viac darčekov ako hostiteľka "vyhráš". Tie dva manželské páry majú byť pozvané preto, aby sa čo najviac zvýšila pravdepodobnosť, že si niekto niečo objedná. No a na záver bude ponúknuté aj im, že môžu získať rovnaké darčeky, ak usporiadajú takéto posedenie a pozvú tam ďalšie dva manželské páry.

Už som sa zúčastnila na dvoch takýchto akciách. Pri jednej šlo o hrnce a pri druhej tuším o nejaké plastové misky. Z vlastnej skúsenosti som videla, že ľudia sa doma dajú viac presvedčiť o výhodnosti a jedinečnosti takejto ponuky.

Ale nechcem to odsudzovať. V niektorých prípadoch sú takéto predvádzačky celkom zaujímavé a je to aj príležitosť opäť sa stretnúť so známymi, ktorých si pozveš. Len si treba dať pozor na to, čo podpisuješ.
amelia
29.07.05,11:25
No fajn, ďakujem, asi to bude ono.Ja som si nijaké ilúzie nerobila, bolo mi skoro jasné že vyhral každý, len som chcela vedieť, či ste sa niekto s nimi už stretli.(ja som sa trošku zaoberala aj tým, keďže ma presviedčala že určite nejde o predaj a prezentáciu výrobkov, či to nie sú nejakí, nebodaj skoro zločinci (aj je to hlúpe písať,na niekoho koho ani nepoznám) alebo nejakí podvodníci...) tiež si ich ale nemienim do bytu vpustiť, aj sa im divím, že niečo takého robia, ak sú to solídna firma. Takže asi ani solídni nebudú.
janaGT
29.07.05,11:28
ja mám podobnú skúsenosť, taktiež som telef. otázky odpovedala ohľadom zdravého životného štýlu, potom mi tak o týždeň volali, že som vyhrala 2 ks deky z ovčieho rúna s podmienkou prezentácie ich výrobkov + k tomu 2 manželské páry. Najskôr som si pomyslela, že fajn, ale keď prišiel švagor a povedal mi, že aj jeho mame volali to isté, tak som to potom zrušila. Pretože mi to pripadalo tiež trošku podozrivé.

Ale teraz už neviem názov tej firmy.
janka37
29.07.05,11:32
Nooo, zločinci asi nie, skôr by som ich nazvala nadmerne aktívnymi predajcami. http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif Oni väčšinou nie sú nebezpeční, inak by Ti nekázali pozvať ďalších štyroch svedkov. Len si pri nich treba dávať pozor na to, čomu človek uverí. Lebo takéto firmy sú z kategórie predajcov, ktorí predajú šejkovi kompletnú lyžiarsku výstroj.A ešte jedna osobná skúsenosť - jedna známa, s ktorou sme boli na takejto predvádzačke, potom hostiteľke hovorila: "Vieš, ja k tebe veľmi rada prídem na návštevu, ale prosím ťa, na takéto akcie ma už nevolaj, lebo ja stále niečo kúpim a potom sa doma s mužom vadíme.." Takže asi tak. http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
luebchenko
29.07.05,11:42
Nooo, zločinci asi nie, skôr by som ich nazvala nadmerne aktívnymi predajcami. http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif Oni väčšinou nie sú nebezpeční, inak by Ti nekázali pozvať ďalších štyroch svedkov. Len si pri nich treba dávať pozor na to, čomu človek uverí. Lebo takéto firmy sú z kategórie predajcov, ktorí predajú šejkovi kompletnú lyžiarsku výstroj.A ešte jedna osobná skúsenosť - jedna známa, s ktorou sme boli na takejto predvádzačke, potom hostiteľke hovorila: "Vieš, ja k tebe veľmi rada prídem na návštevu, ale prosím ťa, na takéto akcie ma už nevolaj, lebo ja stále niečo kúpim a potom sa doma s mužom vadíme.." Takže asi tak. http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
aspoň občas sú tí muži na niečo dobrí :D
janka37
29.07.05,11:48
Len škoda, že väčšinou až vtedy, keď je neskoro... http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
brm
29.07.05,12:01
hmm, môj zo päť rokov nebohý svokor "vyhral" toť nedávno pár miliónov...svekrušu skoro kleplo...bola to tá podarená firma z poľskej varšavy...policajti na nich nemajú, je to legálne...
janka37
29.07.05,12:07
Také už mi tiež prišlo. Ale to je asi najlepšie hodiť rovno do koša. Aj keď človeku to stále vŕta v hlave, veď čo ak som naozaj niečo vyhrala a teraz si to nevyzdvihnem a potom budem ľutovať, atď. atď.
Ale potom mi našťastie nezaujatý človek vysvetlil, že je dosť podozrivé, ak človek vyhrá v súťaži do ktorej sa nezapojil.

Tieto firmy to naozaj robia tak, aby všetko bolo právne čisté, ale aj tak sa dá ľudí poriadne ošklbať.
Už si naozaj treba dávať pozor na všetko.
durisovad
29.07.05,14:12
Aj ja mam skusenost - nedavno mi volala moja znama (s ktorou som sa nevidela dobrych 5 rokov), ze ma zaradila do zrebovania a vyhrala som 100N EUR. A ze mi ich prinesie domov.Tak som ju teda pozvala, nech pride. Prisla, ale ziadnych 100 EUR nedoniesla, doniesla vsak katalog s hrncami a veeeelmi drahym porcelanom, ze si mam nieco objednat a ta vyhra bude ako zlava pri plateni. Najnizsia cena hrnca alebo salocky bola 250 EUR. Tak sme vypili kavu, porozpravali, ako sa kto mal za tu dobu, co sme sa nevideli a vyslo z nej, ze je nezamestnana a takto sa snazi trochu si privyrobit. Aj sa mi ospravedlnila, vraj len skusala.
Ak mate vela zbytocnych penazi, tak len hura do tychto akcii!!!
bef
29.07.05,19:34
Asi 4 - 5 rokov dozadu sa takáto firma volala A.T.Marekting a mala sídlo vo Zvolene. Keď som pozerala tu stránku tak stále používajú ten istý obrázok na Bio V lampu. Vtedy mám taký dojem stála 24.000,- Sk. Zmenili trošku marketing a doplnili výrobky. Možno nie sú podvodníci, ale majú dobrých obchodníkov, ktorí sú vyškolení ako presvedčiť. Moje deti používajú taký pekný výraz – vedia perfektne namotať. Tie darčeky rozdávali aj vtedy, len to neboli telky ale môžeš byť istá, že ju zaplatí ten čo si niečo kúpi pretože tie výrobky sú tak predražené. Moja známa hovorí, ak máš pevnú vôľu a dokážeš odolať a nekúpiť, prečo si nezobrať, keď Ti dávajú. :D :D :D
amelia
29.07.05,19:40
Asi 4 - 5 rokov dozadu sa takáto firma volala A.T.Marekting a mala sídlo vo Zvolene. Keď som pozerala tu stránku tak stále používajú ten istý obrázok na Bio V lampu. Vtedy mám taký dojem stála 24.000,- Sk. Zmenili trošku marketing a doplnili výrobky. Možno nie sú podvodníci, ale majú dobrých obchodníkov, ktorí sú vyškolení ako presvedčiť. Moje deti používajú taký pekný výraz – vedia perfektne namotať. Tie darčeky rozdávali aj vtedy, len to neboli telky ale môžeš byť istá, že ju zaplatí ten čo si niečo kúpi pretože tie výrobky sú tak predražené. Moja známa hovorí, ak máš pevnú vôľu a dokážeš odolať a nekúpiť, prečo si nezobrať, keď Ti dávajú. :D :D :DTo by som aj súhlasila, nakoniec takú lampu mám Zepter, takže odolala by som ľahko, ale nechce sa mi s nimi otravovať. Ešte ma napadlo, ona ma totiž presviedčala, že nejde o predajnú akciu ani ma nič nezaväzuje teraz,ani v budúcnostiv vraj len mi tú výhru donesú, nechmi ušetria cestu, tak ma napadlo, v piatok idem do Kremnice, Zvolen mám cestou, že sa ponúknem výhru si vyzdvihnúť...ako sa asi zatvária :D:D:D
bef
29.07.05,19:53
Treba vyskúšať. Som zvedavá čo Ti povedia. :) :) :)
JanaSys
01.08.05,09:24
Ja som tiež vďaka tomu, že som slušne odpovedala na telefonické otázky o zdravom štýle (firma z Dubnice) vyhrala deky za podmienky zorganizovania stretnutia s ďalšími 2 manž. pármi. Najprv som prekvapená súhlasila, takže mi prišiel domov aj oficiálne list, kde bolo napísané, že podmienkou prevzatia výhry je vypočutie ich prezentácie minimálne s troma pármi (jeden sme my s manželom). Takže osobne si asi nič nevyzdvihneš. Manžel začal prostestovať a náhodou mi do toho nečakane vošla služobná cesta, tak som to zrušila.
Naozaj je to o tom - odolať im pri prezentácii. Kto sa na to cíti, tak tomu sa aj ako výhra niečo ujde. Len v mojom okolí už boli všetci tak znechutení takýmito akciami, že aj tak by som bola mala problém vôbec niekoho zohnať.
anto
01.08.05,09:33
To je obchodný tah, ako predať veci, ktoré bežne stoja o polovicu menej. Osobný kontakt s potenciálnym zákazníkom je veľmi výhodný, pretože vynikajúco školený predavač veľmi rýchlo vystihne vaše slabiny a ponúkne Vám výrobok, ktorý je typu.: na severnom póle dovolenka pod palmami.
Vypratať ich preč, v žiadnom prípade nenaskočiť na ich reči. Nech si ponúknu tie svoje vynikajúce výrobky do obchodov, tam sa ukáže ich cenová relácia voči konkurencii.
Bubika
01.08.05,10:01
Tiez prednedavnom u nas zazvonil telefon urceny mojej mame .... ale kedze nebola doma, tak starka zavolala mna.... nasledovali otazky o zdravi a zdravotnom style .... a ziadost o telefonne cislo... o 2 tyzdne (+ - ) mi telefonovali, vraj som vyhrala prenosny televizor a ked som sa pred podakovanim nadychla spustila na mna tie veci okolo prezentacie ..... a tym to skoncilo....dufam. Vyhovorila som sa a podakovala. Nemam rada taketo akcie a tiez mam velmi malo volneho casu na to, aby som pol dna pripravovala pohostenie pre hosti a dalsieho pol dna pocuvala veci, ktore uz davno viem alebo ktore mi na nic nikdy nebudu s vedomim, ze aj tak nic nekupim .... Je to na kazdeho osobnom rozhodnuti, ved isteze taky televizor nie je na zahodenie, ale ak mate z neho len prach utierat, tak ................... :O)
AlaNR
01.08.05,11:54
No, môj už tri roky mŕtvy otec je v istom anglickom časopise, ktorý vychádza aj u nás, zaradený do každého kola súťaže o auto, o milión, o 100 tisíc za veľmi rýchlu odpoveď, atď.
Podmienkou je raz objednať knihu, raz sadu receptov, ...
Už som im tam asi trikrát volala, nech si z nás láskavo nerobia dobrý deň, písala som list, chcela som aby otcovu adresu a meno vymazali zo svojej databázy.
Ešte naozaj chudáčik niečo vyhrá a čo my potom? Rada by som vedela, koľko takýchto ľudí v databáze majú.
A potom, vyhrávaj niečo...
Žanet
01.08.05,12:40
Nedávno som bola na presne takej akcii, sestra vyhrala deku ak urobí sedenie atď.... uvádzali to ako prezentovanie výrobkov o zdravom štýle. Pán sa dotrepal s hrncami, na začiatku nám zmeral všetkým tlak aby sme videli, že ho určite nemáme v norme/asi netušil, že nám ho práve zdvihol tým sedením/ Na začiatku sme všetci boli dohodnutý, že si samozrejme nikto nič neobjedná. Pán sa vyhovoril, poulieval z pálenočky ktorú doniesol na uvolnenie debaty a odišiel s dlhým nosom.Sestra má svoju deku a každý manžel.pár dostal ešte bahennú maku + uterák. Z toho plynie poučenie darčeky brať -ponúkaný tovar obzerať. Taká telka nieje na zahodenie. Len si treba dať pozor, aby ťa nobalamutil s rečami čo vedie. Každému koho by si zavolala, treba na to upozorniť. Hovoria, že to nieje predajná akcia lebo v tom momente ti netreba hotovosť stačí iba občiansky k objednávke. Nedaj sa
Vera
01.08.05,12:53
My sme tiež takto s priateľom boli na prezentáciách ovčej vlny. Boli sme myslím 2x v nejakých reštikách, kde nám zaplatili večeru. Vždy sme tam išli s úsmevom, že ideme sa najesť a potom rýchlo preč. :-) a keby to bolo znova, zase by sme šli...veď kde sa najeme zadarmo?? Je to len ich vec, že takto pozývajú a ja si myslím, že naša šikovnosť, že to využijeme ...
janka37
01.08.05,13:05
To je pravda, ale stále sa neviem zbaviť zlého pocitu, keď všetci odchádzame bez toho, aby sme si niečo objednali. Tí predajcovia sa vedia tváriť tak nešťastne... :rolleyes:
Možno práve kvôli tomu trápnemu pocitu už na takéto akcie nechodím.
Vera
01.08.05,13:15
My sme si napr na tých ovčích dekách povedali, že oni musia vidieť, že takí mladí ako sme my dvaja, nemôžu mať také nehorázne peniaze na nejaké dečky. Ich riziko je to, že nič nepredajú. Moja babka je presne ten typ spotrebiteľa, ktorého oni potrebujú, má hrnce, deku aj tu biolampu. Vždy sa s mamou a ujom tak rozhneváme, ked zistíme, čo zase nakúpili. A nie sú to drobné ... čo ked dôchodcovia sú taký dôverčiví...napr.naposledy kúpili tú biolampu - že všeliek. No zasmiala som sa tomu, babka si myslela, že jej to pomôže prekonať ťažkosti po porážke...aj jej to tam zrejme nahuckali, že určite...Nám ostáva dúfať, že už na žiadnu prezenáciu nepôjdu ...
Vera
01.08.05,13:16
To je pravda, ale stále sa neviem zbaviť zlého pocitu, keď všetci odchádzame bez toho, aby sme si niečo objednali. Tí predajcovia sa vedia tváriť tak nešťastne... :rolleyes:
Možno práve kvôli tomu trápnemu pocitu už na takéto akcie nechodím.
je to ich riziko povolania ...
janka37
01.08.05,13:28
Moja babka je presne ten typ spotrebiteľa, ktorého oni potrebujú, má hrnce, deku aj tu biolampu. Vždy sa s mamou a ujom tak rozhneváme, ked zistíme, čo zase nakúpili. A nie sú to drobné ... čo ked dôchodcovia sú taký dôverčiví...napr.naposledy kúpili tú biolampu - že všeliek. No zasmiala som sa tomu, babka si myslela, že jej to pomôže prekonať ťažkosti po porážke...aj jej to tam zrejme nahuckali, že určite...Nám ostáva dúfať, že už na žiadnu prezenáciu nepôjdu ...
Tak s týmto môžem len súhlasiť. Už dávnejšie som bola na takejto prezentácii s mamkou, ktorá má naordinovanú prísnu diétu bez tukov. Tam sa toho predajca chytil a presvedčil ju, že ten jeho hrniec je jediný vhodný na takúto diétu. Už by som asi nechcela zažiť to, čo vtedy - presviedčať mamku o tom, že hrniec za 12000 Sk určite nie je až taký zázračný a že diéta sa dá variť aj v normálnom hrnci... a potom ten pocit viny, ako keby ma vôbec netrápil jej zdravotný stav...
A vtedy som si povedala, že stačilo. A zo všetkých síl sa snažím zabrániť tomu, aby sa na takéto akcie dostala sama. Dokonca som sa dopracovala až k tomu, že vyhadzujem takéto letáky už pri poštovej schránke... http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Vera
01.08.05,13:37
My ostávame pri dúfaní, že nejaká babkina alebo dedkov zlatíý sused z dediny nebude organizovať už nič podobné (tu vyhadzovanie letákov nepomôže) ...Za tú biolampu vyhodili pribl 20-tis. Maminho brata skoro porazilo...ale na naše slová nedali, takisto pri hrncoch, tie vyšli aj drahšie ... bože napr. akú peknú dovolenku mohli za tie prachy mať...
tak vrúcne dúfame ďalej ...
janka37
01.08.05,13:49
Ostáva nám už len dúfať.... a presviedčať... ;)
Bubika
01.08.05,14:35
Tiez prednedavnom u nas zazvonil telefon urceny mojej mame .... ale kedze nebola doma, tak starka zavolala mna.... nasledovali otazky o zdravi a zdravotnom style .... a ziadost o telefonne cislo... o 2 tyzdne (+ - ) mi telefonovali, vraj som vyhrala prenosny televizor a ked som sa pred podakovanim nadychla spustila na mna tie veci okolo prezentacie ..... a tym to skoncilo....dufam. Vyhovorila som sa a podakovala....
par minut po tomto mojom prispevku mi, zhodou okolnosti, volali znova .... takze len pre upresnenie .... islo o firmu Medivital :o
anitram
19.09.05,08:51
Je to firma Medivit a spada k nimaj byvaly A.T. Marketing, sidlia v ziline. Co pisete, je pravda. Spravia anketu, potom sa ozvu, ze ste vyhrali maly TV, ktory stoji par stoviek a obraz aj tak nie je poriadny, popr. mixer, ktory je tiez o nicom, ale musite zorganizovat prednasku.
Co sa tyka tych predajcov, nemajte hlavu v smutku, ked nic nekupite, su ini co kupia a maju na tom dost velke prachy, takze od hladu neumru. Pokial organizuju obed, chodte sa najest, ak od vas nic nebudu chciet. O ich platoch sa nam obycajnym ludom bez vyrecnosti a uzasnej retoriky ani nesnivalo.
Najhorsie su na tom starsie doveryhodne babicky, ktore maju posledne prachy v pancuche a vyhodia ich na take kraviny ako lampa, magnety, ziarovky. Netvrdim, ze nefunguju, ale riskovat svoje zdravie kvoli niecomu co nie je zarucene. Keby to fungovalo, ludia by boli zdravi a aj lekari by to doporucovali. Tie zdravotne certifikaty su zdrapy papiera a to viem o com hovorim.
Jedine co mam je matrac a prikryvka z ovcieho runa, s tym som spokojna, ale to je bezna vec, ktora nic prevratneho neslubuje. Aj klasicke paplony v dnesnej dobe stoja dost.
Petra-555
12.10.06,09:06
Dobrý deň musím Vám oponovať, pretože ja mám výrobky tejto spoločnosti a mám na ne úplne iný názor. Tieto výrobky pomohli nie len mne, ale aj celej mojej rodine!
AlaNR
12.10.06,10:06
Prepáč Petra, ale je mi trošku podozrivé, že si sa zaregistrovala len dnes a reagovala si na tému 1 rok (!!!) starú.
Nie si ty náhodou zamestnanec tej spomenutej firmy?
Prepáč, vyzerá to tak.
Hlavne, keĎ je to také super, prečo už nefunguje www stránka????
Farks
12.10.06,10:10
Prepáč Petra, ale je mi trošku podozrivé, že si sa zaregistrovala len dnes a reagovala si na tému 1 rok (!!!) starú.
Nie si ty náhodou zamestnanec tej spomenutej firmy?
Prepáč, vyzerá to tak.
Hlavne, keĎ je to také super, prečo už nefunguje www stránka????
Tiež ma to napadlo
*Fénix
12.10.06,10:13
Prepáč Petra, ale je mi trošku podozrivé, že si sa zaregistrovala len dnes a reagovala si na tému 1 rok (!!!) starú.
Nie si ty náhodou zamestnanec tej spomenutej firmy?
Prepáč, vyzerá to tak.
Hlavne, keĎ je to také super, prečo už nefunguje www stránka????
Alenka a možno je to preto,že my noví si ani neuvedomíme ,že príspevok je rok starý. Tiež som včera pri mojom prezeraní tém urobil skoro rovnakú chybu,ak sa to chybou dá nazvať,ale rýchlo som sa spamätal.:D Takže nemusíš za tým hneď hľadať niečo podozrivé.:cool:
AlaNR
12.10.06,10:42
Fénix, na 99% mi moja intuícia hovorí, že je pravdou to, čo som napísala.
Už tu takých podobných pár exemplárov bolo.
Pochybujem, že by sa niekto, kto je tu prvý-druhýkrát hrabal v tak starých témach a reagoval práve len na túto jednu. Témy sú zoradené podľa dátumu a to by musela preklikať dosť strán aby sa k nej dostala. Alebo by si musela dať vyhľadať tému podľa kľúčového slova = biomek.

Ale tvoju pravdu ti neberiem...;)
*Fénix
12.10.06,10:50
Ostáva mi iba dúfať,že neurobíš aj zo mňa ich zamestnanca.:D
endrju
12.10.06,10:55
Ostáva mi iba dúfať,že neurobíš aj zo mňa ich zamestnanca.:D
Prečo nie? Ak budú posielať "honoráre" bez toho, aby bolo treba pohnúť prstom... :cool:
aglv
12.10.06,11:13
Chcem pridat svoju skusenost s podobnou vyhrou. V pondelok tento tyzden mi tiez zavolala jedna pani ze som bola zlosovana a vyhrala som 10 cenu veceru pre 2 osoby na utorok v jednom hotely v nasom meste . Taaak som sa natesila ze som konecne nieco vyhrala a ze zoberiem manzela na veceru. Ale az neskor ked som nad tym popremyslala tak som si spomenula na skusenost svojej svokry pretoze ona na takej vyhranej vecery bola a bolo to v style prezentacie vyrobkov onej firmy. Nemohli z vecere dokonca skor odyst a celu cestu domov nadavali.
Takze sme na tej vecery ani neboli. A to este mam cakat ze ma zlosuju v dalsom kole a mozem vyhrat televizor.
Dakujem pekne nemam zaujem.
:D
AlaNR
12.10.06,12:05
Verejne a úprimne sa ospravedlňujem Fénixovi, ak som sa ho/jej dotkla.
V jednej (alebo viacerých) téme to tak už bolo, že bol dotyčný odhalený. Svedčia o tom súhlasy pod mojím príspevkom.
Sorry, ale toto sa dá ľahko prekuknúť.

A neber prosím Ťa všetko osobne!!!;)
Marianna01
13.10.06,15:31
Ja som včera obdržala telefón, že som vyhrala dovolenku ... dokonca som o tom zabudla aj manžela informovať!!!:rolleyes: Tak som jej za prvých desať sekúnd poďakovala a poradila dotyčnej panej, nech si moju dovoelnku vychutná za mňa. Ja mám aj tak termín dépéháčiek...:p:p:p
Petra-555
02.11.06,12:03
skúste to www.bio-mek.sk tam to určite nájdete.Pekný zvyšok dňa
Petra-555
02.11.06,12:05
určite nie.Ako to že nefunguje?Zaregistrovala som sa preto lebo som si zakúpila ich výrobok a po tom ako mi pomohol som sa s tým názorom chcela podeliť s ostatnými.
kolesar
10.01.08,16:50
Aj ja som bol na takej akcii v oktobri 2007. Zakúpil som si Hydrosanu a veľmi to ľutujem ! Cievka vydržala max. 30 procedúr , ale čo je ešte lepšie -" novú ponúkajú za 1450 Sk "-dá sa kúpiť za 400 Sk.Celú súpravu ponúkali "v akcii " za 12 990 Sk !Dostať to aj za 5100 SK. To sú OBCHODNÍCI. Nikdy viac od BIO-MEK com,s.r.o.
ikovacikova
28.04.08,10:19
Dnes chcem reagovať aj ja na výrobky ponúkané fa Medi-vital, pretože sme aj my naleteli, čo sa týka výrobku Hydrosana. Lenže našťastie som si zopár vecí chcela zistiť, tak som vbehla na internet, kde som s hrôzou zistila, že ceny na voľnom trhu sa pohybujú od dnes už nejakých 4.000,- Sk. Volala som obchodnú inšpekciu a oni mi poradili, aby som zrušila kúpno-predajnú zmluvu, pretože do 7 pracovných dní máme na to nárok, nezávisle na tom, či bol výrobok používaný, alebo nie. Tak sme im to vrátili a teraz čakáme na peniaze. Samozrejme, že pani, podpísaná pod vedením fa Medivital bola veľmi nepríjemná a za žiadnu cenu nechcela od odstúpenia zmluvy pristúpiť. Nakoniec síce ano, ale s tým, že si bude uplatňovať 20% vrátenia peňazí. Nato nám obchodná inšpekcia oznámila, že je to protiprávne a máme sa obrátiť na obchodnú inšpekciu do Prievidze, pretože fa spadá pod tento kraj. Je možné dokonca podať trestné oznámenie za obohacovanie sa. A to neviem, či fy stojí zato. Už aj tak svojou chamtivosťou majú dosť zlé meno.
Iveta
CARBONATKA
22.01.09,12:41
Včera som sa stala účastníčkou jednej prezentácie BIO-MEK,ale to vám poviem nikdy viac.Už na začiatku mi bol predvádzajúci podozrivý.Bol autom ale na drzovku si vypýtal víno a fajčil ako turek a to stále mlel o zdraví.Keď sme sa pýtali na cenu stále nás odbíjal že keď chceme lacné veci máme ísť do jedného nemenovaného hypermarketu.Než nám ukázal všetky výrobky uplynulo 5 hodín no boli sme už unavený zjvne aj on a ešte bol aj podráždený .Začal nás tlačit do kúpy výrobkov,úplne nás to odradilo a vtedy začal zúriť,že hneď na začiatku sme mu mali povedať
,že nemáme peniaze a že už dávno mohol byt´s det´mi doma. Organizátorku
obvinil,že to robila len kvôli prémii ,ktorú jej odmietol dat´a ani je ju nedal,lebo nesplnila podmienky.Poviem vám s takou drzostou som sa ešte nestretla a to bol u nej doma.Ako som už písala NIKDY VIAC!!!!!!!!!!!!
Monča
22.01.09,12:51
Mne dokonca predvčerom volala slečne z Košíc, že som na Autosalóne v Nitre 2007 súťažila o auto, ktoré som nevyhrala, ale za to som vyhrala v ich firme piknikovú deku a večeru pre 2 manželské páry spojenú s prezentáciou a tam mi odovzdajú deku. Poďakovala som. Nemám záujem. Takéto telefónáty mala za posledný týždeň celá moja rozvetvená rodina. Zarazilo ma, že už vyťahujú aj údaje spred 2 rokov, volajú 80 ročným ľuďom, ktorí už dobre nepočujú a ktorí sú z toho v šoku. Zrejme už majú vyčerpanú zásobáreň potencionálnych "zákazníkov".
Eva222
18.02.09,11:17
Ja som tiež mala telefonat z biomeku a povedali my že som vyhrala večeru v reštaurácií + stolové hodiny a môžem si pozvať aj ďaľší manželský pár a vtedy dostanem príbor.Nejdem tam lebo manžel nechce ísť je mu to trápne.
Raz som mala doma aj prezentáciu s hrncami z titánu a dostala som
podložku na posteľ z ovčieho rúna nikto si nič nemusel objednávať. Prišla milá sympatická pani a všetko prebehlo v pohode.